HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 17:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,17
138.349
4,171
33,20
33,30
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

PAD PRIHODA – SMANJENJE TROŠKOVA = ISTA ILI VEĆA DOBIT

proklet bio na božić 2010.

MOZE OZBILJNA PROCJENA ,ZA 10-AK GODINA KAKO CE IZGLEDAT HT DIONICA,, FIRMA I DIVIDENDA—-

@Antiša,opet okrečeš pilu naopako.Da kupovali su po 1600 samo koliki je tada bio promet,a koliki je bio promet po 3000?U tome je kvako moj vesni stručnjaku!


PAD PRIHODA – SMANJENJE TROŠKOVA = ISTA ILI VEĆA DOBIT

Je, je, zašto im je onda zarada po dionici EPS pala s 28 kn na 21 kn?

Pretpostavljam da kod smanjenja troškova mislite na otpuštanje, pa zašto onda ne otpuste sve pa neće imati uopće troškova?

Što se tiče INE, svi OMF-ovi su kupovali po 2800 kn i više a jedini je AZ to prepoznao na 1600 kn! Mislim da odnosi udjela koji su kupili OMF-ovi odgovaraju njihovoj veličini, tj. svi su sada jednako izloženi!


MOZE OZBILJNA PROCJENA ,ZA 10-AK GODINA KAKO CE IZGLEDAT HT DIONICA,, FIRMA I DIVIDENDA—-

Teško je procijeniti šta će biti za 10 godina, ali,
-cijene u mobilnoj i fiksnoj telefoniji su prenapuhane znači možete očekivati da će padati
-HT ova konkurencija iz godine u godinu raste i tako će biti još 5 godina

Po mojim procjenama za deset godina HT će imati cca 6 mlrd prihoda i pokazatelje profitabilnosti koje imaju ostali telekomi u svijetu. Dividenda bi se mogla vrtiti oko 10 kn.
AZ to zna i zato prodaje sada, na vrhu, kada su fundamenti još uvijek dobri!

HVALA ANTIŠA–,,POMOGLI STE MI,,,,POZZZZZ—

Za 10-ak godina HT više neće biti isključivo telekomunikacijska kompanija, to je sasvim jasno.

S obzirom na zalihe novca kojima raspolažu i sposobnost njemačkog vlasnika vrlo brzo treba očekivati širenja u nova područja, koja će generirati prihod kakav sada imaju u telekomunikacijama.

Ne bojim se ja za ovu kompaniju u budućnosti niti za buduće dividende, a gdje će tada biti alternativni operateri u HR – kontinuirano par godina iza HT-a!

Ne bojim se ja za ovu kompaniju u budućnosti niti za buduće dividende, a gdje će tada biti alternativni operateri u HR – kontinuirano par godina iza HT-a!

Nije ovo igrica "moj auto je bolji od tvoga"!
Ovdje ja pokušavam svog Renaulta 4 kupljenog za 100 E prodati za 500 Eura, a vi svoga Ferrarija od 300 000 E utopiti nekome za 330 000 Eura!
Uvijek će Ferrari biti bolji od Renaulta, ali stvarnosti prije ću ga ja provozati ako mi upali nego što ćete vi sa svojim dividendama!


Za 10-ak godina HT više neće biti isključivo telekomunikacijska kompanija, to je sasvim jasno.

S obzirom na zalihe novca kojima raspolažu i sposobnost njemačkog vlasnika vrlo brzo treba očekivati širenja u nova područja, koja će generirati prihod kakav sada imaju u telekomunikacijama.

Ne bojim se ja za ovu kompaniju u budućnosti niti za buduće dividende, a gdje će tada biti alternativni operateri u HR – kontinuirano par godina iza HT-a!

propast će jer ih nitko neće imati interesa preuzimati

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Fala bogu da je sutra ponedjeljak,14.02.2011, tzv prvi Dan D, i da ćemo konačno vidjeti sve jer ovdje je situacija postala kao u vrtiću gdje djeca pokazuju tko ima veći pi..k.
[thumbsup]

kad je objava rezultata? Oko 12?

Ujutro će se zadnji ukrcavati ko ludi, ide to gore 5 kuna , i to prije objave


kad je objava rezultata? Oko 12?

Ujutro će se zadnji ukrcavati ko ludi, ide to gore 5 kuna , i to prije objave


Sutra sigurno rastemo, samo je pitanje koliko…

New Report

Close