HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

LOV NA ZARADU

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2915398/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

da li tko zna popis banaka u zagrebu gdje se mogu upisati dionice? ili se dionice mogu upisati u bilo kojoj poslovnici navedenih banaka


rokoch: ” Groznica zbog T-HT-a Autor Snježana Mlinarević http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070916/grafika01.jpg ” Zanimljivo izgleda graf na slici. 🙂 Znači, prvi dan padamo i onda idemo visoko. Jako visoko. 🙂 I onda nisko. Jako nisko. 🙂

e da nam je jos na toj slici i datum kada ce biti to na najvisoj razini, bili bismo jako zahvalni vecernjem listu [smiley2]

DOKUP!


da li tko zna popis banaka u zagrebu gdje se mogu upisati dionice? ili se dionice mogu upisati u bilo kojoj poslovnici navedenih banaka

Dionice se mogu upisati u svim poslovnicama FINE,HPB i ERSTE.

hvala na odgovoru… zbunio me napis da se dionice upisuju na 293 mijesta…

strategos:

rokoch: ” Groznica zbog T-HT-a Autor Snježana Mlinarević http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070916/grafika01.jpg ” Zanimljivo izgleda graf na slici. 🙂 Znači, prvi dan padamo i onda idemo visoko. Jako visoko. 🙂 I onda nisko. Jako nisko. 🙂

e da nam je jos na toj slici i datum kada ce biti to na najvisoj razini, bili bismo jako zahvalni vecernjem listu [smiley2]

To je novinar iz razumljivih razloga zadrzao za sebe…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dobro jutro !
Da li Vlada garantira upis iznosa od 38.000?
Kakve su vaše procjene ako zbog prevelikog interesa bude “rezanja” 38.000. Koji će se iznos moći upisati i da li će se “rezati” proporcijonalno, nap. i onome tko je upisao 38.000 i onom od nap.20.000 po 15%, ili će se reći realizirana svota je nap. 20.000 pa oni koji su upisali više dobiju novac natrag, a oni koji su upisali 20.000 realiziraju kompletan iznos.

Kolega trubadur, sve se ovo već više puta prožvakalo , ali evo da ne trežiš ( i ja sam često lijenčina pa mi se ne da listati i onda gnjavim dežurne na temi):

Ako bude rezanja , a zbog velikog interesa je izvjesno i da bi moglo biti, rezat će se proporcionalno ulogu. Dakle svejedno ti je koliko uplatiš, ako odluče rezati recimo za 20% , za toliko će biti srezan svaki paket bez obzira koliko velik…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


< Domovnica ti ne vrijedi, samo osobna ili vozačka, ali s MBG-om [/quote] Ukoliko dokument koji sadrži JMBG nema sliku uz njega mora se prikazati dokument koji ima. Inače domovnica je izvorni dokument i njime "dokazuješ" državljanstvo te kao takav vrijedi i ovdje. znači osobna(nova) + domovnica = dokumenti OK[smiley2]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Hahaha, ovo već postaje smiješno…ujutro u 7 gomila ispred Fine, gomila ispred Erste banke…navali narode, još malo pa nestalo, dijeli se mukte.
Počelo mi se gaditi.

Jel netko prolazio pored Fine ili HPB ili Erste?

Guzva? 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Jel netko prolazio pored Fine ili HPB ili Erste?

Guzva? 🙂

Rijesio preko NetBankinga 🙂

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close