HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.08.2024. u 11:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,43
34.038
1,083
31,40
31,60
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

maratonac

čitav dan je ćrobeks bio u minusu. sad kad se atpl malo počela vraćat i ostalih par dijonica krenulo se spuštati ht da se ne bi nedajbože štagod desilo. baš me zanima ponedjeljak pa da vidim šta će izmislit.
samo mi nemoj reć da je sve slučajno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@bruker

Ništa od bombe u ponedjeljak. Ima još jako puno dana do dividenda daya koji će biti tamo negdje u drugoj polovici travnja. Cijelu veljaču i ožujak će cijena dionice lagano nervirati neodlučne i plašljive kako se ne bi moglo prokljuviti gdje je nazovimo neki vrh na kojem bi mnogi rado izašli…

@ Kliring

Možda i nije, ali u neke bitne teorije zavjere ne vjerujem. Ipak sam skloniji ovdje prihvatiti razmišljanja tehničara da je Croby generalno malo prevruć i da ga treba na neko vrijeme ohladiti stagnacijom da bismo mogli krenuti dalje… prije ćemo na 2800 bodova nego se opet vratiti ispod 2300…
IMHO… [cool]

ohladiti stagnacijom? pa stagniramo već na ovoj razini ima mjesec dana. čemu služi onako visok bid na Ina-i???

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pa kako stagniramo?! Tek smo prije dva dana prešli onu razinu koja vas je opterećivala od 2320 bodova. Koliko ja vidim od 01.01 do danas imamo solidan rast dionica. Još su najmanje rasli brodari u cijeloj toj prići…
Sad je faza hlađenja stagnacijom ( dakle, ne padom ), pa onda nastavak prema 2400 bodova i više …

Bid na INA-i. Nemam pojma, ne zamaram se. Zašto uopće razmišljati da cijena INA-e mora nužno pasti?! Vidjet ćemo…

@počasni krug

vjeruj mi, u ponedjeljak će bit bomba. a onda stampedo…
a onda tvoj scenarij 😉

@ maratonac

ok kolega, ja također mislim da ovaj puta stvarno i idemo gore. mislim da je ono što se dešava jedna ogromna akumulacija na djelu. Ina im služi za privid da se ništa ne događa bar što se krobija tiče i da ne mrda a trpa se dijonicama na veliko. čista štela. vidimo se na 2800 nadam se [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

evo artiljerije. oće sad blok transakcije?

bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…


bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

ja sam danas svoje prodao po 306,00 …
ne da mi se čekati ponedjeljak [thumbsup]


bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

za koji fond radiš? Rajfajzen [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ne štopa niko ništa, nego se plaše neodlučni. mogao bi HT na 310-311 do 16:00.
a onda bomba u ponedjeljak.

Ajmo opet malo prognoze.
U ponedjeljak rast (bolji nego danas) u utorak pad ispod današnje granice i onda u srijedu vlakic prema gore koji neće stati do svog maksimuma. koji je to broj ostaje svakome na procjenu.
P.S.
Nisam dobio baku tako da ne znam kada je vrijeme za izaći …
🙂
P.S. II
Mišljenja sam i dalje da ovo nije vlakić u kojem treba dugo biti jer će biti prilike ponovno ući …

New Report

Close