HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,09
99.523
3,308
30,00
30,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo ga već 312 ja mislim da će danas oko ove cijene

već smo na 313,50…do kraja dana izgledno je 320 kn, a kad u ponedjeljak objave dividendu idemo na……. kn [thumbsup]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


Ask se povukao. Ovaj tjedan rastemo do cca 315 kn na relativno malim prometima…

Ovo sam napisao 07.02. To je to…




@Jubito

Apsolutno……zato mi mozak radi 100 na sat. Imam već nešto ht-a, danas rasprodao do kraja adrs…lupati odmah po asku sutra??? Hoće li se isplatiti? Šta se očekuje u ponedjeljak…….to me malo muči

pratite malo ovog alabamu par godina unazad i složite kockice……
[/quote]
Samo prati, sinko……nadam se da i zarađuješ. Ja na ht-u zarađujem. Znam da je zavist prirodna, ali skrivati se iza monitora i pisati mi ovakve poruke je bolest.

cingming

cingming | profil
korisnik od: 19.01.2011.
govno jedno
sam da te podsjetim da si jedino govno ti u čitavoj priči ……pratim te još od 2007-me smradino jedna brokerska ……….ti si jedan čemer jad i tuga izdrkotino jedna …. mršššššš gade jedan misliš po mrtvima gazit i nabijat mrmu ……nedojebana budaletino jedna….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama

prijatelju, vidis da je to neka kukavica, pa ti mora ovako anonimno pisati skriven iza monitora…
Ja bih mu ostavio adresu, ime i prezime, pa ako sta treba nek ti se javi…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

pušten s lanca konačno [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

oderano sve do 315 ! možda već danas odemona 330 [lol]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Čovjeće, danima oko 306,7,8 i danas evo nas na 315. Lijepo, sada samo treba znati kada sići s broda 🙂

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Čini se da je dividenda debelo preko 30 kn…. [cool]

varalice se nakostriješile ………

ajde malo pojačajte…..

Metla je bila do 315, malo se preskočilo preko, ali se brzo vratilo u granice i za danas je to to. Sad će se ostatak dana pepati između 313 – 315.


Alabama

prijatelju, vidis da je to neka kukavica, pa ti mora ovako anonimno pisati skriven iza monitora…
Ja bih mu ostavio adresu, ime i prezime, pa ako sta treba nek ti se javi…

Daj meni svoje podatke da ti se ja javim [lol]

Ovako izgledaju dionice gdje je je transparetno poslovanje i dobra uprava i zato sve
u privatne ruke.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close