HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 05:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
178.786
5,933
30,10
30,50
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i ja sam toliko izračunao 🙂 350 kunelića.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zasto se neupitate,a tko to izlazi ovih dana?
Bilo mi je sumljivo i odmah sam izletio vani kad sam vidio onu blokadu na 310 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


nevjerovatno svi imate istu taktiku nakrcat se HT i prodat ga na 330+ samo postavlja se pitanje hoće li biti dovoljno gutača na 330+ za sve

bit će uskoro puuuuno gladnih usta, samo neće biti dosta dionica!
Nomura i JP Morgan žele uzeti 10% HT-a, sad već izlaze i konture tih pregovora tj oko 350 kn po dionici! čim posao nije sklopljen, naši očito traže više.
kad JP Morgan i Nomura kupe HT po 350 kn,tek onda če početi pravi rast HT-a jer njima je naravno cilj ostvriti +zaradu na toj transakciji.
do kraja godine, HT na 400 kn! [thumbsup]

p.s. hehe, vidim jal onih koji su zaglavili u nelikvidušama i sad im suze cure kad vide da se sprema lansiranje HT-a [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



Tragom novca do FHB-a
Navodno se zanimala za tijek razgovora o paketu dionica HT-a s investicijskim bankarima iz JP Morgana i japanske Nomure. Naravno, s naglaskom na planove nakon eventualne prodaje udjela vrijednog oko dvije milijarde kuna

cijeli tekst: http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-odabrala-aranzere-171775.aspx

Izgleda da će Fond hrvatskih branitelja ipak prodati 7% dionica HT-a Nomuri i J.P.Morganu jer Dalićka već računa na 2 milijarde keša od prodaje.
Osim toga, J.P.Morgan jedan je od aranžera novog izdanja državnih obveznica, a zanimljivo je da je tu uletio i Deutsche Bank (veza Deutsche telekom/HT ???).
Posebno zanimljivo je cifra koja se spominje od 2 milijarde kuna jer kad taj iznos podijelimo s brojem dionica u Fondu HB, dobijemo iznos od oko 350 kn po dionici !!!, što odgovara kalkulacijama/procjenama koje su se pojavile na forumu da će paket biti prodan uz cijenu 300 kn + dividenda + premija.

Izgleda da nas ovdje čeka INA br.2, sreća da je cijena još na 310 kn pa će odmah ujutro oni s najbržim prstom moći napuniti portfelje [cool]
[/quote]
I onda je po tebi cijena HT-a na burzi koliko ?


Zasto se neupitate,a tko to izlazi ovih dana?
Bilo mi je sumljivo i odmah sam izletio vani kad sam vidio onu blokadu na 310 kn

ne brini, bit će malo dolje po objavi dividende. i onda uleti 🙂



nevjerovatno svi imate istu taktiku nakrcat se HT i prodat ga na 330+ samo postavlja se pitanje hoće li biti dovoljno gutača na 330+ za sve

bit će uskoro puuuuno gladnih usta, samo neće biti dosta dionica!
Nomura i JP Morgan žele uzeti 10% HT-a, sad već izlaze i konture tih pregovora tj oko 350 kn po dionici! čim posao nije sklopljen, naši očito traže više.
kad JP Morgan i Nomura kupe HT po 350 kn,tek onda če početi pravi rast HT-a jer njima je naravno cilj ostvriti +zaradu na toj transakciji.
do kraja godine, HT na 400 kn! [thumbsup]

p.s. hehe, vidim jal onih koji su zaglavili u nelikvidušama i sad im suze cure kad vide da se sprema lansiranje HT-a [lol]
[/quote]

a šta je trebala reći 1,824 mlrd?? [lol]
ma ide to na 400, ali eura!
[thumbsup]

PS-pun sam HTa, ali bedastoce pisat ipak ne treba

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

onaj nalog na 310 kn sa 4402 komada nije jedan prodavač, tu su čak 32 naloga/prodavača. jučerašnji prodavač na 309,99 se za sada povukao s prodaje

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Kupnja HT-a po 310 kn je praktički bez rizika, uz potencijalno odličnu zaradu zbog dobrih vijesti koje se iščekuju. Baš me zanima otvaranje danas u 10.00 sati

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

Evo ga već 312 ja mislim da će danas oko ove cijene

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

juhu! 2 milje prometa u 8 minuta, nije loše :).

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Nestali su svi oni nalozi za prodaju od nekoliko tisuća.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

kao što mudri kažu "kupuj na glasinama, prodaj na vijestima" 🙂

New Report

Close