HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 06:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
62.616
2,071
29,80
30,50
0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nedaju na 310 [lol]

Mislim da tu razinu sutra probijamo, možda već u 10:00…

Biti ce sutra zanimljivo.

Ako je danas bio ovoliki promet, mozemo samo pogadjati koliko ce sutra biti. Ponedjeljak ce biti jos zanimljiviji 😉

Nadam se da nece biti ispod 30kn dividenda.

Moram prokomentirati količinu dionica na pojedinoj cijeni. Danas onih 4000ckomada na 309,99 mi je bilo presmješno. Samo mi, naravno kao laiku, nije jasno čemu tolika brana?

Tragom novca do FHB-a
Navodno se zanimala za tijek razgovora o paketu dionica HT-a s investicijskim bankarima iz JP Morgana i japanske Nomure. Naravno, s naglaskom na planove nakon eventualne prodaje udjela vrijednog oko dvije milijarde kuna

cijeli tekst: http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-odabrala-aranzere-171775.aspx

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Brana bi trebala sutra puknuti,ovisi o AZ.

obožavam strvine-posebno ovce


Tragom novca do FHB-a
Navodno se zanimala za tijek razgovora o paketu dionica HT-a s investicijskim bankarima iz JP Morgana i japanske Nomure. Naravno, s naglaskom na planove nakon eventualne prodaje udjela vrijednog oko dvije milijarde kuna

cijeli tekst: http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-odabrala-aranzere-171775.aspx

Ako su ovi pregovori stvarno u ozbiljnom điru, a izgleda da jesu, onda se stvarno treba zapitati kud bi to moglo dovesti i koje bi visine to moglo dotaknuti.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@Jubito
Apsolutno……zato mi mozak radi 100 na sat. Imam već nešto ht-a, danas rasprodao do kraja adrs…lupati odmah po asku sutra??? Hoće li se isplatiti? Šta se očekuje u ponedjeljak…….to me malo muči

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Tragom novca do FHB-a
Navodno se zanimala za tijek razgovora o paketu dionica HT-a s investicijskim bankarima iz JP Morgana i japanske Nomure. Naravno, s naglaskom na planove nakon eventualne prodaje udjela vrijednog oko dvije milijarde kuna

cijeli tekst: http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-odabrala-aranzere-171775.aspx

Ako su ovi pregovori stvarno u ozbiljnom điru, a izgleda da jesu, onda se stvarno treba zapitati kud bi to moglo dovesti i koje bi visine to moglo dotaknuti.
[/quote]

340-350…onako, konzervativno bez neke euforije…a možda sam malo subjektivan jer sam 50% u HT-u…a razmišljam da sutra u 10.00 preostalih 50% portfelja rasprodam i brzo uletim u HT sa 100% [cool]

u ponedjeljak je dan zaljubljenih i ja sam zaljubljen u ht s obzirom da se nadam dobrom "poklonu" od njega [proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male



@Jubito

Apsolutno……zato mi mozak radi 100 na sat. Imam već nešto ht-a, danas rasprodao do kraja adrs…lupati odmah po asku sutra??? Hoće li se isplatiti? Šta se očekuje u ponedjeljak…….to me malo muči

pratite malo ovog alabamu par godina unazad i složite kockice……

nevjerovatno svi imate istu taktiku nakrcat se HT i prodat ga na 330+ samo postavlja se pitanje hoće li biti dovoljno gutača na 330+ za sve


Tragom novca do FHB-a
Navodno se zanimala za tijek razgovora o paketu dionica HT-a s investicijskim bankarima iz JP Morgana i japanske Nomure. Naravno, s naglaskom na planove nakon eventualne prodaje udjela vrijednog oko dvije milijarde kuna

cijeli tekst: http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-odabrala-aranzere-171775.aspx

Izgleda da će Fond hrvatskih branitelja ipak prodati 7% dionica HT-a Nomuri i J.P.Morganu jer Dalićka već računa na 2 milijarde keša od prodaje.
Osim toga, J.P.Morgan jedan je od aranžera novog izdanja državnih obveznica, a zanimljivo je da je tu uletio i Deutsche Bank (veza Deutsche telekom/HT ???).
Posebno zanimljivo je cifra koja se spominje od 2 milijarde kuna jer kad taj iznos podijelimo s brojem dionica u Fondu HB, dobijemo iznos od oko 350 kn po dionici !!!, što odgovara kalkulacijama/procjenama koje su se pojavile na forumu da će paket biti prodan uz cijenu 300 kn + dividenda + premija.

Izgleda da nas ovdje čeka INA br.2, sreća da je cijena još na 310 kn pa će odmah ujutro oni s najbržim prstom moći napuniti portfelje [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close