HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako se dobro sjecam, prosle godine je vrijednost dionice bila najvisa kojih tjedan-dva prije ex-dividend dana.

Kakve su procjene za ovu godinu? 🙂

“If you can get a dividend higher than the yield on ten year debt, it’s an opportunity we haven’t seen in our lifetime. On a five year horizon, investing in large multinationals with high dividends will have a large payday” said Lawrence Fink, CEO of BlackRock.


Ako se dobro sjecam, prosle godine je vrijednost dionice bila najvisa kojih tjedan-dva prije ex-dividend dana.

Kakve su procjene za ovu godinu? 🙂


ma najbolje da se ht zaduzi za nekih 10 milijardi kuna, pa posalje odmah 5 milijardi u njemacku, a tih 10 milijardi, nek uz pomoc dt dobiju za 3-4%, to ionako vrate za 7 godina od redovne dobiti…a usput nek dogodine jos isplacuju zadrzane dobiti…nek postanu visoko zaduzena firma, u skladu sa zemljom u kojoj posluju….malo se salim na nas racun i koliko je ht mocan, opet na nas racun…jer smo mi mi to sve kao male ovčice platili, ali eto lijepo je dobiti vise dividende nego sto potrosim za njihove usluge. jos da netko zeli uzeti porez na izvlacenje dobiti van granica RH…a joooj, to bi podrazumijevalo, kako se ono zove, ahaa, da, zastita nacionalnih interesa.

to je čudo jedno koliko telekomi tuku para. u mom kućanstvu, gdje se ne telefonira mnogo 10% "potrošačke košarice". a ovaj porez na izvlačenje para, mislim da bi za to trebali izać iz WTO-a i nulirati SSP, i još vjerojatno 10-ak međunarodnih sporazuma.. ja sam za..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kada je odluka o dividendi, 14.02.?

Kune nisu problem, kuna nema


kada je odluka o dividendi, 14.02.?

DA

Gledajući realno, teško da je ovo zadnja godina u kojoj se neće oporezivati dividenda. Krajem ove godine su izbori (a mogu biti čak i početkom iduće godine,zakon to dopušta). Dok se dobiju službeni rezultati, dok se slože kolalicije, dok se oformi vlada i onda dok donesu na Saboru tu odluku o porezu proći će prva polovica a možda i cijela 2012. Tako da bi i iduća dividenda mogla biti neoporezovana… A ova vlada će teško donijeti takvu odluku prije izbora…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Gledajući realno, teško da je ovo zadnja godina u kojoj se neće oporezivati dividenda. Krajem ove godine su izbori (a mogu biti čak i početkom iduće godine,zakon to dopušta). Dok se dobiju službeni rezultati, dok se slože kolalicije, dok se oformi vlada i onda dok donesu na Saboru tu odluku o porezu proći će prva polovica a možda i cijela 2012. Tako da bi i iduća dividenda mogla biti neoporezovana… A ova vlada će teško donijeti takvu odluku prije izbora…

Apsolutno se slažem. Iduće godine zasigurno još nema poreza na dividendu…

Ne znam kaj ekipa čeka, u ponedeljak se dijeli 10% zarade. Ne izgleda to ovak nešto ali bolje i to nego se klati za kunu dvije na nekakvim ingrama ili optimama.

Mogu i ovi nesposobnjakovići,ako ih Škegro nagovori,a neće.Porez na dividendu je neizbježan,samo ja mislim da se nas "talibana" to neće ticati.Bio je prijedlog da se oporeziva dividenda veča od 50 000 kn.Nažalos,malo je takvih koji bi plačali porez na takovu dividendu.
Kada bi mi bila takva divid.nebi mi bilo teško nešto dati za opče dobro. [proud]

šta se ovo dogodilo… [lol]
ko je kupija, a ko je proda

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

ode 47 000 komada.
krenuo ulazak pred objavu iznosa dividende u ponedjeljak

New Report

Close