HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije mi jasan ovaj na 308.99 . za 40 lipa moze rasprodat svih 1177 dionica cah bi mu prosjek bio oko 308.75

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


… za probiti ovaj otpor, trebati će "malo" veća sila

Možeš objasniti zašto linija koju si odlučio povući ima više smisla i težine od bilo koje druge koja je moguća u sustavu s tisućama točaka? TA je BS

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Razbucavaju ovaj veliki nalog na 390

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

sve izgleda kao da su analiticari raifaizena rekli ‘smanjiti’ a onda se postavili na bid da pokupe vrhnje.
mislim da cu nakon ovoga ugasiti racune u rba cim njih ni vlastiti analiticari ne slusaju pa njihov fond ne prodaje.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


… za probiti ovaj otpor, trebati će "malo" veća sila

Kolega, kad već gledate od 2007. zašto niste povukli liniju trenda od ATH vrijednosti?
Vidjeli biste da je padajući trend već probijen.

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

neznam zasto ali mi nekako to lici na salicu samo bez rucke, ili grijesim [cool]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Salica u nastajanju. A rucka oko 330. [pray]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Imate graf sa šalicom i ručkicom na jednoj od prethodnih stranica.
Samo ne znam kaj to predstavlja. Za piti kavicu??? [proud]

[pray]

[thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

ma bit ce ovdje krigla ne salica [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Oko 80 posto portfelja Fonda hrvatskih branitelja čine dionice HT-a. "Neki investitori zainteresirani su za preuzimanje dionica iz našeg portfelja. Mi razgovaramo, a hoćemo li dionice prodavati, to ćemo vidjeti", odgovorio je Glavaš na pitanje o dionicama HT-a.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/66801/Default.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Oko 80 posto portfelja Fonda hrvatskih branitelja čine dionice HT-a. "Neki investitori zainteresirani su za preuzimanje dionica iz našeg portfelja. Mi razgovaramo, a hoćemo li dionice prodavati, to ćemo vidjeti", odgovorio je Glavaš na pitanje o dionicama HT-a.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/66801/Default.aspx


Baš zato sam danas dao nalog za prodaju mojeg udjela u fondu branitelja jer stvar očito ide iz profitablinog HT-a u "sigurnije" državne obveznice a kome to treba nije potrebno previše objašnjavati. Pametnome jasno.
Sorry kaj sam otišao malo offtopic … ali me ponijelo.


Baš zato sam danas dao nalog za prodaju mojeg udjela u fondu branitelja jer stvar očito ide iz profitablinog HT-a u "sigurnije" državne obveznice a kome to treba nije potrebno previše objašnjavati. Pametnome jasno.
Sorry kaj sam otišao malo offtopic … ali me ponijelo.

Ma nema veze, neka im daju 450 kn po dionici pa neka ulažu u što god hoće. [wink]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close