HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]

kipaju da bi kupili optimu………možda je to razlog….. [yawn]
[/quote]

Evo Ivano konačno si i ti nešto pogodio. Čestitam! [thumbsup]

strpljenja 🙂

Evo su se oglasili oni na see bizu…………Čisti buy signal………pa me vi zovite drukerom……

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-snizena-na-288-kuna,104670.html

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Zaboravili su da su ovce davno ošišane i da su na burzi ostali oni koji imaju isuviše iskustva za ovakve tričarije. Pred dividendu treba rasprodati [lol] jesu li oni normalni.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Šta je sad ovo? [angry]

Vaš link

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ye*en clanak! Cim ga procito, doslo mi da skratim poziciju, a pod prodajnu kolicinu upisem "faq.off,rba!" Nazalost mojih brokera, takav nalog ne prima slova … samo brojke.

Zivjele prognoze RBA prognosticara!
Ako moze informacija … kako da se pretplatim na njih?


http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-snizena-na-288-kuna,104670.html

sad dobro pratite kako je prognoza katastrofalna oni su vam siguran kontra signal……..
jedna od njihovih zadnjih analiza je bila cijena VIRO na 345 i naravno izlazio njihov OMF …
analizirajte ih malo….

A čuj. Ovaj put se i ja sa njima slažem. Al rekao bi ciljana cijena 300kn. S tim da prije dividende može otići na 330 i onda se vratiti na 300. To definitivno nije brzorastuća kompanija. Ako budu stagnirali to će biti uspjeh.

2slow, 07.02.2011. u 14:39
"Smanjiti" dionice HT-a, ciljana cijena snižena na 288 kuna

A ja isto tako mogu napisati "povećajte" dionice HT-a, ciljana cijena povišena je na 340 kuna…
[lol]


Šta je sad ovo? [angry]

Vaš link


A kada su oni nešto pametno napisali? Pišu gluposti, a papir sve trpi.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dam ruku u vatru da su se poceli iskrcavati iz INE i sad bi htjeli uci u HT prije dividende, i sad bi si malo htjeli spustiti cijenu. Svasta.

New Report

Close