HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Na dnevniku kaze da ce vise od 100 000 osoba upisati, i sad strase kreditima, “nemalim provizijama” brokera itd.

Ja se jos uvijek nadam da nece biti rezanja paketa jer tek onda si dobio nervozne birace ivo![smiley16]

ko te ima taj te nema


T-HT će upisati preko 300 000 jmbg-ova i moglo bi se opasno približiti broju od pola milijona.

mislim da malo pretjeruješ. za INAu su govorili da neće ništa ostati za fondove i da će upisati 70 ili 80 tisuća ljudi a na kraju je upisalo 45. da bude 3x koliko je upisalo INA to je 135 tisuća i mislim da je nekakav optimalni broj. a ljudi baš nemaju para koliko se misli.

tenkista:

Dakle ako imam još važeću osobnu na kojoj je JMBG treba mi za upis samo ona i kartica tekućeg. Jel tako? To i imam stalno u džepu. E sad ako nemam takvu osobnu, onda novu osobnu i probušenu staru. Jel uz to onda treba i Domovnica?

Treba ti jedan ili kombinacija dokumentata na kojima se nalazi JMBG i tvoja sličica te kartica tekučeg računa.
To može biti osobna, pasoš, vozačka, zdravstvena ili nešto peto….
Vidim da si se udarnički spremio za HT. [smiley2]
Veselim se s tobom za očekivanu zaradu.


Nemože vozačka ali može vojna iskaznica!Je glupost al šta češ!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Kardum, Knjaz, PBZ sponzorstva, reportaže, nacionalne radio stanice, novine, jedino još fale billboardi i citylighti…Nadalje…

Pocela je i negativna kampanja(vecernjak i dnevnik HTV), bez brige, sto vise strase ljude, ja sretniji… Ja se jos uvijek nadam da uopce nece bit rezanja paketa…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Baš i ja danas gledam u dnevniku kako je počela “anti-propaganda”, mada to zapravo i nije već samo iskreno upozoravanje na činjenice koje su ljudi u afektu predvidjeli. Najviše mi se svidio dio u kojem poručuju puku kako neće moći prodati dionice na koje su digli kredu i koje su pod zalogom barem 7 dana, te da bi im to moglo drastično utjecati na zaradu … Definitivno dobra i iskrena napomena. Tim više što će i banke imati interes odugovlačiti taj proces da se njhovi fondovi domognu dionica po jeftinijim cijenama, jer kad puk vidi da je vlakić prošao mogli bi prodavati kao i u ovoj korekciji samo da se riješe dionica i domognu keša za isplatu kredita. A banke su ako ništa drugo pobrale naknadu za odoravanje kredita.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ako je Galinac zaradio na Industrogradnji koja još nije zaradila lipice onda bi se po zdravom razumu moralo zaraditi i na T-HT, pošto će biti i diskontić!
No, vidim da mu ide dobro ( malo se ubucmenio ) pa to dosta govori![smiley2]

Ljudi nemojte uzimat dijonce HT-a jer one skoče pa padnu[smiley8]
Ostalo možte pročitat ako kliknete na link

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ljudi nemojte uzimat dijonce HT-a jer one skoče pa padnu[smiley8] Ostalo možte pročitat ako kliknete na link Vaš link

Dvije stvari su provukli kroz ovaj tekst.
Nemojte kupovati jer če narasti pa pasti[smiley2][smiley2]Na ovo sam se odvalio
Ako ipak kupite prodajte ih što prije jer će pasti[smiley10][smiley11][smiley10][smiley11]
Na ovo drugo sam se zamislio…….
Pripremaju teren za predstojeću utakmicu …[smiley10]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words



Ljudi nemojte uzimat dijonce HT-a jer one skoče pa padnu[smiley8] Ostalo možte pročitat ako kliknete na link Vaš link

Dvije stvari su provukli kroz ovaj tekst.
Nemojte kupovati jer če narasti pa pasti[smiley2][smiley2]Na ovo sam se odvalio
Ako ipak kupite prodajte ih što prije jer će pasti[smiley10][smiley11][smiley10][smiley11]
Na ovo drugo sam se zamislio…….
Pripremaju teren za predstojeću utakmicu …[smiley10]

Ja bi prije izvukao zakljucak da u ovoj zemlji svatko moze biti novinar.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Bare: ”
Ljudi nemojte uzimat dijonce HT-a jer one skoče pa padnu[smiley8] Ostalo možte pročitat ako kliknete na link Vaš link Dvije stvari su provukli kroz ovaj tekst. Nemojte kupovati jer če narasti pa pasti[smiley2][smiley2]Na ovo sam se odvalio Ako ipak kupite prodajte ih što prije jer će pasti[smiley10][smiley11][smiley10][smiley11] Na ovo drugo sam se zamislio……. Pripremaju teren za predstojeću utakmicu …[smiley10] ” Ja bi prije izvukao zakljucak da u ovoj zemlji svatko moze biti novinar.

To bilo stvarno sramota za novinarsku branšu,jer ako je taj tekst napisan na taj način svatko sa ulice ( kojoj je namijenjena ona reklama ) može kod nas biti novinar,
ali ako je to naručen oblik teksta za jednu ideju , o tome razmišljam.[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


” Ja bi prije izvukao zakljucak da u ovoj zemlji svatko moze biti novinar.

U ovoj zemlji svak može bit i premijer, a kamol ne novnar

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



To bilo stvarno sramota za novinarsku branšu,jer ako je taj tekst napisan na taj način svatko sa ulice ( kojoj je namijenjena ona reklama ) može kod nas biti novinar,
ali ako je to naručen oblik teksta za jednu ideju , o tome razmišljam.[smiley11]

Nemoj samo otvorit temu “Utjecaj novinarstva na trziste kapitala u Hrvatskoj”…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close