HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Idem ja polako prema Erste da me ne bi uhvatila gužva…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Posejdon:

Gro uplata moram napraviti baš u ponedjeljak iako bih volio prije vidjeti Prospekt.
Ipak, neke uplate sam ostavio i za drugi tjedan.

Ja svih 28 komada pucam u ponedjeljak.

Može objašnjenje, zašto odmah prvi dan. Nemaju vam opunomoćitelji otvorene račune ili…? Ja sam osobno Inu uplatio zadnji dan. Usput i prvi dan prodao. A sjetio sam se, kupovali bi odmah po sniženju. E tad će već biti skupo dečeci. radije si kupite sad a THT smanjite.

ivek123:

Posejdon:

Gro uplata moram napraviti baš u ponedjeljak iako bih volio prije vidjeti Prospekt.
Ipak, neke uplate sam ostavio i za drugi tjedan.

Ja svih 28 komada pucam u ponedjeljak.

Može objašnjenje, zašto odmah prvi dan. Nemaju vam opunomoćitelji otvorene račune ili…? Ja sam osobno Inu uplatio zadnji dan. Usput i prvi dan prodao. A sjetio sam se, kupovali bi odmah po sniženju. E tad će već biti skupo dečeci. radije si kupite sad a THT smanjite.

Idem na put. Nemam kada fizicki biti nazocan.

skype - ivek1234

Nije li malo “čudan” dan početka trgovanja petak(05.10.07) plus što je ponedjeljak 08.10. državni praznik. Nije li na ovaj način Vlada ostavila prostor od 3 dana za potencijalne medijske manpulacije u vezi samog IPOa. Čisto me zanima kako na taj izbor gledaju iskusniji igrači.

hvala.

P.S. prvi post pa molim nemoj te biti oštri ako sam pitao glupost[smiley2]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

molio bih ukupni broj dionica t com, neto dobit za prvih 6 mjeseci, ukupni kapital, koliki je uopće book t com, ima li netko te podatke, hvala

Dakle ako imam još važeću osobnu na kojoj je JMBG treba mi za upis samo ona i kartica tekućeg. Jel tako?
To i imam stalno u džepu.
E sad ako nemam takvu osobnu, onda novu osobnu i probušenu staru. Jel uz to onda treba i Domovnica?


Dakle ako imam još važeću osobnu na kojoj je JMBG treba mi za upis samo ona i kartica tekućeg. Jel tako? To i imam stalno u džepu. E sad ako nemam takvu osobnu, onda novu osobnu i probušenu staru. Jel uz to onda treba i Domovnica?

Treba ti jedan ili kombinacija dokumentata na kojima se nalazi JMBG i tvoja sličica te kartica tekučeg računa.
To može biti osobna, pasoš, vozačka, zdravstvena ili nešto peto….
Vidim da si se udarnički spremio za HT. [smiley2]
Veselim se s tobom za očekivanu zaradu.

La vita e bella!

Na dnevniku kaze da ce vise od 100 000 osoba upisati, i sad strase kreditima, “nemalim provizijama” brokera itd.

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

A galinec kaže da se na dionicama može i izgubiti. Odmah uzimam jedan paket manje. Još malo pa sam i u minusu s paketima.[smiley3]
Nego još da pitam jel sami ispunjavamo obrasce za kupnju ili to rade bankari? Tak da uzmem cvikere i penkalo. A i popit koji konjak za mirnu ruku, kaj nebum ko naši košarkaši na slobodnim bacanjima. [smiley2]


A galinec kaže da se na dionicama može i izgubiti. Odmah uzimam jedan paket manje. Još malo pa sam i u minusu s paketima.[smiley3]
Nego još da pitam jel sami ispunjavamo obrasce za kupnju ili to rade bankari? Tak da uzmem cvikere i penkalo. A i popit koji konjak za mirnu ruku, kaj nebum ko naši košarkaši na slobodnim bacanjima. [smiley2]

Pa njemu treba vjerovat, ipak se uvalio u INDG…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Molim Posejdona, tenkistu, iveka123, mmstanica ili nekog od ostalih stručnih ljudi da mi odgovore. Nakon zadnje odluke Vlade o proporcionalnom smanjivanju paketa, mislite li da uistinu bude moguće da se na kraju paketi smanjuju na drugi način. Ne bih ni postavio to pitanje, ali čitajući komentare na forumu, vidio sam da neki kolege navode i tu mogućnost.

Hvala

Kako će se prodavazi dionice iznad 38000kn?
Za iznos iznad 38000kn moram napraviti drugu ponudu i na nju nemam povlastica. Ne kužim ono pravo prvenstva.

Po kojoj cijeni će se prodavati takve dionice? Hoće li se samo ti zahtijevi proprcionalno rezati ili to vrijedi i za zahtieve od 38000kn?

New Report

Close