HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 09:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
12.455
414
29,90
30,20
1,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pitanje svih pitanja je da li će u prospektu pisati način rezanja. Moja brokerica kaže da vjerojtno neće a ako i hoće da će imati pravo mijenjati. Tako da izgleda nećemo ništa znati do završetka upisa. Ako se ne varam tako je bilo i kod Magme.[smiley3]

pa toga se ja i bojim, poznavajuci nasu vladu, ostavit ce si slobodne ruke, pa ti budi faca i tocno procjeni broj ulagaca i sve moguce implikacije

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

uzeo bi dva paketa preko mojih prijatelja i zanima me dali ja mogu dati svoj broj tekučeg računa kod uplate, pa da višak love ide direktno meni na račun? Neče valjda niko komplicirati??

Zna li netko da li se negdje na netu naći prospekt?

TIME IS MONEY

Da vidimo, tko upisuje u ponedjeljak? Ja moram, buduci idem na put pa me nece biti.

skype - ivek1234

ja idem upisati u pon..

da ne listam ovih 250 stranica..
Dali netko zna, kako ce se smanjivati paketi u slucaju veceg odaziva građana?


Da vidimo, tko upisuje u ponedjeljak? Ja moram, buduci idem na put pa me nece biti.

I ja + 3 na clanove

najvrednije stvari u životu su besplatne

Gro uplata moram napraviti baš u ponedjeljak iako bih volio prije vidjeti Prospekt.
Ipak, neke uplate sam ostavio i za drugi tjedan.

La vita e bella!

cekam zadnji dan….

OBAMA................SPASITELJ


ivek123: ” Da vidimo, tko upisuje u ponedjeljak? Ja moram, buduci idem na put pa me nece biti. ” I ja + 3 na clanove

da li sa ostala 3 člana možeš donjeti samo domovnice sa MBG ili ti trebaju i original osobne? ( jer nemam od roditelja)[smiley6]


Da vidimo, tko upisuje u ponedjeljak? Ja moram, buduci idem na put pa me nece biti.

a jel to utječe na cijenu !?
[smiley9]


Gro uplata moram napraviti baš u ponedjeljak iako bih volio prije vidjeti Prospekt.
Ipak, neke uplate sam ostavio i za drugi tjedan.

Ja svih 28 komada pucam u ponedjeljak.

skype - ivek1234

T-HT će upisati preko 300 000 jmbg-ova i moglo bi se opasno približiti broju od pola milijona. Znam da vam ovo možda zvuči suludo ali za 2 tjedna ćemo se uvjeriti. Svi iole kreditno sposobni dižu krede za ovo, što “THT” kredite, što gotovinske nenamjeneske i kojekakve, ne zaboravimo da jako puno ljudi ima i slobodne gotovine na štednim računima ili madracima. Kardum, Knjaz, PBZ sponzorstva, reportaže, nacionalne radio stanice, novine, jedino još fale billboardi i citylighti…Nadalje… likova sa 200 i više punomoći ima i više nego što mislite, nude više od pola prosječne plaće za uslugu i uopće mi nije jasno kako to može biti “legalno”. Anyways… svi oni koje znam da kupuju, kupuju minimalno po nekoliko paketa(uža obitelj), oni koji ne kupuju jer nemaju novaca – na njih kupuju frendovi kojima je obitelj i sama kupila. Prospekt još nije vani, preporučam ništa ne upisivati u ponedjeljak dok se konačno ne definira način rezanja, te brzina povrata para. Sve kupljeno nenamjenskim ide van odmah prvih dana po 10-15% max. “Kladionica efekt”… ekipa se iz klade prebacuje na THT, sve ide van po 15%. Nema ozbiljnijeg rasta dok se s burze ne počiste ovi nalozi, nažalost bit će ih previše i može trajati predugo te će se cijena na tom pragu i stabilizirati. Nakon toga su izbori, prijeti porezni mucavac i javit će se strah crvenila burze…
Neznam… sve si više razmišljam da fino s parama namjejenim za T-HT odem u JDPL, ATPL ,DLKV i HDEL i zaboravim na ovaj kuršlus koji je krenuo krivim pravcem.

sretno svima!

New Report

Close