HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,25
7.192
204
35,20
35,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas bi moglo doci do kapitalizacije a time i do stagnacije cijene. Puno je spekulanata uslo proslih dana i sigurno ce uzeti svoj postotak.

S druge strane, zasto bi oni koji to dizu i zele kupiti platili vise kad ce biti dovoljno dionica po nizim cijenama.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

danas bi moglo i još svašta biti…pa ako već tako rečlativiziraš pa daj stavi bar onda omjer…

70 — 30 za kapitalizaciju

je baš budu kapiltalizirali, na prodaji do 280 otprilike 3500 kom, jedino ako misle ponovno ući na 300 [lol]


je baš budu kapiltalizirali, na prodaji do 280 otprilike 3500 kom, jedino ako misle ponovno ući na 300 [lol]

…mogao bi se iznenaditi…jer su oni ipak kupovali od 253 – 263….

Dragi kolega Pucirep, da sam i ja blizu vatre bila , i ja bi se sada ogrijala….

Vidjela sam požudu i strast na razini 25+ , ali nije dobar i siguran seks po jefitinoj cijeni dostupan svima…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne mogu staviti omjer, to bi bilo pausalno. Za sada nema postavljne brane tako da je moguc pad ispod 270,00. Vjerujem da je vecina spekulanata vec izasla. Posebno, ako su kupili prosli tjedan kad je bilo oko 260,00.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Pa kaj se i to plaća, poštovana kolegice?

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Izgleda da ipak imam kristalnu kuglu, cijena ide na 260 točno po mojim izračunima fer vrjednosti ht-a [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Dragi kolega Pucirep, da sam i ja blizu vatre bila , i ja bi se sada ogrijala….

Vidjela sam požudu i strast na razini 25+ , ali nije dobar i siguran seks po jefitinoj cijeni dostupan svima…..


ako ćemo baš pričati u seksualnom kontekstu onda se uvijek znalo ko hebe a ko je heben,ja sam kupovao po 256-258…izašao na 275-276,i sada opet ušao na 270,00 e pa da vidimo ko tu koga …..hahahahahahah

trebam prenijeti dionice kupljene na IPO-u na sebe putem darovnog ugovora pa me zanima plaća li se poseban porez (4%) na tu transakciju?
ako netko ima informaciju bio bih zahvalan da je podijeli samnom…
hvala

http://www.poslovni.hr/vijesti/mudrinic-regulator-sprijecio-15-milijardi-kuna-nasih-ulaganja-157874.aspx

Ht polagano kako se i očekivalo gubi monopol [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

HT gubi monopol MI gubimo VDSL

New Report

Close