HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zanimljiv je i onaj nalog na kupnji 21101kom po 250kn.
Sada izgleda nemoguće, ali nedavno je bilo blizu.
Nemam HT, nemam ni love. Samo gledam.
Brana na 269, kupci se naguravaju na bidu.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

prije su se pare štampale a sad se pumpa cijena,inovativno od šukija

Mislim da mu to neće podizanje pomoć oko prodajne cijene dionice, jer kupac će tražiti diskont na količinu ili prosjek 3 mjeseca, dakle oko 260-263,00 kn

PS Luka je složio lijepu pjesmicu o ŠUKIJU, šušušušuška se o b….., ….šuti

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jadno ili ne jadno,napumpano ili ne cijena ide gore a vi samo i dalje grintajte. [thumbsup]

"Only dead fish swim with the stream"

Oho ???? lipo lipo, koliko smo "zaradili" od jutra? Ho ho 3 %? Na moj broj dionica X 0,03 = cca 10 000 kn, hej odo se odmah počastit preko u kafić jednom šlagiranom…idem pitat šefa, ajd svi radni kolege pozz od mene…

proklet bio na božić 2010.

No dosta šale, ovdje se ne radi o Šukiju, nego nitko sada više neće prodat budzašto, sada radi čist odnos – ponudapotražnja, samo gledajte ljudi, ode to do 300…

proklet bio na božić 2010.

bigfoot,

ja razumijem Vas da želite da cijena ode na 300,00, ali stvarnost je jedno a realnost drugo. Opet se dionica podiže našom lovom (ne direktno – indirektno)!

PS vlasnik sam još 200 komada HT, trenutno

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo mali pogled na punu dubinu pa nek se radni narod veseli preko vikenda.

who dares, wins


bigfoot,

ja razumijem Vas da želite da cijena ode na 300,00, ali stvarnost je jedno a realnost drugo. Opet se dionica podiže našom lovom (ne direktno – indirektno)!

PS vlasnik sam još 200 komada HT, trenutno
Odmah na debljanje portfelja HT- om prijatelju!!!

[sealed]

proklet bio na božić 2010.

Cijena ht će se vratiti na oko 260kn jer je to trenutno fer vrijednost, dok se još nezna kolika če biti dividenda, a info o dividendi procuri tek cca u 12-om mjesecu kada i investitori počmu zauzimati
pozicije, što trenutno nije slučaj i sigurno nije garancija održivog rasta cijene!
btw dali znate koje će biti dno cijene ako se vlada odluči na rasprodaju preko burze, a ako se to desi
(što nije isključena mogučnost) morati če izaći s kompletnih 3,5 % jer nemaju vremena to prodavati
malo po malo u svrhu održive razine cijene dionice!!A onda ni dividenda u uznosu od 50 kuna neće uspjeti pokriti minus, odnosno razliku u cijeni koju će panični investitori izgubiti!
Još nije vrijeme za ulazak u ht!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Cijena ht će se vratiti na oko 260kn jer je to trenutno fer vrijednost, dok se još nezna kolika če biti dividenda, a info o dividendi procuri tek cca u 12-om mjesecu kada i investitori počmu zauzimati
pozicije, što trenutno nije slučaj i sigurno nije garancija održivog rasta cijene!
btw dali znate koje će biti dno cijene ako se vlada odluči na rasprodaju preko burze, a ako se to desi
(što nije isključena mogučnost) morati če izaći s kompletnih 3,5 % jer nemaju vremena to prodavati
malo po malo u svrhu održive razine cijene dionice!!A onda ni dividenda u uznosu od 50 kuna neće uspjeti pokriti minus, odnosno razliku u cijeni koju će panični investitori izgubiti!
Još nije vrijeme za ulazak u ht!

potpuno se slažem, treba pričekati potvrdu trenda, cca 300 kn po dionici i onda ući na sigurno

Jedino mi nije jasno kako to da je sad kada ht bilježi smanjene prihode u krizi vlada izračunala da je
cijena ht između 285 i 300kn???
Jednostavno je nemoguče da trenutno ht vrijedi više nego što je vrijedio u IPO (265kn) kada još i nije
bilo krize a prihodi bilježili konstantan rast [lol] Slijedeči tjedan očekujem ht na oko 260kn, to je trenutni maximum koliko vlada može dobiti po dionici!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close