HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E, Bare prvo da ti čestitamo i da sve ispadne dobro!
E, a sada bi se morao malo šmajhlati oko supruge da rodi kojih sedam dana prije ( naravno prije svega da sve bude dobro ), a onda turbo po našim vrlim državnim službama! Možda se oni urazume i podupru te ( ažurnošću ) da si ispuniš želju! Iz sveg srca ti želim da uspiješ u tome!

HANFA odobrila Prospekt HTa!
Više na: Vaš link

La vita e bella!


HANFA odobrila Prospekt HTa!
Više na: Vaš link

J* te, koja vijest, a? Bilo je neizvjesno do samog kraja!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Posejdon: ” HANFA odobrila Prospekt HTa! Više na: Vaš link ” J* te, koja vijest, a? Bilo je neizvjesno do samog kraja!

Dobar, dobar!
[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

pa što nije to već odobreno oko podneva?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


pa što nije to već odobreno oko podneva?

Je, oko podneva prije mjesec-dva…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Poz ljudi,MOLIM vas neka mi netko odgovori na vrlo jednostavo pitanje…

znam da se pisalo već o o tome u ovoj temi ali pregledavam već sat vrimena i nisam naša(jbga već smo ispisali 270 stranica[smiley2]

Dakle što moram imati kod sebe od potrebne dokumentacije prilikom upisa,konkretno uzimam 3 paketa i za ova dva moram imati punomoći tih osoba?(jel to kod bilježnika moramo ić il?)..
..osobne podatke i račun investitora..
.jel moram imat još šta?

Molim vas odgovorite…
hvala

[i]Ta divna splitska noooć,u boci nima srićee,ti sjeti se meneee i donesi dobro cviće...:)[/i]

Dali je neko vidio taj famozni prospekt, kakav ce biti nacin rezanja?Molim da netko postra prospekt kada ga dobije.

Zamoljen sam da ovo kopiram pa evo dajte svoja razmišljanja čevjeku:

mislim da je pitanje dosta bitno za prodajnu cijenu dionica, jer će na nju prvenstveno utjecati potražnja VELIKIH ulagača!:

ima li itko saznanja ili procjenu kolika JE potražnja , glad prema dionicama tht-a od strane velikih ulagača- invest.fondova, mirov. fondova isl.

jer o njihovoj potražnji i njihovoj nemogućnosti da upišu povlaštene dionice ( ako ljudi upišu cio ili velik dio od ponuđenih 1,5-1,8 milijardi kuna= 20-23%) ĆE uveliko OVISITI PRODAJNA cijena dionica , a time i zarada malih ulagača- građana

da li je to otprilike 200 milijuna kn, 300 ili 500 milijuna , ako se uzme u obzir da će u prodaji u u upisu biti 1500- 1800 milijuna kuna= 20-23% dionica
kolika je po vama kritična potražnja za nekom ( pa i ovom dionicom) koja je potrebna , da bi cijena skočila značajno ( recimao barem 30%)
recimo, drugim riječima:
ako građani upišu svih 1,5-1,8 milijardi ponuđenih dionica da li potražnja od 10% na to- znači 150-180 milijuna
ili 20% na to- znači cca 300-360 milijuna kn je DOSTA VELIK i dovoljna da izazove relativno velik porast cijene
zna li netko koliko je potrebno u postotku% ( jeli to 10, 15, 20%) da bude potražnja za nekom dionicom a koja je relativno solidna kao što je to THT , a da dovede do brzog rasta cijene
ima li itko saznanja ili procjenu kolika je potražnja , glad prema dionicama tht-a od strane velikih ulagača- invest.fondova, mirov. fondova isl.

jer o njihovoj potražnji i njihovoj nemogućnosti da upišu povlaštene dionice ( ako ljudi upišu cio ili velik dio od ponuđenih 1,5-1,8 milijardi kuna= 20-23% dionica koje PRVI IMAJU PRAVO upisati građani, a tek ako preostane i investicijski veliki ulagači!)
ĆE uveliko OVISITI PRODAJNA cijena dionica , a time i zarada malih ulagača- građana.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

mreich shvaćam što hoćeš reći ali ne shvaćam računicu. na 280 kn je 20-23%=4,5 do 5,2 mlrd kuna a ne 1,5 do 1,8 mlrd. po mojim procjenama kad bi jedno 30% ili 1,5 mlrd upisali veliki (iliti fondovi) to bi bilo dosta da se osigura visok rast cijene. najgore bi bilo kad bi fondovi dobili siću jer bi onda s njom štopali. s druge strane kad nebi dobili ništa nebi imali s čim štopat jelda…?


mreich shvaćam što hoćeš reći ali ne shvaćam računicu. na 280 kn je 20-23%=4,5 do 5,2 mlrd kuna a ne 1,5 do 1,8 mlrd. po mojim procjenama kad bi jedno 30% ili 1,5 mlrd upisali veliki (iliti fondovi) to bi bilo dosta da se osigura visok rast cijene. najgore bi bilo kad bi fondovi dobili siću jer bi onda s njom štopali. s druge strane kad nebi dobili ništa nebi imali s čim štopat jelda…?

Nisam to ja napisao, samo prenosim ono što je hrki neuspješno pokušao postati budući me zamolio za to na pp.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

st,

Poz ljudi,MOLIM vas neka mi netko odgovori na vrlo jednostavo pitanje…

znam da se pisalo već o o tome u ovoj temi ali pregledavam već sat vrimena i nisam naša(jbga već smo ispisali 270 stranica[smiley2]

Dakle što moram imati kod sebe od potrebne dokumentacije prilikom upisa,konkretno uzimam 3 paketa i za ova dva moram imati punomoći tih osoba?(jel to kod bilježnika moramo ić il?)..
..osobne podatke i račun investitora..
.jel moram imat još šta?

Molim vas odgovorite…
hvala

Ne mogu vjerovat da odgovaram na ovakva pitanja…

http://www.tht-dionica.com.hr/main.php?p=faq&q=04

Jel se mozete potruditi i odvrtiti stranicu prema dolje, tamo naime pise i za punomoci + obrazci…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close