HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dobro, a gdje je odgovor "sindikata" na ovaj proboj preko 260, nije valjda nedostatak streljiva [lol]

Ako završi iznad 260 kn, target 262 kn! [bye]
Zadovoljni?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=108759

who dares, wins

Eto, počela je i rasprodaja obiteljskog srebra, a kad toga ne bude koga će onda prodat? Šukera?

proklet bio na božić 2010.


Eto, počela je i rasprodaja obiteljskog srebra, a kad toga ne bude koga će onda prodat? Šukera?

ako ga budu prodavali na kile, onda će biti dobro

Dakle idemo na 264 da bi vlada rekla kako je prodala HT oba puta po poštenoj cijeni.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Eto, počela je i rasprodaja obiteljskog srebra!

Zna li se pošto će ići?



Eto, počela je i rasprodaja obiteljskog srebra!

Zna li se pošto će ići?
[/quote]
Dam,samo da prodam! [cry]

Moj scenarij je ovakav;
Država za uzvrat DT-u koji je ponovo imenovao Mudrinića kao iskusnog icjeditelja svih nas građana, odlučila prodati svoj dio kolača, a kako bi naknadno HT-u ušla u blagajnu i uzela im dodatno cca 50%dobiti ili 100 milijuna Eura kao kaznu za dugogodišnji monopol i štetu od par milijardi Eura, te i otvorila pravu konkurenciju bez HT-ovog monopola u budućnosti, a gdje OPTE ima veliku šansu.

S druge strane gotovo pretpostavljam da će paket kupiti ili DT i/ili ROMF, a ne bi se čudio i nekog većeg fonda u kombinaciji kao treći.

Zaključak; državna blagajna će narasti za nekih milijardu Eura, a HT će nastaviti gdje je i sada samo uz veću konkurenciju.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

očekivanja su oko 800 milja kuna što bi značilo 280 kuna po dionici

ako to kupi trezor po cijeni većoj od 260 kuna ja definitivno prodajem



Eto, počela je i rasprodaja obiteljskog srebra!

Zna li se pošto će ići?
[/quote]

Ovo definitivno mora krenuti prema 250. dole je brana od 20k+ komada ;-))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

što mislite kada će HT roknuti? Već se dosta dugo drži na 260.

oće li ova stvar ići prema 320 kn do iduće isplate dividende? ja vjerujem da hoće….
ostali?

New Report

Close