HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A,koliko košta minuta razgovora?

U HT-u kao da ti je posljednja, a u ostatku svijeta dovoljno za dugi život.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

bila se povukla rasprava prije par mjeseci o tome kako će dionica HT jako pasti kad Raifeisen OMF prestane kupovati dionice zbog ograničenja na 10% portfelja. Trenutačno ima oko 8,5-9% portfelja u HTu. No kako mu mjesečna imovina uplatama raste za nešto više od 200 mil. mjesečno to bi značilo da taj OMF može bez ikakvog straha od tog ograničenja nastaviti kupovati otprilike 20 000 dionica tjedno. Što je kvota kojoj se nisu ni približili zadnjih mjesec dana, barem koliko pamtim.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

ma dobro sve to,ali tko prodaje ht?braniteljski fond?ili ima još malih dioničara iz ipo a?jel itko to pratio,pa kad se raifica približi na 10% portfelja,mogla bi vrlo lako cijena eksplodirat a ne past,to je logika burze koju mnogi ne razumiju….uglavnom,ja mislim da nema bojazni za ht na ovim razinama,očito je da netko brani cijenu na potezu 256-258…..jer ta cijena je tu već par mjeseci..gore dole 5 kuna,a i dividenda iduće godine će bit maksimalna jer je tako naložio deutche telecom ,..i toi je to….laku noć i ugodne snove

Ovdje pokušavam osvijestiti ljude samo s razlogom da se stvori krtična masa u pokušaju nacionalizacije HT-a ponovo .

nacionalizacija (kao i državno vlasništvo) je dobra ideja samo u slučaju odgovorne političke elite a ja takvu elitu u Hrvatskoj ne vidim. Jedine naznake toga imali smo za vrijeme Račana (smanjenje nelikvidnosti, infrastrukturni projekt u vlasništvu države). Ovima i poziciji i opoziciji ne vjerujem ni jedne jedine riječi. Jedini razlog za koji bi izišao na izbore je da se kandidira Rohatinski. Dakle što se tiče naših trenutnih moćnika – najbolja solucija je sve rasprodati i liberalizirati. Kada ne budu mogli zapošljavati svoje poslušnike krast će pomalo i skrivećki a ne zgrtati nemilice u stranačke blagajne kao što je slučaj sada.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



A,koliko košta minuta razgovora?

U HT-u kao da ti je posljednja, a u ostatku svijeta dovoljno za dugi život.
[/quote]
Hvala na vrlo umnom odgovoru!!!!!!

G. Poštar

jeste li vidjeli kako je kolega kanabis otišao od HT-a iako je do prije dva mjeseca bio uvjeren da ništa osim HT-a ne vrijedi.
Ja sam u zadnjih 6 mjeseci već prebacio 11 ljudi, i dalje radim na tome samo što sam malo postao dosadan poznanicima i prijateljima [lol]
Ljudi su skeptični ali nakraju budu prezadovoljni, a dobar glas daleko se čuje!!! [wink]


G. Poštar

jeste li vidjeli kako je kolega kanabis otišao od HT-a iako je do prije dva mjeseca bio uvjeren da ništa osim HT-a ne vrijedi.
Ja sam u zadnjih 6 mjeseci već prebacio 11 ljudi, i dalje radim na tome samo što sam malo postao dosadan poznanicima i prijateljima [lol]
Ljudi su skeptični ali nakraju budu prezadovoljni, a dobar glas daleko se čuje!!! [wink]


Čoće,što ti je?Dali je to posljedica ulaza u Optimu po 40 kn?



G. Poštar

jeste li vidjeli kako je kolega kanabis otišao od HT-a iako je do prije dva mjeseca bio uvjeren da ništa osim HT-a ne vrijedi.
Ja sam u zadnjih 6 mjeseci već prebacio 11 ljudi, i dalje radim na tome samo što sam malo postao dosadan poznanicima i prijateljima [lol]
Ljudi su skeptični ali nakraju budu prezadovoljni, a dobar glas daleko se čuje!!! [wink]


Čoće,što ti je?Dali je to posljedica ulaza u Optimu po 40 kn?
[/quote postar jel nosiš ti letke od optime?




G. Poštar

jeste li vidjeli kako je kolega kanabis otišao od HT-a iako je do prije dva mjeseca bio uvjeren da ništa osim HT-a ne vrijedi.
Ja sam u zadnjih 6 mjeseci već prebacio 11 ljudi, i dalje radim na tome samo što sam malo postao dosadan poznanicima i prijateljima [lol]
Ljudi su skeptični ali nakraju budu prezadovoljni, a dobar glas daleko se čuje!!! [wink]


Čoće,što ti je?Dali je to posljedica ulaza u Optimu po 40 kn?
[/quote postar jel nosiš ti letke od optime?
[/quote]
[thumbsup]
Ma daj,nema šanse!Nemaju oni za poštarinu. HT-ovci su doveli u moju zgradu (44 stana)optiku pred svaki stan.Sve besplatno.
Očekujem sada mudrijaše ala Antiša.Uzmite Optimu jeftinije je.Moš misliti.U konačnici 5-10 kn.a imaju toliko radika koji će otkloniti kvar da bi stali svi u jedan lift,mali.
@Kanabisu držim fige.Ako mu nešto rikne ježio je ježa.Tražit će vezu da se vrati u HT.Možda ću mu i pomoći. [wink]Imao sam već dosta takvih mušterija. [smiley]

Kolega poštar kako komentirate ovo:
http://www.poslovni.hr/vijesti/otkazi-za-556-radnika-thta-nezakoniti-156779.aspx

…Općinski sud u Zagrebu donio je prvostupanjsku i nepravomoćnu presudu kojom se utvrđuje da je T-HT 2005. godine nezakonito i protivno tada važećem kolektivnom ugovoru otpustio 556 radnika…

Nisam neki stručnjak za pravo ali ako su otkazi bili nezakoniti onda će ljude trebati vratiti na posao i isplatiti im plaće za ovih 5 godina.

Što znači ako je prosječna plaća bila 4500 kn, riječ je od 150 mil kn?
Presuda je nepravomoćna ali ako sam u pravu što se tiče kazne onda bi mogle biti rezervacija u Q3.

A gdje su još tužbe za korištenje monopolističkog položaja, tamo je kazna 1-5% godišnjeg prihoda ili od 80 -400 mil kn.


ma dobro sve to,ali tko prodaje ht?braniteljski fond?ili ima još malih dioničara iz ipo a?jel itko to pratio,pa kad se raifica približi na 10% portfelja,mogla bi vrlo lako cijena eksplodirat a ne past,to je logika burze koju mnogi ne razumiju….uglavnom,ja mislim da nema bojazni za ht na ovim razinama,očito je da netko brani cijenu na potezu 256-258…..jer ta cijena je tu već par mjeseci..gore dole 5 kuna,a i dividenda iduće godine će bit maksimalna jer je tako naložio deutche telecom ,..i toi je to….laku noć i ugodne snove

Tko se zadnji smije…….
Zaboravi ovu priču.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ma dobro sve to,ali tko prodaje ht?braniteljski fond?ili ima još malih dioničara iz ipo a?jel itko to pratio,pa kad se raifica približi na 10% portfelja,mogla bi vrlo lako cijena eksplodirat a ne past,to je logika burze koju mnogi ne razumiju….uglavnom,ja mislim da nema bojazni za ht na ovim razinama,očito je da netko brani cijenu na potezu 256-258…..jer ta cijena je tu već par mjeseci..gore dole 5 kuna,a i dividenda iduće godine će bit maksimalna jer je tako naložio deutche telecom ,..i toi je to….laku noć i ugodne snove

Gdje si to pročitao da je deutche telecom naložio da 2011. godine dividenda bude maksimalna?

New Report

Close