HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I have a dream…
Noćas sam sanjao da će cijena biti 292 kn
prvi dan će narasti do 420 kn
biti će ludnica ali ja sam mirno to dočekao jer sam se pripremio
uhvatio sam u prosjeku 40%
probudio sam se
i krenuo na posao fičukajući i l slušajući Edu
i njegov No sikiriki[smiley2][smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Dugo već pratim polemiku oko “The IPO-a” i mislim kao i većina da će svakako biti više ljudi koji će upisati.
Jedan mali detalj mi je “zapeo” za oko.
U isto vrijeme prije IPO-a Ine, znači 2-3 tjedna prije izlaska na burzu, broj posjeta na ovom našem omiljenom FORUMU na temi INA, bio je 2x veći nego je broj posjeta sada na temu HT-a. Malo kontradiktorno, apsurdno ili nešto drugo?
Ovo ne mora ništa značiti čak i ako je ovo jedan od najčitanijih portala ove tematike ili znači nešto treće?
Da li će zaista toliki broj ljudi upucati milijarde k. ili je u pitanju nešto četvrto?

[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

A ja sam sanjao da mi je ispao zub[smiley8]


Moram se malo pohvalit…naravno dioničarski…

Žena bi mi trebala rodit 26.9 .upis je do 27.9 ..nadam se da će mi sin postat najmlađi dioničar u povjesti hrvatske…s punim jednim danom života.

A, cestitam kolega… Vidim dokapitalizacija obitelji u tijeku. [smiley2].
Vodite samo racuna da ukoliko kupite na maloljetno dijete dionice, necete moci prodat bez dozvole socijalne radnice.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Moram se malo pohvalit…naravno dioničarski… Žena bi mi trebala rodit 26.9 .upis je do 27.9 ..nadam se da će mi sin postat najmlađi dioničar u povjesti hrvatske…s punim jednim danom života.

Čestitam.Neka bude zdrav i jak i neka mu dionica bude stabilna sa uzlaznom linijom.[smiley2][smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


A ja sam sanjao da mi je ispao zub[smiley8]

To ti je strah od kastracije. Jesi naljutio zenu u zadnje vrijeme? Imao gresne misli prema susjedi?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


A ja sam sanjao da mi je ispao zub[smiley8]

Zubi – Gubitak zuba često označava želju za potpunom transformacijom. Ako sanjate pokvarene zube – na pomolu je veoma komplicirani raskid. Pranje zuba se uglavnom vezuje za želju za stjecanjem materijalnih dobara. Kada sanjate da ste ostali bez svih zuba, to znači da niste u stanju da ostvarite zadane ciljeve.
[smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


vedric: ” Moram se malo pohvalit…naravno dioničarski… Žena bi mi trebala rodit 26.9 .upis je do 27.9 ..nadam se da će mi sin postat najmlađi dioničar u povjesti hrvatske…s punim jednim danom života. ” Čestitam.Neka bude zdrav i jak i neka mu dionica bude stabilna sa uzlaznom linijom.[smiley2][smiley2][smiley2]

ne vjerujem da ćeš izvaditi dokumente za 1 dan?


ne vjerujem da ćeš izvaditi dokumente za 1 dan?

Hm, kolko se ja sjecam, bit ce na knap [smiley1]. Opcina-MUP.. Treba rodni list i domovnicu u opcini, JMBG na MUP-u. A mislim da za nesto trebaju oba dva roditelja biti prisutni, tako da je to malo diskutabilno. Bolje da pozuri zenu koji dan… U svakom slucaju, ako i ne stigne, ostaje mu veselje zbog prinove, sto je znacajno vise nego veselje od zarade od kojih soma EUR-a.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mozda je vec netko ovo pitao, ali imajte razumjevanja.

Koliko je izgledno da se preplati ponudjeni broj dionica? I ako se to dogodi kako se se smanjivati – proporcionalno tipa svakome manje za 10 % ili kao kod MAGME – granica se spusti na cca 30 000…


asdfgh123: ” A ja sam sanjao da mi je ispao zub[smiley8] ” Zubi – Gubitak zuba često označava želju za potpunom transformacijom. Ako sanjate pokvarene zube – na pomolu je veoma komplicirani raskid. Pranje zuba se uglavnom vezuje za želju za stjecanjem materijalnih dobara. Kada sanjate da ste ostali bez svih zuba, to znači da niste u stanju da ostvarite zadane ciljeve. [smiley6]

E, Bare, Bare….
iz koje si ti bajke ispo. [smiley2]
Zubi su simbol obrane.
Kada izgubiš jedan zub oštetio si svoju obranu. Kada izgubiš sve zube, u ku…cu si. [smiley2]
Ipak, postoji osnovno pravilo! A to je da nema pravila. Svatko ima svoju neponovljivu simboliku sna i ne postoji univerzalno tumačenje što neki san znaći.
Možda je kolega Asdfgh123 sanjao gubitak zuba u nadi da će naletiti na neku lijepu i mladu zubaricu koja kad mu jednom uđe u život sve će biti drugačije. [smiley2]

Inaće, nemojte kupovati HT. POPUŠIT ĆETE LOVU. [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


hrki: ” … ne vjerujem da ćeš izvaditi dokumente za 1 dan? ” Hm, kolko se ja sjecam, bit ce na knap [smiley1]. Opcina-MUP.. Treba rodni list i domovnicu u opcini, JMBG na MUP-u. A mislim da za nesto trebaju oba dva roditelja biti prisutni, tako da je to malo diskutabilno. Bolje da pozuri zenu koji dan… U svakom slucaju, ako i ne stigne, ostaje mu veselje zbog prinove, sto je znacajno vise nego veselje od zarade od kojih soma EUR-a.

slažem se
novi život je na pomolu
nije mala stvar

New Report

Close