HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega optima je puno perspektivnija firma od ht-a. Nemam optimine dionice, no ući ću svakako čim prihodi porastu


kolega optima je puno perspektivnija firma od ht-a. Nemam optimine dionice, no ući ću svakako čim prihodi porastu

čekaš da poskupi, jel?
ne voliš jeftino ko ni ja? [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


kolega optima je puno perspektivnija firma od ht-a. Nemam optimine dionice, no ući ću svakako čim prihodi porastu

Je je

Perspektivna je…ima perspektivu ko’ ananas u Rusiji [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sa Optimom mi je sin sklopio ugovor za instalaciju telefona i interneta, reklisu da nema problema, sada je Velika gospa i još nema priključka….kakva dionica takva firma

Kune nisu problem, kuna nema


Što to znači:
– moja susjeda mora dolaziti kod mene doma da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće!!!

– a ja čula kako vaša supruga odlazi do susjeda da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće.

– I love this game.
Pozdrav !

kolega delux nemam novaca da bi se igrao sa dionicom optime, no eto privatno ću preći sa ht-a na optimu jer su povoljniji.

ok, baš nas interesiraju iskustva iz prve ruke, sretno ti bilo, za razliku od tebe ja ne volim eksperimentiranje pa koristim stari dobri (i sve povoljniji) HT!

proklet bio na božić 2010.


sa Optimom mi je sin sklopio ugovor za instalaciju telefona i interneta, reklisu da nema problema, sada je Velika gospa i još nema priključka….kakva dionica takva firma

Ovo ti nema puno veze s Optimomt…..HT mora dopustiti ulazak Optiminim tehnicarima u centralu kako bi prebacii tovoj prikljucak (to se radi fizickim prestekavanjem zica) a s tim dozvolama jaaako odugvlace i dozvoljavaju prebacivanje maksimalno 4 korisnika dnevno po kolokaciji…

Sto se samog HTa tice…

HT se trenutno Optime ne mora bojati..price o nekakvom napretku jer je Optima usla u neko selo su smjesne zapravo i iako znace za Optimu kao operatera nisu neka prjetnja HTu..Jednog dana (a ovome OT treba teziti) Optima pocne dobivati sve vise poslovnih korisnika, kada HTu preotme pokoju veliku tvrku, kada HTu otme njegove ugovore s drzavom i pocne sklapati velike poslove tada ce se tek moci pricati o nekakvom ratu Optime i HTa…Pa pobogu tajnica u velikoj firmi potrosi vise na telefon nego neko selo…

U trenutnoj situaciji da HT uvede FTTH na nacin na koji zele Optima i konkurencija bi instantno propali, i zato ih se (opravdano) stopira u takvom uvodenju FTTHa…

Slazem se da OT predstavlja potencijalno veliku prjetnju HTu u buducnosti, no to nikako nije bliska buducnost i mislim da se trenutno oko OT u ovoj temi i nebi trebalo previse raspravljati..

...



Što to znači:
– moja susjeda mora dolaziti kod mene doma da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće!!!

– a ja čula kako vaša supruga odlazi do susjeda da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Evo vam malo operativne statistike HT-a, imate rubriku T-com pokazatelji.

Zanimljivo je da je u prvih šest mjeseci prema podacima DZS u nepokretnim mrežama utrošeno 1,8% manje minuta nego prošle godine, dok je u HT-a pad od 9%, što mislite gdje je završila ona razlika.

Nećemo više reklamirati Optimu to je dionica za inteligentne ulagače a takvih ovdje nema puno.
Ekonomisti želim vam sreću s HT-om, meni ionako odgovara da dionica HT-a raste.

Kolega HaoRen niste baš u pravu što se sela tiće. Mi smo na žalost predgrađe grada i brojimo 15 000 stanovnika, a na žalost kažem to zbog toga što se za sada optima vjerojatno neće širiti prema manjim mjestima. No i to treba razjasnit i odrediti čija je infrastruktura, ako sam ja morao platiti uvođenje telefona 1500dm u bivšem socijalizmu. Po meni bi to tada trebalo biti državno i tada bi ht u potpunosti izgubio monopol. Ne kažem da ht nije jak. Vjerojatno može sve ove okolne firme potopiti, osim možda vipa. No ht-u nikad dosta novaca i da nije optime i drugih providera, još uvijek bi plaćali 1gb prometa 100kn. Kako kaže i kolega Antiša mislim da će izlaskom iz krize svi oni više zarađivati, no isto tako mislim i da će optima sve veći dio kolača uzimati.




Eo kolege svima 100. Nisam namjerao drukat na ht-u jer je to i meni draga dionica i mislim da će oporavkom tržišta opet rasti na nekadašnje razine. No isto tako me veseli konkurencije, prije sam imao b-net i oni su stvarno odlični, ht-om sam isto bio prezadovoljan, ali su daleko najskuplji i sad prelazim na optimu. Za mene je to velika ušteda jer ću flet i telefon sada plaćati 105kn, a do sada sam za to izdvajao 218kn + jeftiniji pozivi

Kakve su to cijene koje spominješ?Imaš od Iskona,Iskon duo-flet sa PDV-om 150 kn ili Iskon CarNet-duo Flet za 100 kn,a sve ti je to u HT-u i da modemi su ako potpišeš ugovr 1 KN i tvoji su,nema nikakve pretplate ili skrivenih troškova!!!!!! [wink]
[/quote]

Kod HT-a i Iskona uvijek ima skrivenih troškova, treba uvijek pažljivo čitati mala slova inače ćete biti nasanjkani kao i ja.
Meni su tako zaračunali nekakve troškove od 300 kn i ne možeš im ništa. Nisam htio platiti, dobio tužbu, sada se moram zaj…. s sudom.
Naravno nakon toga prešao na Optimu i zasada nema nikakvih problema tek ovdje sam vidio što je pravi odnos i ljubaznost prema korisnicima.
[/quote]
Antiša,Antiša.Daj se sredi.Imam Iskon duo dvije godine i nema tu nikakvih skrivenih štoseva kao kod Optime i nemoj mi reći da neznaš zašto si na sudu zbog 300 kn.

New Report

Close