HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega gledao sam iskon, samo na njihove cijene moram plaćati još dodatnih 40kn ht-u (zato što živim u predgrađu). Tako da mi je iskon u biti najskuplji od svih. Pokloni su odlična stvar i vjerojatno klinci baš zbog toga roditelje nagovore na njihovu mrežu. No koliko to sve zapravo vrijedi, ovaj zadnji verbatim disk od 500-do 600kn u trgovini, sony 2 bez čipa, pa ne bih za to dao više od 500kn, logitec zvučnici također 500kn, fotić pretpostavljam da je u toj cjenovnoj kategoriji. Kolega šumar ovaj bežični ruter vam košta kojih 150-200kn u oglasniku. Sam ruter nije loš, ali d-linkova wireless kartica je očajna. Za 100kn sam preko ebaya naručio neko čudo i sada hvatam cijelo susjedstvo, a d-link mi je jedva hvatao moj signal s prizemlja. Orginal d-link wireless kartica je 150kn u trgovini.

I sada ono najvažnije, cijene. ht adsl 160kn + 55kn telefon. A optima adsl 89kn i 67kn telefon. Cijena impulsa- ht od o do 24- 69lipa minuta, optima od 7-19h- 34 (dodano 7lipa za uspostavu poziva) i od 19-7h 0.21lipu (+također dodano 7lipa). Mobiteli ht- 1.54kn, optima- 1.73kn i 0.87kn

p.s. kolega carnet ima jedan problem, a to je što seništa ne može skidati s neta preko njih, jer te odma blokiraju

ja plaćam puno manje minut fiksne telefonije, a imam i 200 min. gratis mjesečno – ne znam odakloe ti te informacije? 0,74 kn? ma daj…

proklet bio na božić 2010.

Najpovoljniji je Vipov homebox za 75 kn u što je uključeno 5 GB i 30 min besplatnog razgovora, nakon toga jedan GB je 15 kn a razgovori prema fiksnoj mreži 0,10 kn po minuti. Ja ga imam na probi i šljaka ko veliki.

kolega lojtra kod mene to neki imaju i sustav im se stalno ruši + još to da meni tih 5gb nikako nije dosta. No opet to zavisi od korisnika i tko što očekuje od neta


ja plaćam puno manje minut fiksne telefonije, a imam i 200 min. gratis mjesečno – ne znam odakloe ti te informacije? 0,74 kn? ma daj…

kolega pa vi imate dodatne opcije, ja govorim o paketu mini.



Eo kolege svima 100. Nisam namjerao drukat na ht-u jer je to i meni draga dionica i mislim da će oporavkom tržišta opet rasti na nekadašnje razine. No isto tako me veseli konkurencije, prije sam imao b-net i oni su stvarno odlični, ht-om sam isto bio prezadovoljan, ali su daleko najskuplji i sad prelazim na optimu. Za mene je to velika ušteda jer ću flet i telefon sada plaćati 105kn, a do sada sam za to izdvajao 218kn + jeftiniji pozivi

Kakve su to cijene koje spominješ?Imaš od Iskona,Iskon duo-flet sa PDV-om 150 kn ili Iskon CarNet-duo Flet za 100 kn,a sve ti je to u HT-u i da modemi su ako potpišeš ugovr 1 KN i tvoji su,nema nikakve pretplate ili skrivenih troškova!!!!!! [wink]
[/quote]

Kod HT-a i Iskona uvijek ima skrivenih troškova, treba uvijek pažljivo čitati mala slova inače ćete biti nasanjkani kao i ja.
Meni su tako zaračunali nekakve troškove od 300 kn i ne možeš im ništa. Nisam htio platiti, dobio tužbu, sada se moram zaj…. s sudom.
Naravno nakon toga prešao na Optimu i zasada nema nikakvih problema tek ovdje sam vidio što je pravi odnos i ljubaznost prema korisnicima.

eto, vidiš, ja baš naprotiv bio na Optimi i zbog izrezite nekvalitete usluge, neljubaznosti osoblja i skrivenih troškova, ja se vratio u HT i sad sam super zadovoljan.
ne bi više kod alternativca ni da je džabe.

sutra idem i mobitel sa tele2 prebacit u 098.

nisam tako bogat da kupujem (loše i ) jeftine stvari! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


Najpovoljniji je Vipov homebox za 75 kn u što je uključeno 5 GB i 30 min besplatnog razgovora, nakon toga jedan GB je 15 kn a razgovori prema fiksnoj mreži 0,10 kn po minuti. Ja ga imam na probi i šljaka ko veliki.

hmmm..al nema flat-rate…ja znam potrošit i 50 giga mjesecno, tak da je u tom slucajevu preskupo…al oni koji troše do 5GB to je vjerojatno najbolja opcija…
A koja je brzina prijenosa podataka

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Sa ht-om sam bio zadovoljan, ali su skupi. No što se tiće ljubaznosti, najgore mi je što se sa službom za reklamacije ne može razgovarati. Tako imam slučaj da mobitele nosim po 10 puta na reklamaciju i da mi se uredno vraćaju sa greškom. Zadnji put sam ih prijavio agenciji za telekomunikacije zbog nekih problema i mogu reći da su se ispričali i sve to odma napravili u roku 5min.


eto, vidiš, ja baš naprotiv bio na Optimi i zbog izrezite nekvalitete usluge, neljubaznosti osoblja i skrivenih troškova, ja se vratio u HT i sad sam super zadovoljan.
ne bi više kod alternativca ni da je džabe.

sutra idem i mobitel sa tele2 prebacit u 098.

nisam tako bogat da kupujem (loše i ) jeftine stvari! [thumbsup]

Čime se ti baviš, šta te zanima ako je tako volio bi i ja poslovati s tobom. Imam ja puno skupih i kvalitetnih stvari za tebe!!! [wink]

Neki dan sam uspoređivao brzinu interneta kod sebe i susjede koja je kod HT-a.
– ja imam OptiDSL 4 Mbit/s flat cijena 96 kn
– na testu brzina downloada je bila 5 Mbit/s, više od onoga što plaćam

– susjeda ima MAXadsl 2 Mbit/s flat cijena 100 kn
– na testu je brzina downloada bila 1 Mbit/s tj za 50% manje od onoga što plaća

Što to znači:
– moja susjeda mora dolaziti kod mene doma da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće!!!

[rolleyes]

ko zna kakvu ti njoj uslugu pružaš, čuvaj se susjeda…

proklet bio na božić 2010.

Što to znači:
– moja susjeda mora dolaziti kod mene doma da bi dobila kvalitetniju uslugu nego što ima kod kuće!!!

moj Antiša ti si slijep kod očiju…
što i niej čudno, čim pored zdravog HTa kupuješ ono smeće od Optime.

to SIGURNO ne znači to, već da je komšinica došla po neke druge usluge kod tebe.
nadam se da je punoljetna.kakav internet, kakvi bakrači [lol] [lol] [lol]
aj, živio rođo

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close