HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ROMF ima politiku konstantnog kupovanja, mislim da su u proteklih godinu dana skoro svai dan kupovali određenu količinu.
očito austrijanci vjeruju njemcu, ili mu moraju vjerovat. ko zna kakve su to političke igre u europi.




Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

Bilo bi vam pametno da se riješite HT-a, HT-u je i tako svejedno koliko je vrijednost dionica, a cijena će definitivno samo padati i padati, jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu. Ima puno kvalitetnih dionica koje su totalno podcijenjene .
S druge strane sama Država uskoro pušta u prodaju 2.860.000 dionica, a onda ćemo vidjeti da li će RBA i slični moči zadržati cijenu iznad 100,00 kna

[/quote]
može pitanje si normalan ako ht bude na 100kn onda je crobex na 300
[/quote]

Kuća se gradi od temelja, a Crobex je već sada na 300 bodovo bez napupanog HT-a .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

zgleda da je kolega loris odlučio forumsku borbu protiv mrskog "neprijatelja" zamjeniti "šamaranjem" po asku [lol]

nego pogledajte kaj piše kolega Mačak na temi adrs sa čim se potpuno slažem, samo još da pogađa tajming kad meni paše bilo bi super, al dobro to nije važno, nego to isto važi i za ht i zato bude ht još "maloooo" porasel i ekipa kupujte dok ima [thumbsup]

Rijetko viđen bid. Beton marka 450.

who dares, wins

Kolege, meni uistinu nije cilj usitniti vaš portfelj s otvaranjem istine o HT-a. Meni je cilj da svi ovdje, ali i oko vas, svi, dobro žive, bar pristojno, a to znači jaki srednji sloj ljudi koji nose gospodarstvo. HT je loš primjer komunizma ( monopola) zato vas molim da me ne prozivate kratkovidno zaneseni svojim malim dividendama koje HT kroz poslovanje naplati deset puta, a koristeći slabosti vas i Vlade RH.
Svatko od vas ovdje kao direktor HT-a možda bi i bolje vodio HT od Mudrinića, ali da ima iste uvijete i pogodnosti zaštite države.
Patrijotizam je bitan i čvrst temelj zajedništva, a isti neće dopustiti masakr Hrvatskog novčanika radi sitne dividende.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@Loris,
pa tko te tjera u HT? Ja od njih imam samo dionice. Plaćam i samo ono što im moj operater mora dati. Da to ne daje njima trpao bi sebi pa mi je to čisto svejedno. Skype ne moram platiti ništa.

who dares, wins


Kolege, meni uistinu nije cilj usitniti vaš portfelj s otvaranjem istine o HT-a. Meni je cilj da svi ovdje, ali i oko vas, svi, dobro žive, bar pristojno, a to znači jaki srednji sloj ljudi koji nose gospodarstvo. HT je loš primjer komunizma ( monopola) zato vas molim da me ne prozivate kratkovidno zaneseni svojim malim dividendama koje HT kroz poslovanje naplati deset puta, a koristeći slabosti vas i Vlade RH.
Svatko od vas ovdje kao direktor HT-a možda bi i bolje vodio HT od Mudrinića, ali da ima iste uvijete i pogodnosti zaštite države.
Patrijotizam je bitan i čvrst temelj zajedništva, a isti neće dopustiti masakr Hrvatskog novčanika radi sitne dividende.



@Loris
,
pa tko te tjera u HT? Ja od njih imam samo dionice. Plaćam i samo ono što im moj operater mora dati. Da to ne daje njima trpao bi sebi pa mi je to čisto svejedno. Skype ne moram platiti ništa.

Kako bi i ja zaobišao HT i prenio mojoj baki isto molio bih upute kako da baka koristi Skype u IP, intranet ili voice protoklolu i po kojem serveru radi brzine ? Hvala.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@Loris
pa vi dobro visite na forumu za nekog tko se bori za opće dobro.

Malo mi je nestalo tolerancije za prosvjetitelje, što ćemo 🙂

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

@loris,stvarno nema više smisla ova rasprava,NHF [sealed]

Pojma nemam. Ulogirao sam se i pričam sa svakim tko ima kompjuter, zvučnike i mikrofon. Odi na njihove stranice pa si pogledaj kako se to radi. Možeš zvati i na telefone ali to nešto malo košta. Imaš prva tri besplatna pa ih iskoristi do maximuma. Nazovi nekog u Australiju i pričaj do zore.
http://www.skype.com/intl/en/home/?cm_mmc=PAIDS|GAWS-_-EMEAF|HR|HR-_-BD|STRCT-_-zb8qu0

who dares, wins

Ako ti to ne bude dobro imaš i neki ICQ7 u kombinaciji sa fejsom ali sam to nešto probavao i na pola otkantao je sam se na skype navikao i milina jedna.

who dares, wins

Evo HT navijanja, pa sami ocijenite tko koga mulja ;
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ht-dobitnik-prijepodneva,-crobex-u-plusu-1,3%25,79233.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close