HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 23:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tog pajdu odnese u trenu ako je tkao dogovoreno.. ili se makne.. mene svrbi dal da se stavim ispred njega ili ispod njega… slabo pogađam take ciljeve

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ono što je prilčno zabrinjavajuće jest kako su ovdje 4 kupovna naloga moja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Izgleda da jedino još RBA vjeruje u HT, dnevno kupuju cca 20.000 dionica, zar im nitko nije javio da je dividenda 2011 u zraku ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]


Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

Bilo bi vam pametno da se riješite HT-a, HT-u je i tako svejedno koliko je vrijednost dionica, a cijena će definitivno samo padati i padati, jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu. Ima puno kvalitetnih dionica koje su totalno podcijenjene .
S druge strane sama Država uskoro pušta u prodaju 2.860.000 dionica, a onda ćemo vidjeti da li će RBA i slični moči zadržati cijenu iznad 100,00 kna

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

certifikati-jedan je pukao danas na 260 kn -ostao je još jedan
https://www.boerse-stuttgart.de/rd/en/finder/ko/?suche=1&wp_keyword=hrva



Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

Bilo bi vam pametno da se riješite HT-a, HT-u je i tako svejedno koliko je vrijednost dionica, a cijena će definitivno samo padati i padati, jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu. Ima puno kvalitetnih dionica koje su totalno podcijenjene .
S druge strane sama Država uskoro pušta u prodaju 2.860.000 dionica, a onda ćemo vidjeti da li će RBA i slični moči zadržati cijenu iznad 100,00 kna

[/quote]
može pitanje si normalan ako ht bude na 100kn onda je crobex na 300

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

Bilo bi vam pametno da se riješite HT-a, HT-u je i tako svejedno koliko je vrijednost dionica, a cijena će definitivno samo padati i padati, jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu. Ima puno kvalitetnih dionica koje su totalno podcijenjene .
S druge strane sama Država uskoro pušta u prodaju 2.860.000 dionica, a onda ćemo vidjeti da li će RBA i slični moči zadržati cijenu iznad 100,00 kna

[/quote]
Da bar padne na 100kn onda bi imao dividendni prinos od 20%, zakon…

"…jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu…"

Ja sam ovo pročitao sedam puta i još uvijek ne razumijem ovu izjavu ali postoji mogućnost da su i gospoda iz RBA ovo pročitali i jedini protumačili kao kupovni signal za HT-ovu dionicu? [wink]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


"…jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu…"

Ja sam ovo pročitao sedam puta i još uvijek ne razumijem ovu izjavu ali postoji mogućnost da su i gospoda iz RBA ovo pročitali i jedini protumačili kao kupovni signal za HT-ovu dionicu? [wink]


[thumbsup] [lol]

Ni meni nije jasno što je majstor htio reći, rečenica čak ni gramatički nema smisla…




Meni se čini da je Lorisovo drukanje srušilo HT, ako nastavi ovako, uskoro smo na 200! [shocked]

Bilo bi vam pametno da se riješite HT-a, HT-u je i tako svejedno koliko je vrijednost dionica, a cijena će definitivno samo padati i padati, jer manipulacija cijena HT-ovog monopola svojim uslugama mora doći na naplatu. Ima puno kvalitetnih dionica koje su totalno podcijenjene .
S druge strane sama Država uskoro pušta u prodaju 2.860.000 dionica, a onda ćemo vidjeti da li će RBA i slični moči zadržati cijenu iznad 100,00 kna

[/quote]
Da bar padne na 100kn onda bi imao dividendni prinos od 20%, zakon…
[/quote]
ja mislim da bi neki htjeli dividendu i na 300% pa na bahame. malo sutra

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

New Report

Close