HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

znači sjela divka , ajmo sad po asku brodara i građevinara i još ponečega [lol] [lol] .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Jel ima ko preko zabe?

Meni nije sjela [undecid]

Osuda nije pravomoćna, rok za žalbu je 15 dana od primitka….dividende! [tongue]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Zasto je HT proslost ;
U konkurenciji GSM ( 3G ili višim standardima ) staršno gubi korak s Tele2 i dr…, a temeljem vlastite pohlepe u formiranju cijena .
Prosijecna mjesecna cijena GSM usluga u EU je do 1% od place, a u RH je skoro 10% mjesecne place, te cijene kontrolira EU komisija za TK usluge. Ovdje je Tele2 na 5% RH place.
U fiksnoj mrezi osim sto Optima strašno brzo nagriza HT, svi skupa ce imati problem kada se prijenos signala u niskonaponskoj mrezi ili utičnici s 220 V, a gdje ce se osim struje nalaziti i signal za TV, Internet i Voice protokol kao u USA, a tu ce glavnu rijec imate HEP kao nositelj svih medija.
Vrlo uskoro !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zasto je HT proslost ;
U konkurenciji GSM ( 3G ili višim standardima ) staršno gubi korak s Tele2 i dr…, a temeljem vlastite pohlepe u formiranju cijena .
Prosijecna mjesecna cijena GSM usluga u EU je do 1% od place, a u RH je skoro 10% mjesecne place, te cijene kontrolira EU komisija za TK usluge. Ovdje je Tele2 na 5% RH place.
U fiksnoj mrezi osim sto Optima strašno brzo nagriza HT, svi skupa ce imati problem kada se prijenos signala u niskonaponskoj mrezi ili utičnici s 220 V, a gdje ce se osim struje nalaziti i signal za TV, Internet i Voice protokol kao u USA, a tu ce glavnu rijec imate HEP kao nositelj svih medija.
Vrlo uskoro !

Da iole znate ista o tome nebi to spomenuli… Ta tehnologija postoji vec 15 godina, a gdje je HEP do sada??? O samoj kvaliteti usluge bolje da ne pricam…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Jel ima ko preko zabe?

Meni nije sjela [undecid]

Meni je pred 20tak min. [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Zasto je HT proslost ;
U konkurenciji GSM ( 3G ili višim standardima ) staršno gubi korak s Tele2 i dr…, a temeljem vlastite pohlepe u formiranju cijena .
Prosijecna mjesecna cijena GSM usluga u EU je do 1% od place, a u RH je skoro 10% mjesecne place, te cijene kontrolira EU komisija za TK usluge. Ovdje je Tele2 na 5% RH place.
U fiksnoj mrezi osim sto Optima strašno brzo nagriza HT, svi skupa ce imati problem kada se prijenos signala u niskonaponskoj mrezi ili utičnici s 220 V, a gdje ce se osim struje nalaziti i signal za TV, Internet i Voice protokol kao u USA, a tu ce glavnu rijec imate HEP kao nositelj svih medija.
Vrlo uskoro !

Da iole znate ista o tome nebi to spomenuli… Ta tehnologija postoji vec 15 godina, a gdje je HEP do sada??? O samoj kvaliteti usluge bolje da ne pricam…
[/quote]

HEP jos nema tehnicke mogucnosti, a ni kadrovske. S druge strane HEP je jedina industrija koja ne ide u privatizaciju, a samo iz gore navedenih razloga. Sve u svoje vrijeme .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





DT( odnosno T-Systems) zapošljava, ulaže i plaća porez u ovoj državi, to što izvlači dobit
je sasvim normalna stvar, možemo jedino raspravljati o oportunitetu dodatnog oporezivanja toga(s čime se ja ne slažem).
Da je HT ostao državna tvrtka vjerojatno bi danas radio kao CO, HPB i neke druge tvrtke odnosno
sponzorirao sve moguće i nemoguće u ovoj državi a dioničari bi sisali vesla.

DT otpušta ljude u svrhu što veće profitabilnosti ili da što više novaca izvuku u Njemačku, alternativci zapošljavaju ljude i novac ostaje u Hrvatskoj za dobrobit Hrvata.

Znam da nema svrhe s vama raspravljati jer ste dioničari HT-a, a ja veliku mrzitelj ali činjenice su da HT nije više hrvatska firma i trošeći impulse kod HT-a činite bogatijim tamo nekog švabu.

Kupujmo hrvatsko!!!

[

Da li netko zna zaštu u Njemačkoj odnosno u DT-u je zaposleno dupli broj radnika u odnosu na njihovu podružnicu ili HT, a prema jednakom broju korisnika usluga ?????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


DT otpušta ljude u svrhu što veće profitabilnosti ili da što više novaca izvuku u Njemačku, alternativci zapošljavaju ljude i novac ostaje u Hrvatskoj za dobrobit Hrvata.

haaaaaaa WTF kako to novac ostaje u HRVATSKOJ, nakon sto se plati porez firma ima pravo raditi s njim sto zeli (ima i tu ogranicenja). Privatnici u RH ne placaju porez u punom iznosu tako da "HRVATI" gube.


Znam da nema svrhe s vama raspravljati jer ste dioničari HT-a, a ja veliku mrzitelj ali činjenice su da HT nije više hrvatska firma i trošeći impulse kod HT-a činite bogatijim tamo nekog švabu.

Opet se vracamo na poreze (a i dividendu), ali . . . . . . . Da sad banaliziram 60% GDP je dug bankama sto pojednostavljeno znaci da smo gosti u vlastitoj kuci jer kad banke krenu opce ih nece biti briga sto je cije. U ostalom sta znaci HRVATSKA FIRMA, B… ME K…. odakle je firma sa svojim novcem radim sto hocu (donekle).


Kupujmo hrvatsko!!!

A kaj nam je to ostalo za kupovati? Mi smo banana drzava koja nema industrije i jedini prihod i glavna grana "industrije" je turizam. Kad nam dodju oni debeli bogati svabe da se pracakaju u moru. Trebamo ih sve sterati u 100 p m i poslati odakle su i dosli jer nas 1. pokradaju a 2. oneciscavaju nasu iskonsku prirodu jer pisaju seru i prde. Takva priroda je bila kod njih u ranom bakrenom dobu.

Preporucujem da se procita tu i tamo koja knjiga zlu ne trebalo. Neka se nadje da kad se nesto prica da se zna o cemu se govori.


Preporucujem da se procita tu i tamo koja knjiga zlu ne trebalo. Neka se nadje da kad se nesto prica da se zna o cemu se govori.

Potpuno si promašio ideju, sve što je gore nabrojano se odnosi na izjave ;

quote=gotovina]



, a ne mene, moje pitanje je bilo ;

Da li netko zna zaštu u Njemačkoj odnosno u DT-u je zaposleno dupli broj radnika u odnosu na njihovu podružnicu ili HT, a prema jednakom broju korisnika usluga ?????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zasto je HT proslost ;
U konkurenciji GSM ( 3G ili višim standardima ) staršno gubi korak s Tele2 i dr…, a temeljem vlastite pohlepe u formiranju cijena .
Prosijecna mjesecna cijena GSM usluga u EU je do 1% od place, a u RH je skoro 10% mjesecne place, te cijene kontrolira EU komisija za TK usluge. Ovdje je Tele2 na 5% RH place.
U fiksnoj mrezi osim sto Optima strašno brzo nagriza HT, svi skupa ce imati problem kada se prijenos signala u niskonaponskoj mrezi ili utičnici s 220 V, a gdje ce se osim struje nalaziti i signal za TV, Internet i Voice protokol kao u USA, a tu ce glavnu rijec imate HEP kao nositelj svih medija.
Vrlo uskoro !

Hmmm…gledajte…T-HT je trenutno najbolja mreza u Hrvatskoj i on je operator s najacom trzisnom snagom. Optima, kako Vi navodite, jest samo pitanje trenutka kada ce proglasiti bankrot. Ljudi bjeze iz optima ko parcovi pred poplavom. Jedini koji moze stat uz bok s T-HT-om jest VIPnet, ali i oni su u banani jer nemaju fixnu liniju u ponudi. Znaci nemaju mogucnost, integracije usluga fixne i mobilne telefonije. U 2 godine nece, po mom skromnom misljenju biti nekakvih znacajnijih investicija u T-HT-u, osim optickog pristupa do domacinstava i povecavanja bit rate-a. Kolko mene sjecanje sluzi, 3G mreza nije iskoristena ni 20% od onoga sto moze pruziti. Naime kako ste naveli, visoke cijene usluga u odnosu na susjedne zemlje, daje nam naslutiti da nema vise prostora za rast. Dividenda slijedecih godina nece biti uopce izdasna ko ove godine 🙁 A sto se tice TELE2….cujte, oni meni uopce ne zvuce ozbiljno…naime oni bas i nemaju nist posebno od infrastrukture nego koriste roaming usluge od T-mobile-a, doprije su koristili VIPnet-ovu infrastrukturu….Tako da je i VIPnet izgubio veliko parce kolacica…..A jos jedna stvar koja je po meni dobra i koja ide u korist T-HT-a, jest to sto je Combis sad u rukama T-HT-a. + ISKON koji je ist tak pod nazorom majcice T-HT-a, jest najblizi u fixnoj uslugama i tako da nema sanse da iskon ide u neko udruzivanje s mobilnom konkurencijom, ako zele ici prema NGN-u.

Ajmo iz pocetka!!!






DT( odnosno T-Systems) zapošljava, ulaže i plaća porez u ovoj državi, to što izvlači dobit
je sasvim normalna stvar, možemo jedino raspravljati o oportunitetu dodatnog oporezivanja toga(s čime se ja ne slažem).
Da je HT ostao državna tvrtka vjerojatno bi danas radio kao CO, HPB i neke druge tvrtke odnosno
sponzorirao sve moguće i nemoguće u ovoj državi a dioničari bi sisali vesla.

DT otpušta ljude u svrhu što veće profitabilnosti ili da što više novaca izvuku u Njemačku, alternativci zapošljavaju ljude i novac ostaje u Hrvatskoj za dobrobit Hrvata.

Znam da nema svrhe s vama raspravljati jer ste dioničari HT-a, a ja veliku mrzitelj ali činjenice su da HT nije više hrvatska firma i trošeći impulse kod HT-a činite bogatijim tamo nekog švabu.

Kupujmo hrvatsko!!!
[/quote]

Od mobilnih operatera HT je najhrvatskija firma, jer su ostale dvije u 100 postotnom stranom vlasništvu, dok je HT samo 51 posto. Dakle svaki domoljub bi se trebao otkopčati s Tele2 i VIP-a i priključiti na HT [cool]

Ostale fiksne operatere ni ne uzimam za ozbiljno.

New Report

Close