HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Molim vas da prodate jeftino HT. RBA treba popuni portfelj i svakako popraviti preskupi prosijek koji imaju . Da stvar bude gora sada su se sijetili da 2011 nema dividende ili neke simbolićne .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

to sam i ja htio reći. njihov mirovinac kupuje kao mahnit, a oni seru o tome da treba prodati. smijeh.

to je znak idem opet preko 300 za par dana,jer kad sjedne dividenda onda će opet nadokupit dionice za te pare

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''




Koji rast…?Toliko su bahati i neprofesionalni postali.. pa su se malo u precijenilii. Pa ljudi se masovno prebacuju na b- net ,evo i ja +internet..prezadovoljan..koji max tv..ljudi probaju pa vrate…evo opet i ja!..shit..b- net ih tuče zadnju godinu samo tako..uzeli im 30 % korisnika , mobilna telefonija da ne spominjem…prebacio se na tomato….upola smanjio troškove…Dosta ljudi znam koji su uradili isto..
E da..nemam Ht..

I ja sam prešle na B-net 3d paket i također sam prezadovoljna, sve funkcionira bolje (posebno internet). I sad su mi ove seronje iz HT-a poslale nakon 4-5 mjeseci, iako sam podmirila sve račune (kako bi inače prebacila broj), da dugujem 0,75 kn na račun zateznih kamata!!

E da..namam ni ja Ht… digla sam dividendu i prodala…
[/quote]
budi sretna da je samo 0,74 kn za kamate, meni već dva mjeseca skidaju po trajnom nalogu 100 kn za flat internet jer nismo zatvorili korisnički pasword, pa smo, kao, mogli otići kod nekoga tko nema flat internet, ulogirati se sa svojim korisničkim imenom i trošiti lovu. a da ti to vrate moraš pisati žalbe i tužbe, a vjerojatno neće vratiti. osim toga b-net je digao brzinu interneta sa 4 na 8 megabita (ili tako nešto, nemoj me držati za riječ). ovako smo uštedjeli barem 150 kn mjesečno.
[/quote]

Pozdrav,

Poštovana gospodo, mislim da vaši postovi nemaju nikakve veze za ovim topicom.Dobronamjerno vam predlažem da ih pošaljete u emisiju "potrošački kod".


Molim vas da prodate jeftino HT. RBA treba popuni portfelj i svakako popraviti preskupi prosijek koji imaju . Da stvar bude gora sada su se sijetili da 2011 nema dividende ili neke simbolićne .

Poštovani Loris,
mislim da vi sigurno ne znate kolika će dividenda biti u 2011. Uz poštovanje, savjetujem vam da se ne trudite pisati č i ć jer vidim da ili ne marite ili vam je pravopis slabija strana. Naime, simbolična i okreće je ispravno, a ne "simbolićna i okreče".



Molim vas da prodate jeftino HT. RBA treba popuni portfelj i svakako popraviti preskupi prosijek koji imaju . Da stvar bude gora sada su se sijetili da 2011 nema dividende ili neke simbolićne .

Poštovani Loris,
mislim da vi sigurno ne znate kolika će dividenda biti u 2011. Uz poštovanje, savjetujem vam da se ne trudite pisati č i ć jer vidim da ili ne marite ili vam je pravopis slabija strana. Naime, simbolična i okreće je ispravno, a ne "simbolićna i okreče".
[/quote]

Definitvno ste u pravu . Pravopis mi nikada nije išao, ali zahvaljujuci uciteljici koja me nije volila.
S druge strane, pronicljivost i matematika je, te zato tvrdim da dividende ili nece biti ili vrlo mala, logika sama govori. Ove godine je HT isplatio i više od realnih rezultata, te najavio velika ulaganja u narednom periodu, a sve s ciljem izbjegavanja poreza na dividendu od cca 01.01.11.
Ako se mene pita o HT, ja bi volio i da propadne, monopolisticke cijene usluga koji Hrvati placaju je cista pljacka u dogovoru s državom, ali ljubavim više nema. Osim toga koliko ljudi je HT otpustio s ciljem maxi. profita, sve vece nekretnine imaju u najmu, a zašto, naravno da dignu sidro u prvoj nepovoljnoj situaciji. Slicna prica je iz TLM-om iz Šibenika, pa uz tu monoplisticku cijenu struje koju nabavljaju njima uopce netreba posao i rad, dovoljno je da samo dilaju struju po tržnoj cijeni i imati ce ogroman profit, neznam zašto se opce zamaraju proizvodnjom. HT ima monopl nad svim medijima ( kanalima ) u RH.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ŠTA JE HT PROPAO?




Molim vas da prodate jeftino HT. RBA treba popuni portfelj i svakako popraviti preskupi prosijek koji imaju . Da stvar bude gora sada su se sijetili da 2011 nema dividende ili neke simbolićne .

Kolega teza vam uopće ne stoji

Poštovani Loris,
mislim da vi sigurno ne znate kolika će dividenda biti u 2011. Uz poštovanje, savjetujem vam da se ne trudite pisati č i ć jer vidim da ili ne marite ili vam je pravopis slabija strana. Naime, simbolična i okreće je ispravno, a ne "simbolićna i okreče".
[/quote]

Definitvno ste u pravu . Pravopis mi nikada nije išao, ali zahvaljujuci uciteljici koja me nije volila.
S druge strane, pronicljivost i matematika je, te zato tvrdim da dividende ili nece biti ili vrlo mala, logika sama govori. Ove godine je HT isplatio i više od realnih rezultata, te najavio velika ulaganja u narednom periodu, a sve s ciljem izbjegavanja poreza na dividendu od cca 01.01.11.
Ako se mene pita o HT, ja bi volio i da propadne, monopolisticke cijene usluga koji Hrvati placaju je cista pljacka u dogovoru s državom, ali ljubavim više nema. Osim toga koliko ljudi je HT otpustio s ciljem maxi. profita, sve vece nekretnine imaju u najmu, a zašto, naravno da dignu sidro u prvoj nepovoljnoj situaciji. Slicna prica je iz TLM-om iz Šibenika, pa uz tu monoplisticku cijenu struje koju nabavljaju njima uopce netreba posao i rad, dovoljno je da samo dilaju struju po tržnoj cijeni i imati ce ogroman profit, neznam zašto se opce zamaraju proizvodnjom. HT ima monopl nad svim medijima ( kanalima ) u RH.
[/quote]

danas puno rada na temi a malo na burzi [bye]

ipak idemo na 300


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-292-kune,77665.html

pakete na prodaju kažu iz rba

haha

pa zar to nisu oni isti koji su povecali svoj udjel u hateju za nekih 85000 dionica [thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-292-kune,77665.html

pakete na prodaju kažu iz rba

haha

pa zar to nisu oni isti koji su povecali svoj udjel u hateju za nekih 85000 dionica [thumbsup]

[/quote]

to je takozvani "humanitarni otkup", čisto da male ulagače rješe velikh briga

nebu bio nikakav tobogan jer prodaje ispod 275 prakticki nema, a ovo sto se desava na 273 je igra malog tigra
(makar bi se veselio kojem paketicu na recimo 265 [thumbsup] )

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close