HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

beholder:

Pa dobro jel HANFA odobrila taj prospekt već jednom?
Samodole nemoj da te Ivo mora za uši navući…

Radi se punom parom i prospekt ćemo imati sutra. No, koliko ljudi će ga zaista i pročitati? Treba takav materijal provariti do ponedjeljka[smiley1]


Sigurno je tebe uzeo za savjetnika pa će biti brzo gotovo.[smiley1]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


asdfgh123: ” sasko: ” čuj treba prodati 100 paketa. a 340+10+10+10.. ” pa neces valjda pisat po 3800 kn pakete kao što je neko spomenuo ??? [smiley1]

Ne. Kupovat ću pakete po 380 kuna.

Prvo pitanje:
Zna li možda netko što zapravo znači založno pravo na dionice?
Dakle, dignem kredit u banci na temelju zaloga na dionice. Smijem li ja, s obzirom da su založene, staviti dionice na raspolaganju svome brokeru i prodati ih kad ja hoću ili tu postoji nekakvo ograničenje zbog zaloga? Molim da mi netko ovo objasni.

Drugo pitanje:
Imam otvoren račun u SDA i već imam brokersku kuću preko koje trgujem. Što napraviti da se dionice T-HT-a koje kupim na IPO-u vide (što prije) na računu kod brokera? Je li to stvar SDA ili mojih brokera?

Treće pitanje:
Koja banka ima najpovoljniji kredit? Ima li netko informaciju kad će Zagrebačka banka izaći sa svojom ponudom (ne znam što više čekaju…). Meni se čini da je jučerašnja ponuda Imex banke najoptimalnija do sada? Ili pak griješim…

Hvala.

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

Da li je netko razmišljao o tome da je prospekt HT-a i dalje manjkav i da ga HANFA neće odobriti ni danas.

Najbolje bi bilo da prospekt uopće se niti ne izda. Koji će nam to k….
[smiley9]


Da li je netko razmišljao o tome da je prospekt HT-a i dalje manjkav i da ga HANFA neće odobriti ni danas.

Najbolje bi bilo da prospekt uopće se niti ne izda. Koji će nam to k….
[smiley9]

Ja o tome razmišljam, štoviše – čak to i priželjkujem

Hell is Empty and all the Devils are Here

kaj je to prospekt?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


jel ima neko primjer punomoci za tht? hvala

izvoli

Pih 200 punomoći,a šta je to za rođu koji je prikupio 18 milja za INU…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Prvo pitanje: Zna li možda netko što zapravo znači založno pravo na dionice? Dakle, dignem kredit u banci na temelju zaloga na dionice. Smijem li ja, s obzirom da su založene, staviti dionice na raspolaganju svome brokeru i prodati ih kad ja hoću ili tu postoji nekakvo ograničenje zbog zaloga? Molim da mi netko ovo objasni. Drugo pitanje: Imam otvoren račun u SDA i već imam brokersku kuću preko koje trgujem. Što napraviti da se dionice T-HT-a koje kupim na IPO-u vide (što prije) na računu kod brokera? Je li to stvar SDA ili mojih brokera? Treće pitanje: Koja banka ima najpovoljniji kredit? Ima li netko informaciju kad će Zagrebačka banka izaći sa svojom ponudom (ne znam što više čekaju…). Meni se čini da je jučerašnja ponuda Imex banke najoptimalnija do sada? Ili pak griješim… Hvala.

1. Pitanje. To znači da ih ne možeš prodati dok netko drugi ima založno pravo na njih. U SDA stoji “Založeno/Otplaćeno” ali glase na tvoje ime. Tek kad bude pisalo “Slobodno/Otplaćeno” onda su u cjelosti tvoje. Tako nekako.
2. Pitanje. Moraš ih registrirati na brokera.
3. Pitanje. Ne znam,

kaj je to prospekt?

Ideš…………….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Od odobrenja Prospekta za javnu ponudu dionica Hrvatskog telekoma danas neće biti ništa! Predsjednik Hanfe Ante Samodol u popodnevnim je satima otklonio mogućnost da se u večernjim satima ipak održi izvanredna sjednica na kojoj bi se konačno dalo “zeleno” za objavu Prospekta za T-HT.

Samodol smatra da danas prispjela konačna verzija ima previše manjkavosti da bi Hanfa potpisala odobrenje na nj, a konačno rješenje pitanja Prospekta očekuje se sutra…

Mislim da će ipak biti danas, kako sam i rekao

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ljudi pa prospekt je vec jucer objavljen!!

Kaj niste vidli malu brosuricu u metrou? rekli su mi neki da je to prospekt da nek si pogledam! [smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close