HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 16:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dividende će biti i slijedeče godine svakao, ali simbolične ! Uostalom sam Mudrinić je prekjučer najavio dublja investiranja HT-a u narednim vremenima !!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dividinda HT-a je povijest, valjda je to svima jasno ? Vlada RH se riješava preostalih 3,5 % vlasništva HT-a jer pripremaju Zakon o porezu na izvoznu dividendu, a gdje HT će rađe u tom slućaju investirati u nove tehnologije kao i isplatu Dividende u dionicama . Kome to još nije jasno ?

porez na izvoznu dividendu [lol] [lol]

POREZ NA IZVOZNU DIVIDENDU ili neporozivi novac u obliku dividende na računu domaće banke kod transakcije na INO račun bez pokriča odnosno plaćenih davanja . Već je uveden porez na dividendu iznad cca 35.000,00 kn-a, pa gdje je [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dividende će biti i slijedeče godine svakao, ali simbolične ! Uostalom sam Mudrinić je prekjučer najavio dublja investiranja HT-a u narednim vremenima !!!

u velikim korporacijama postoje pravila koliko prihoda ide u investicije i sukladno tome Mudrinić može određivati prioritete, ali ne i iznos



Dividinda HT-a je povijest, valjda je to svima jasno ? Vlada RH se riješava preostalih 3,5 % vlasništva HT-a jer pripremaju Zakon o porezu na izvoznu dividendu, a gdje HT će rađe u tom slućaju investirati u nove tehnologije kao i isplatu Dividende u dionicama . Kome to još nije jasno ?

porez na izvoznu dividendu [lol] [lol]
[/quote]
zašto ne… ako netko želi više nikada ne vidjeti niti kune inozemnih ulaganja, naravno odmah letjeti van iz WTO, naravno nikada ne unići u EU, naravno odmah dobiti neke "međunarodne sankcije"… a od "preventivnog bombardiranja" nas čuva samo članstvo u NATO, naime ne mogu baš svoju članicu ići bombardirati – eventulano da nas nekako prvo izbace iz članstva, pa onda mogu što hoće.

Diskriminacija naravno da nikada nije dobra. U nekakvim ovak slučajevima gdje se "diskriminiraju jači" (vrlo hrabro!, obično su diskriminatori kukavice i to uvijek rade prema slabijima) pak može biti i vrlo opasno.


porez na izvoznu dividendu

zašto ne… ako netko želi više nikada ne vidjeti niti kune inozemnih ulaganja, naravno odmah letjeti van iz WTO, naravno nikada ne unići u EU, naravno odmah dobiti neke "međunarodne sankcije"… a od "preventivnog bombardiranja" nas čuva samo članstvo u NATO, naime ne mogu baš svoju članicu ići bombardirati – eventulano da nas nekako prvo izbace iz članstva, pa onda mogu što hoće.
[/quote]



porez na izvoznu dividendu

zašto ne… ako netko želi više nikada ne vidjeti niti kune inozemnih ulaganja, naravno odmah letjeti van iz WTO, naravno nikada ne unići u EU, naravno odmah dobiti neke "međunarodne sankcije"… a od "preventivnog bombardiranja" nas čuva samo članstvo u NATO, naime ne mogu baš svoju članicu ići bombardirati – eventulano da nas nekako prvo izbace iz članstva, pa onda mogu što hoće.
[/quote]

[/quote]

kaj je kolega tlakić skočil [lol]

nema frke, da ekipa kupuje od malih svaki dan samo 20000 komada za tri godine su nezaposleni jer kao što sam već pisao fali prodavatelja na ovim cijenovnim razinama, znači ako hoće skupljat mora gore i zato svaka baba u zg-u ZNA da ht mora još pasti, pa je najbolje čim prije prodati [lol]


kaj je kolega tlakić skočil [lol]

nema frke, da ekipa kupuje od malih svaki dan samo 20000 komada za tri godine su nezaposleni jer kao što sam već pisao fali prodavatelja na ovim cijenovnim razinama, znači ako hoće skupljat mora gore i zato svaka baba u zg-u ZNA da ht mora još pasti, pa je najbolje čim prije prodati [lol]

nE!
TlAk jE uREdU!
NEgO mE lJUtI IDIoTiZaM!

mOja deVIza: "šTO nIžA cIJENA bOLjI dOKup!"
žIviO!




Dividinda HT-a je povijest, valjda je to svima jasno ? Vlada RH se riješava preostalih 3,5 % vlasništva HT-a jer pripremaju Zakon o porezu na izvoznu dividendu, a gdje HT će rađe u tom slućaju investirati u nove tehnologije kao i isplatu Dividende u dionicama . Kome to još nije jasno ?

porez na izvoznu dividendu [lol] [lol]
[/quote]
zašto ne… ako netko želi više nikada ne vidjeti niti kune inozemnih ulaganja, naravno odmah letjeti van iz WTO, naravno nikada ne unići u EU, naravno odmah dobiti neke "međunarodne sankcije"… a od "preventivnog bombardiranja" nas čuva samo članstvo u NATO, naime ne mogu baš svoju članicu ići bombardirati – eventulano da nas nekako prvo izbace iz članstva, pa onda mogu što hoće.

Diskriminacija naravno da nikada nije dobra. U nekakvim ovak slučajevima gdje se "diskriminiraju jači" (vrlo hrabro!, obično su diskriminatori kukavice i to uvijek rade prema slabijima) pak može biti i vrlo opasno.
[/quote]

pa vec sad postoji porez na dividendu vecu od 3000 kn, o cemu pisete? zar dt svejedno vec ne placa u HR porez na dividendu?


pa vec sad postoji porez na dividendu vecu od 3000 kn, o cemu pisete? zar dt svejedno vec ne placa u HR porez na dividendu?

Ne!!! Plaćaju samo (dioničari) građani RH.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..





Dividinda HT-a je povijest, valjda je to svima jasno ? Vlada RH se riješava preostalih 3,5 % vlasništva HT-a jer pripremaju Zakon o porezu na izvoznu dividendu, a gdje HT će rađe u tom slućaju investirati u nove tehnologije kao i isplatu Dividende u dionicama . Kome to još nije jasno ?

porez na izvoznu dividendu [lol] [lol]
[/quote]
zašto ne… ako netko želi više nikada ne vidjeti niti kune inozemnih ulaganja, naravno odmah letjeti van iz WTO, naravno nikada ne unići u EU, naravno odmah dobiti neke "međunarodne sankcije"… a od "preventivnog bombardiranja" nas čuva samo članstvo u NATO, naime ne mogu baš svoju članicu ići bombardirati – eventulano da nas nekako prvo izbace iz članstva, pa onda mogu što hoće.

Diskriminacija naravno da nikada nije dobra. U nekakvim ovak slučajevima gdje se "diskriminiraju jači" (vrlo hrabro!, obično su diskriminatori kukavice i to uvijek rade prema slabijima) pak može biti i vrlo opasno.
[/quote]

pa vec sad postoji porez na dividendu vecu od 3000 kn, o cemu pisete? zar dt svejedno vec ne placa u HR porez na dividendu?
[/quote]

Mislim da je krizni porez samo za rezidente, dakle za stoku sitnog zuba, a da DT ne plaća ništa. Pogledaj Zakon.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2009_08_94_2357.html

Mudrinić je samo ko papiga ponovio i izrekao u javnost ono što mu gazda Njemac kaže ili ti Uprava !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close