HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


, ali eto cini se da je HT najbolji i najlaksi za prodati.

sam si dao odgovor.
ova ostala smeća nažalost nitko neće. INA je posebna priča.

mislim da je danas zadnja prilika za kupnju

odlučio sam sve utrpat ovdje, dosta mi je grka, amerikanaca, vanzemaljaca.
čekam da padne još koju kunicu

Frankly my dear, I don't give a damn!

Dno?

who dares, wins

opasno je zazivat pad cijene al isto nije u redu da me nisu poklopili [lol]

…gotovo je sa padom…to je to ekipa…kreće zelenjava ponovo 😉

starim stazama slave prema cilju………380


starim stazama slave prema cilju………380

201x ?

Pozdrav,

Mislim da je ovo sredina.Ako cijena ode u oba pravca , dokupljivati. Može up, može down. [shocked]



starim stazama slave prema cilju………380

201x ?
[/quote]

2010 [cool]




starim stazama slave prema cilju………380

201x ?
[/quote]

2010 [cool]
[/quote]
[pray]

Ajmo jadranka stavite bros s brojem 400 kn, pa nek kupuju fondovi. Dogovorite dividendu od 50 kn s DT-om za 2011 godinu, to bi bila fina poruka gradjanima RH. KAd su mogli kupovati ingru na 400 kn, ovo im je cisti pogodak, a vladi RH mala inekcija novca. Ingra je bila na 7 book vrijednosti????? E pa, valjda i ht vrijedi 400 kn obzirom na stabilnost prihoda i dobiti. DRugim rijecima, nek gradjani kupe to od drzave po fair vrijednosti, ionako im ti fond manageri ulupavaju novce posvuda. Dogodine velika dividenda pa ce mali dionicari biti zadovoljni a i time kako su obvezni fondovi upravljali njihovim novcem. Vec za dvije godine ce im se ta kupovina isplatiti, trziste se oporavlja, novi investitori ce doci, idemo u EU itd…ht ne bi trebao ici ispod 16 p/e u nekom visegodisnjem prosjeku. DT je obecaoo dividendu svojim dionicarima, dakle, izvlacenje iz ht je logican potez.

New Report

Close