HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.06.2024. u 12:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,94
46.467
1,552
29,90
30,00
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Narihtava se cijena za onaj vladin dio. Ne mislite valjda da će to ići po 300?

who dares, wins


Narihtava se cijena za onaj vladin dio. Ne mislite valjda da će to ići po 300?

mora da je i Kalmeta pripremio busicu,a njima je skupo po 300, kako bi se nagradili, ipak je on ministar veza

Evo ljepo sam vam govorio a i kolega vrana se sprdao sa mnom……….i djelio jedinice
i dalje stojim da je ovo balon………
realna cjena 230-240 kn……….

živili

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ivano7 malo iznad ipo realno…ne pretjeruj….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Čuj puno je to kuna. Novac danas ima gadnu cijenu. Iskreno govoreći jedini razlog za tu prodaju je rupa u budžetu. Dok ide dividenda i cijena je takva kakva je drugih razloga nema. Ima hrpa drugih dionica kojih bi se vlada trebala riješiti jer ni ti ima dividende ni bilo čega drugog, a i red bi već bio da država prekine sa tim prikrivenim socijalizmom da ne velim komunizmom. Svi smo deklarativno za kapitalizam ali kad to treba provesti u djelo odmah se digne Friščić i svh 5 članova njegove kvazi strančice i dižu seljačku bunu.

who dares, wins

T- Hrvatski Telekom
Najava objave rezultata poslovanja za prvo tromjesečje 2010. godine
T-Hrvatski Telekom, vodeći pružatelj telekomunikacijskih usluga u Hrvatskoj, objavit će nerevidirane
rezultate poslovanja za prvo tromjesečje 2010., u petak, 30. travnja, u 07:00 sati po griničkom
vremenu/ 08:00 po srednjeeuropskom vremenu
Konferencijski poziv za analitičare i ulagatelje održat će se isti dan u 14:00 sati po griničkom vremenu
/15:00 sati po srednjeeuropskom vremenu.

who dares, wins

Pa da država upravlja svojom imovinom onda ne bi prodavala HT već kupovala no kaj to Šukera i Jacu briga. Inače nije to prikriveni socijalizam/komunizam već pravi nacional-socijalizam u maniri Hdzeta, red nacionalnih osjecaja, red kruha, red vanjskih i unutrasnjih neprijatelja, red udrim te po tintari,…..

Zato nam je i trziste kapitala tako propulzivno. 🙁


Čuj puno je to kuna. Novac danas ima gadnu cijenu. Iskreno govoreći jedini razlog za tu prodaju je rupa u budžetu. Dok ide dividenda i cijena je takva kakva je drugih razloga nema. Ima hrpa drugih dionica kojih bi se vlada trebala riješiti jer ni ti ima dividende ni bilo čega drugog, a i red bi već bio da država prekine sa tim prikrivenim socijalizmom da ne velim komunizmom. Svi smo deklarativno za kapitalizam ali kad to treba provesti u djelo odmah se digne Friščić i svh 5 članova njegove kvazi strančice i dižu seljačku bunu.

Ideje naše benzin Vaš!

Predložio sam Vrani prije neki dan, da mi može prodat po 280, ali moram prekršit’ obečanje.
Preskupo brate…


Pa da država upravlja svojom imovinom onda ne bi prodavala HT već kupovala no kaj to Šukera i Jacu briga. Inače nije to prikriveni socijalizam/komunizam već pravi nacional-socijalizam u maniri Hdzeta, red nacionalnih osjecaja, red kruha, red vanjskih i unutrasnjih neprijatelja, red udrim te po tintari,…..

Zato nam je i trziste kapitala tako propulzivno. 🙁


Čuj puno je to kuna. Novac danas ima gadnu cijenu. Iskreno govoreći jedini razlog za tu prodaju je rupa u budžetu. Dok ide dividenda i cijena je takva kakva je drugih razloga nema. Ima hrpa drugih dionica kojih bi se vlada trebala riješiti jer ni ti ima dividende ni bilo čega drugog, a i red bi već bio da država prekine sa tim prikrivenim socijalizmom da ne velim komunizmom. Svi smo deklarativno za kapitalizam ali kad to treba provesti u djelo odmah se digne Friščić i svh 5 članova njegove kvazi strančice i dižu seljačku bunu.

[/quote]
U potpunosti se slažem sa vama. Samo bi još dodao prefiks klero. Znači klero-nacional-socijalizam.

who dares, wins

IPO cijena mi se tek sad čini realnom, ali ne i najnižom.

ajmo malo vedrije gledati na ovaj pad ht jer danas nije pao samo ht vec skoro sve u crvenom

bice bolje sljedeci tjedan [smiley]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Kalmeta je rekao da on ne bi prodao HT!

Al škegro je rekao da bi, što bi značilo da se vjerojatno ide u prodaju. Već su namicali sredstva za umirovljenike HT-om. A i ova tvrtka je jedna od rijetkih koju mogu odma uvalit za vraćanje dugova.
nešto ko zlatni lanac s krizme, kad zatreba za ”nula dva iks, to je moj fiks”. [lol]

New Report

Close