HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.06.2024. u 12:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,94
46.467
1,552
29,90
30,00
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam zadovoljan s svojim dokupom na 289,50 a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesio

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


@bruker

nemres od jednog te istog trazit da ti kupi zapis i dionice, odnosno tak i onak vec sva lova od mirovinaca ide sukiju

možeš, možeš. sve se može kad fali para za izbore 🙂
nego jebeš sad politikanstvo, burza je reagirala na jučerašnje intervjue, obavijesti, članke…
kontrolirano se ruši, iz više razloga.
niko nije lud dat šukeru tolko love pa se priprema i tržišni pored količinskog diskonta [bye]



teško će ovo burza progutat, totalno bi je zagušilo.
to je cca jednipomjesečni promet u prosjeku.

Ma ići će – uz primjereni diskont. Zato i maštam o cijeni 265,00 kn
[/quote]
hmmmm…. po izvoru iz vlade šuker misli inkasirati 800 mil kuna za 2.859.148 dionica, što postavlja cijenu dionice na cca 280kn. Vjerojatno smatraju, i to s pravom, da je tu već uračunat diskont.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

i ja sam zadovoljan prodajom na 328 kn

i odmah utovar u ATPL na 956 kn

Kako bilo, NEMJERLJIVA je šteta koju je ova Vlada nanijela vlastitoj zemlji i Burzi, i u konačnici ljudima… i tome se ne nazire kraj. Sve što imalo krene dobro, oni upropaste po hitnom postupku… [embarass]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.



Za sada kako stvari stoje oni traderi koji su se kladili na pad dionice poslije dividende i nisu nešto zaradili. Ako su uboli najvišu cijenu za prodaju 332,50-293 = 39,5kn – provizije brokerima cca 3 kn ispada 36,5 a dividenda 34,05. Sitna para za toliko živciranje. Možda je spas u čekanju ?

[lol] [lol]
[/quote]

više i nije tako smiješno, zar ne?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

po svim dosadasnjim iskustvima Ht dno dozivi tek 2-3dana po prolasku dividende i onda odbijanac, a ove godine vidicemo……

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Božidar Kalmeta: Dionice HT-a bih prodao, ali Vlada o tome nije odlučivala
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Hrvatski telekom isplatit će dividendu koja će iznositi 34,05 kuna po dionici", potvrdila je odluku Glavna Skupština Hrvatskog telekoma.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/bozidar-kalmeta-dionice-ht-a-bih-prodao%2c-ali-vlada-o-tome-nije-odlucivala,75039.html

S obzirom na "ljubav" izmedju Sukera i Mudrinica mogao bi HT kupiti svoje dionice od Vlade.


po svim dosadasnjim iskustvima Ht dno dozivi tek 2-3dana po prolasku dividende i onda odbijanac, a ove godine vidicemo……

yep [thumbsup]

jel ovo danas dno ili idemo i dublje?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


ja sam zadovoljan s svojim dokupom na 289,50 a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesio

Nama koji smo dokupili jučer po cca 293,50 ponestaje zraka, jer je razina kisika pala za cca 2,5%
Neznam koliko će mo još izdržati !!! [undecid]

New Report

Close