HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Gledajte genijalci!
Ja nisam prodao i imam i dalje istu cifru u Kn.
Ako HT bude padao i dalje do isplate dividende super. Nadokupiti ću sa dividendom više dionica.
Ako bude rastao isto super.
A vi koji ste prodali razbijajte lubanje gdje sa novcima u ovoj krizi.
Naravno da će te ubosti krivu dionicu, bar 90% vas.
ŽIVIO HT! [wink]

Svaka cast Vrana i ja nadokupljujem tako da ce mi na kraju kupnja HT-a biti oko 300 kn a mislim da ce za tijedan dva ovi koji su prodavali po danasnjoj cijeni lupat glavom u zid .
Ajde vidit cemo . Da neko nebi rekao da drukam .
Samo govorim moje poteze koji mislim da su donekle pametni .

Sada kada uskoro cijelu dividendu zapucam u HT imati ću 10 % više HT-a!
HA, HA! – Ke dobro!
Druge godine repriza, kao Dadilja na RTL-u!

Sačekajte FI za 1Q- 2010, pa kad ga usporedite sa zadnjim za 2009 neke stvari će biti puno jasnije…..

Pa naravno da će biti slabije.
Ali opet daleko izdašnija dividenda od svih ostalih d.d..

Zna li tko koliko je trezor kupio dionica u ovoj godini??’

Bojim se da ovo nije klasična navlakuša. Novcima od HT-a u dogovoru s FM, su napucali dionicu, svoje privatne dionice prodali, ošišali ovčice, a sad kreće, novi cilus uzgajanja vune.

Uffff


Zna li tko koliko je trezor kupio dionica u ovoj godini??’

Bojim se da ovo nije klasična navlakuša. Novcima od HT-a u dogovoru s FM, su napucali dionicu, svoje privatne dionice prodali, ošišali ovčice, a sad kreće, novi cilus uzgajanja vune.

Uffff

kaj je je, nakon današnjeg dana, ovog ljeta bude pun Jadran irokeza

Što vam je ljudi, pa čemu takav pesimizam? Ma ne mogu razumjeti – pa vidite promet od 40 milja- nešto fantastično, zar mislite da bi promet bio ovako veliki za nešto što ne vrijedi? Prodaju samo oni koji moraju, a kad nas puno dobije dividendu, bu promet i 100 milja, eh da mi j sada love (al nadokupih neš prije dd daya), no čak niti za sada nisam pogriješio, jer je pad jošti uvijek manji od dividende… NO PANICS, PLZ, glavu gore….

proklet bio na božić 2010.

Ajde ne tresite gaće.
Pa što vam je 140.000 komada… to je 2.000 paketa… niš.

Svake godine ista stvar. Barem vam je HT ko’ švicarska urica.

Kako tek onda gaće tresete na drugim dionicama?!
Ja koja sam teški paničar i totalni štreber u duši, nisam "lovila nož koji pada"…
Hebeš 30 kuna.
Halo ljudi. Saberite se.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

trezor je kupio ništa. i vjerojatno neće. to je bila ”odluka” da se zaustavi slobodan pad jer bez obzira na zdravlje kompanije tržišna kapitalizacija je bitna za dio uprave 😀




Genijalac, kolio si u plusu na ht-u? Pretpostavljam ništa, ulog zajedno sa "dobitkom" ti je još uvijek na stolu. Sretno!
Ali nemoj se začuditi ako ćeš još čučiti u ht-u kad on bude po 30 kn….
[/quote]

Jel se ovo meni čini ili vi to insinuirate da će HT na 30 kuna? [shocked]
[/quote]
Pusti rođo, crno nam se piše, čučat ćemo jadni u HTu na 30kn sa 120% dividendnog prinosa 🙂 hahhaha ovo je groteskno!

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Pitam skeptike tko bi imao muda (nije prosta riječ, molim lijepo :)), da im netko prisloni pištolj na čelo da uloži sve u jednu jedinu dionicu na hrvatskom tržištu, da ne uloži u HT 🙂

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ne BiH uložio…u HT BiH, a razmislio BiH i o margin ili inom 3x kreditu…

New Report

Close