HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ meister
@ super24

Djelomicno se slazem s vama, ali ovo su banalne stavri koje ne oduzimaju ili ulaze u privatnost. Ovo su ciste tehnikalije, npr netko te uznemirava, prijeti preko mobitela ti prijavis policiji i tu stvar staje druga strana baca karticu i mob za 1kn i to je to. Nije li samim cinom uznemiravanja ili prijetnje povrijedjena tvoja privatnost, a ti neces dobiti zadovoljstinu i stvar se nastavlja u nedogled. Vjerojatno se netko nasao u situaciji da mu je netko stao na zulj i ovaj mu se osvecivao sa ne registriranog mobitela a ovaj drugi mu moze puhnuti vrit. Reganjem ne gubis nista jedino sto gubis je skrivanje u masi jer vise nisi broj nego osoba, sto je i u redu. T-com ne prisluskuje nikoga i opce ih nije briga s kim i sto ti razgovaras oni nisu suci, a to se vidi iz opet jednog "anonimnog" sredstva a to je internet odnosno IP kojom svaki covjek na svijetu moze vidjeti tko si ti (ne govorim za "anonimno" surfanje)??????? T-com nikome ne dava podatke o IP adresama cini mi se cak ni sudu. Zar te ne brine sto banke dijele podatke medju sobom sto je pravo krsenje privatnosti i povlacenje za nos. Svojevremeno sad namjerno zaboravljeno pitanje je sveta gera koja je jos uvijek okupirana od strane slovenaca. Ne bez veze jer na svetoj geri je JNA izgradila velike prisluskivacke antene koje sluze za prisluskivanje svih radio frekvencija a sad to cak nije ni su nasim rukama a cuje se skoro cijela Hrvatska (uvjetno).

Slazem se da se kamere ne bi trebale stavljati po gradovima, niti ljude tjerati ultrazvucno. Mene opce nije briga sto se dogadja u VB nikad nisam imao neko visoko misljenje o britancima. Kad ce nas pokusati tako jarmiti nadam se da se necemo dati.


Ovo nema baš nigdje jer sve dionice dan, dva prije dividende rastu, a ne da padaju.Jedino što je prosječna zadnja 4 dana unutar 1 kn tako da to može biti i optička varka. Sutra je dan istine pa ćemo vidjeti jel stvar samo u optici.

ovo ne važi za HT, i prošle godine se ponašao isto. raste ”dosta” prije i dosta prije počne padat. predefenzivna je za trejedere i zato se počne rušit i prije ex dividend daya.
upozoravao sam ekipu na vrh (mada sam ja i prodao po prosječnoj dosta ispod vrha; prosjek izlaska 324, to mi je bio i target ). sad ti je bolje čekat dividendu i rebatajicu.
a to bi moglo i potrajat dok se svi iskrcaju.

dislaimer: uvijek je moguć neki fondovski interference.

Prošle godine je najviši nivo bio predzadnji dan tj. danas bar u prvom dijelu dividende. Ovo onako iz sijećanja pogađam pa bi trebalo provjeriti.

who dares, wins

331,95 125
331,98 5
332,00 11228
333,00 790
333,33 150
333,49
Ovaj nalog nam nešto hoće reći već par dana. Sve ovo drugo je tak tak. Bez bar 20 milja kn prometa ništa se neće raspetljati.

who dares, wins

moguće da će sutra biti čistka do 332 kn. ja svoje ispod toga ne dam, u ponedjeljak i tako neće ispod 300 kn pa mi se ne isplati sada prodavati kad je dividenda 34 kn, a sutra je zadnji dan za kupiti i dobiti dividendu

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

http://www.jutarnji.hr/zbog-ex-dividend-datuma-korekcija-cijene-dionica-ht-a-sasvim-izvjesna/717388/
Evo i Gatara dan istine priziva. Pa šta bi da isto mislimo?

who dares, wins

zar nije malo preoptimisticno pricati o 332 ako je jucer bila rasprodaja koja se spustila sve do 320?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Prošle godine je najviši nivo bio predzadnji dan tj. danas bar u prvom dijelu dividende. Ovo onako iz sijećanja pogađam pa bi trebalo provjeriti.

lani je išlo u 2 dijela, pa se ne može usporediti s ovom godinom…ja očekujem da će HT danas dogurati do 330 kn, a možda i preko. u ponedjeljak pad ne bi trebao ići ispod 300 kn jer je ovo dionica kojom su mirovinci nakrcani i kojom si mogu bitno popraviti ostale promašaje pa će tu negdje braniti svoja ulaganja od jačeg pada

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Probit će tu ”blokadu” na 300 odma u ponediljak u 10:01. al će se stabilizirat na iznad 300. kad? vjerojatno u svibnju.
danas će spustit prosječnu da ne bude odma u ponediljak ujutro negativna blokada.
inače, koje dobro prezime. gatara. [cool]

eh sto bi volio da ovaj prvi na bidu ostane bez struje [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

A ne kontam sta se ljudi toliko sekirate koliko ce biti i kada i kako .
Pusti da trziste odradi . Ja bi osobno volio da pada da nadokupljujem .
Ali ima vas prognozera ovde previse .
Dajte neku tekmu prognozirajte za danas da uplatimo pa da svi dignemo neke pare .

Ovo je prava tekma jer se igra o 2,8 milijardi kn.

who dares, wins

New Report

Close