HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

eto ga, krenila rasprodaja.


eto ga, krenila rasprodaja.

Da, čini se da smo krenuli prema dolje. Očekivano, rekao bih. Ipak se nadam da nećemo ispod 305 kn.


Evo prijedlog taktike.

Danas na zatvaranju prodati trećinu do pola. Sutra na otvaranju prodati ostatak. Sutra do kraja dana će pasti i tokom dana ili na zatvaranju kupiti za trećinu do pola.

U ponedjeljak na otvaranju gledati razliku završne od petka i T.O.P. Najvjerojatnije će razlika biti iznos dividende (minus krizni porez). Ako bude, ne raditi ništa. Ako padne ispod toga onda kupovati, ako naraste iznad toga onda prodavati.

p.s. Malo izanalizirati zadnje dvije godine. Sugeriraju sutra crvenu svijeću sa donjim shadow-om.

dobra taktika ali nije prošlo [bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



kako to da AKZ npr. (navodno u državnom vlasništvu) radi kao urica, a ostale jednako bitne, ako ne i bitnije državne firme se raspadaju po šavovima?

Ne krivo, sve sto drzi drzava puca po savovima. Sto ti mislis kakva bi mi drzava bila kad bi vidjeli da se nase putovnice kopiraju bez problema, osobne isto a bio putovnice su farbanje oci i pranje novca.
Sjeti se gotovine, znam ljude koji imaju hr putovnicu a u hrvatskoj su bili jedino u tranzitu do srbije (domovnica nebitna). cini mi se cak (neka me isprave) da akd i stampa (kuje) novac. To je sve stvar kredibiliteta drzave sto nam nista ne znaci kad zivimo u banana drzavi (jedina industrija turizam, ne banan da smo u kurcu sto zapravo i jesmo).

Sto su se svi digli na noge oko registracije mobitela, u drugim drzavama je to normalna stvar. Biras da li hoces da ti broj bude izlistan u imeniku ili ne. Ne razumijem u cemu je problem moje je regan od 2002, sta cu ne bavim se kriminalom pa mi ne treba anoniman broj.
[/quote]
ako se ne baviš kriminalom, zašto bi morao regstrirati broj? što to državi treba? jer ako se baviš kriminalom, prilično je nebitno jesi li registriran ili ne.. mogu te naći bez problema. ovako te mogu prisluškivati kad se sjete i bez naloga, kad se ne baviš kriminalom. jedino je to praktična svrha te registracije. oh, naravno, možda se sjete oporezivati posjedovanje mobitela pa im tvoje ime treba iz tih razloga..zašto jednostavno ne bi HT postavio kamere u tvoju dnevnu sobu? i to dolazi :).. što to imaš sakriti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovdje upišite svoj komentar…

@k0vac3v1c

u engleskoj je normalno da je cijeli grad pod kamerama – meni nije!

u engleskoj je normalno da mladez rastjeruju s ultrazvukom jer se previse zadrzavaju na trgovima (na isti nacin kako kod nas tjeraju golubove) – meni nije!

pravo na privatnost je stravicno vazno!
oduzeti nedužnom privatnost zbog kriminalca je u istom rangu kao da se zatvori sumnjivca bez provedenog sudskog postupka (a i to vec imamo a zove se pritvor s razlogom ne ponavljanja iste radnje)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Evo prijedlog taktike.

Danas na zatvaranju prodati trećinu do pola. Sutra na otvaranju prodati ostatak. Sutra do kraja dana će pasti i tokom dana ili na zatvaranju kupiti za trećinu do pola.

U ponedjeljak na otvaranju gledati razliku završne od petka i T.O.P. Najvjerojatnije će razlika biti iznos dividende (minus krizni porez). Ako bude, ne raditi ništa. Ako padne ispod toga onda kupovati, ako naraste iznad toga onda prodavati.

p.s. Malo izanalizirati zadnje dvije godine. Sugeriraju sutra crvenu svijeću sa donjim shadow-om.

dobra taktika ali nije prošlo [bye]

[/quote]
Još utakmica traje. Igra se 90 minuta.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


eto ga, krenila rasprodaja.

Pametni su izašli na 330 i kupovali Adris (povlaštena), ATPL i ERNT, deja vu. Te će tri dionice najviše profitirati od dividende HT, premda držim da HT neće ispod 300, nema šanse, to nikome ne odgovara, posebno ne fondovima, a oni imaju sredstava. U svakom slučaju dionica nije više in i ostati će na razini od app. 300 duže vrijeme





…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

Kad saznaš ovo prvo automatski ćeš znati i drugo.
[/quote]

Mislim da ce biti u 16.00 oko 300, tj u ponedjeljak u 10.01 oko 267…i to je to..fer i korektno.
[/quote]

Moja procjena petak – 320, ponedjeljak – 285 [huh]
[/quote]

Petak 325-327,
ponedjeljak ne ispod 300.
…a koristim samo najbolji grah 😀

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]



eto ga, krenila rasprodaja.

Pametni su izašli na 330 i kupovali Adris (povlaštena), ATPL i ERNT, deja vu. Te će tri dionice najviše profitirati od dividende HT, premda držim da HT neće ispod 300, nema šanse, to nikome ne odgovara, posebno ne fondovima, a oni imaju sredstava. U svakom slučaju dionica nije više in i ostati će na razini od app. 300 duže vrijeme
[/quote]
Zašto samo povlaštena? Omjer je cijena je negdje oko 10 %, pri takvim odnosima bi trebala i redovna biti zanimljiva.

Ovo nema baš nigdje jer sve dionice dan, dva prije dividende rastu, a ne da padaju.Jedino što je prosječna zadnja 4 dana unutar 1 kn tako da to može biti i optička varka. Sutra je dan istine pa ćemo vidjeti jel stvar samo u optici.

who dares, wins


Ovo nema baš nigdje jer sve dionice dan, dva prije dividende rastu, a ne da padaju.Jedino što je prosječna zadnja 4 dana unutar 1 kn tako da to može biti i optička varka. Sutra je dan istine pa ćemo vidjeti jel stvar samo u optici.

Bitno je što će biti u ponedjeljak. Ako se preslika situacija od prošle godine u pon i idućih mjesec-dva, blago meni jer sam danas dopunio poziciju nauštrb INA-e koja mi je bila dojadila..

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

New Report

Close