HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

gismund…p.s. pročitajte si prijedlog novog zakona o HRT pristojbi i kako tek tamo planiraju opljačkati građane…..Sramotno!

PRIJEDLOG: …pa lako mi to riješimo…koliko znamo naplaćuje se pristojba za posjedovanje TV aparata, zar ne?…kupiti ćemo velike monitore i gledati programe preko interneta-i više i bolje- a TV aparat nećemo ni imati pa nećemo plaćati pristojbu…
…PS:samo da se ne sjete u zakon ubaciti i naplatu za posjedovanje monitora ili ga izjednače sa TV aparatom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

hahahahaha
A koji ce brojevi izaci u srijedu na lotu 7/39 ?



ne prepisujemo mi ono što mi hoćemo, nego što nam kažu. Kad su uveli OIB i biometrijske isprave bio je kriv HDZ, a tko to stvarno uvodi i nadgleda fino ti piše na stranicama AKZ-a http://www.akd.hr/hr/naslovnica/delegacija-europske-komisije-s-podrucja-cestovnog-prometa-i-predstavnici-ministarstva-mora-prometa-i-infrastrukture-posjetili-agenciju-za-komercijalnu-djelatnost

kako to da AKZ npr. (navodno u državnom vlasništvu) radi kao urica, a ostale jednako bitne, ako ne i bitnije državne firme se raspadaju po šavovima?

prije nekih 20 i kusur godina slicne su mi stvari propovijedali. prpovijed bi pocinjenjala rijecima "drugovi vojnici, nasu dragu otadzbinum sfrj napadaju brojni unutarnji i vanjski neprijatelji…."

[/quote]
danas ti propovijedaju kako patimo od strane unutrašnjeg neprijatelja, a spasit će te valjda Europska unija.. princip je isti. činjenica jest, što ti može potvrditi svatko tko se kreće po državnoj birokraciji, kako naši ne donose nitijedan zakon samostalno. To je i potpuno javna stvar, određena SSP-om, samo izgleda da je malo tko u stanju zbrojiti 2 i 2.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

poceli se slagati nalozi na bidu
jutro pocelo s nekih 1,2mil a sad je oko 5mil u prvih 20 (ask 6,9 skoro cijeli dan)

mozda bi i bilo rasta da je spread manji [undecid]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

Kad saznaš ovo prvo automatski ćeš znati i drugo.

who dares, wins


poceli se slagati nalozi na bidu
jutro pocelo s nekih 1,2mil a sad je oko 5mil u prvih 20 (ask 6,9 skoro cijeli dan)

mozda bi i bilo rasta da je spread manji [undecid]

spread se pretvario u spreadić [thumbsup]
a trebalo je samo kupiti 2672 dionice u dvije minute

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


gismund…p.s. pročitajte si prijedlog novog zakona o HRT pristojbi i kako tek tamo planiraju opljačkati građane…..Sramotno!

PRIJEDLOG: …pa lako mi to riješimo…koliko znamo naplaćuje se pristojba za posjedovanje TV aparata, zar ne?…kupiti ćemo velike monitore i gledati programe preko interneta-i više i bolje- a TV aparat nećemo ni imati pa nećemo plaćati pristojbu…
…PS:samo da se ne sjete u zakon ubaciti i naplatu za posjedovanje monitora ili ga izjednače sa TV aparatom…

krivo kolega, fulali ste potpuno tj niste upuceni… nazalost ne placamo posjedovanje tv aparata vec placamo po kucanstvu (ako nije u pitanju i iznajmljivanje prostora) naknadu za primanje tv tj radio signala. u prijevodu to doslovce znaci da ako imate tv, radio, mobitel, pa i frizider ili wc skoljku koja moze primati te signale onda ste duzni placati naknadu… dakle nebitno je jel telka, monitor, lcd, crt, ili nesto deseto, svejedno je i kojom tehnologijom-analogno, digitalno, IP, opet nas deru na sve strane i to vec duze vrijeme a da ni ne znate.

smrc… [embarass]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


kako to da AKZ npr. (navodno u državnom vlasništvu) radi kao urica, a ostale jednako bitne, ako ne i bitnije državne firme se raspadaju po šavovima?

Ne krivo, sve sto drzi drzava puca po savovima. Sto ti mislis kakva bi mi drzava bila kad bi vidjeli da se nase putovnice kopiraju bez problema, osobne isto a bio putovnice su farbanje oci i pranje novca.
Sjeti se gotovine, znam ljude koji imaju hr putovnicu a u hrvatskoj su bili jedino u tranzitu do srbije (domovnica nebitna). cini mi se cak (neka me isprave) da akd i stampa (kuje) novac. To je sve stvar kredibiliteta drzave sto nam nista ne znaci kad zivimo u banana drzavi (jedina industrija turizam, ne banan da smo u kurcu sto zapravo i jesmo).

Sto su se svi digli na noge oko registracije mobitela, u drugim drzavama je to normalna stvar. Biras da li hoces da ti broj bude izlistan u imeniku ili ne. Ne razumijem u cemu je problem moje je regan od 2002, sta cu ne bavim se kriminalom pa mi ne treba anoniman broj.

@mi5

Ipak mi se cini da nisi u pravu jer frenda to jako ljuti, pa je pitao jednu odvjetnicu zasto mi moramo pacati tu pretplatu makar i ne gledamo HRT nego NOVA TV i RTL, cak i ljudi koji imaju MAXtv uredno placaju koncesiju t-comu i pretplatu HRT-u? Odgovor je bio da bi trebali placati za svaki uredjaj u domacinstvu recimo 3 TV, 2 radija, radio u autu, mob. Cifra bi se brzo popela na +500kn zato se placa po kucanstvu jer je to solomunsko rijesenje jer da je vise nitko ne bi placao a ipak je bolji vrabac u ruci nego golub na grani.



…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

Kad saznaš ovo prvo automatski ćeš znati i drugo.
[/quote]

Mislim da ce biti u 16.00 oko 300, tj u ponedjeljak u 10.01 oko 267…i to je to..fer i korektno.




…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

Kad saznaš ovo prvo automatski ćeš znati i drugo.
[/quote]

Mislim da ce biti u 16.00 oko 300, tj u ponedjeljak u 10.01 oko 267…i to je to..fer i korektno.
[/quote]

Moja procjena petak – 320, ponedjeljak – 285 [huh]

Evo prijedlog taktike.

Danas na zatvaranju prodati trećinu do pola. Sutra na otvaranju prodati ostatak. Sutra do kraja dana će pasti i tokom dana ili na zatvaranju kupiti za trećinu do pola.

U ponedjeljak na otvaranju gledati razliku završne od petka i T.O.P. Najvjerojatnije će razlika biti iznos dividende (minus krizni porez). Ako bude, ne raditi ništa. Ako padne ispod toga onda kupovati, ako naraste iznad toga onda prodavati.

p.s. Malo izanalizirati zadnje dvije godine. Sugeriraju sutra crvenu svijeću sa donjim shadow-om.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close