HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 13:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,97
33.474
1,117
29,80
29,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


nema to veze s HDZ-om. U Njemačkoj npr. su svi prepaidi registrirani.. i to su bili pred jedno 6-7 godina već. jest da je registracija bez veze, krši se sa zaštitom osobnih podataka i sve to, ali tako im to diktiraju izvana, čitaj EU. jel ti stvarno misliš da su oni tamo u HDZ-u tako maštoviti i da ih boli dupe za to?

Jedno je to kad je tako iz početka, a sasvim nešto drugo kad se film vraća unatrag. Druga stvar EU ni je u svim zakonima jedinstvena pa smo mogli za početak od Švaba prepisati neki pametniji zakon. Ima ih kod njih podosta takvih, a dobro bi nam došli. Krimosi se već odavno dopisuju preko skica ne majlu koje ne prolaze server pa se i ne snimaju. To je na Balkanu u modi već 2,3 godine pa si moš mislit kako to onda rade jakuze i ovi malo stručniji.

who dares, wins

ne prepisujemo mi ono što mi hoćemo, nego što nam kažu. Kad su uveli OIB i biometrijske isprave bio je kriv HDZ, a tko to stvarno uvodi i nadgleda fino ti piše na stranicama AKZ-a http://www.akd.hr/hr/naslovnica/delegacija-europske-komisije-s-podrucja-cestovnog-prometa-i-predstavnici-ministarstva-mora-prometa-i-infrastrukture-posjetili-agenciju-za-komercijalnu-djelatnost

kako to da AKZ npr. (navodno u državnom vlasništvu) radi kao urica, a ostale jednako bitne, ako ne i bitnije državne firme se raspadaju po šavovima?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma da. Eno vidiš kako su shebali Polija a imao čovjek 20tak kartica i telefona. Koji dobar kupac, sad bi mu Mudrinić trebao napisati žalbu na pritvor jer HT trpi zbog toga.

who dares, wins


ne prepisujemo mi ono što mi hoćemo, nego što nam kažu. Kad su uveli OIB i biometrijske isprave bio je kriv HDZ, a tko to stvarno uvodi i nadgleda fino ti piše na stranicama AKZ-a http://www.akd.hr/hr/naslovnica/delegacija-europske-komisije-s-podrucja-cestovnog-prometa-i-predstavnici-ministarstva-mora-prometa-i-infrastrukture-posjetili-agenciju-za-komercijalnu-djelatnost

kako to da AKZ npr. (navodno u državnom vlasništvu) radi kao urica, a ostale jednako bitne, ako ne i bitnije državne firme se raspadaju po šavovima?

prije nekih 20 i kusur godina slicne su mi stvari propovijedali. prpovijed bi pocinjenjala rijecima "drugovi vojnici, nasu dragu otadzbinum sfrj napadaju brojni unutarnji i vanjski neprijatelji…."

…. sjetimo se da su prije 50ak godina savjeti dolazili i od mudrog druga staljina, a drzavni aparat ga je bespogovorno provodio ….

e sad, dokle god tikvan dolazi na vlast i nema pojma sto da radi s drzavom, radije ce sjest i slusat sto mu drugi kazu nego da praznu glavu zamara.
pa zar nije bolje reci tako nam je rekla eu i kvit!

ajmo mi nazad na zakon o registraciji prepaida. mislim da ga apsolutno treba ispraviti na nacin da se propise:
samo jedan operater,
korisnik mora sam snimati svoje razgovore i na zahtjev ovlastene osobe predati snimke,
snimke je korisnik duzan cuvati najmanje 20 godina,
email se smije koristiti samo u vanrednim situacijama,
prije slanja maila u bcc obavezno staviti karamarka,
slanje majla u inozemstvo samo uz posebnu dozvolu (da netko ne bi prosvercao ovaj puta ispravljeni braniteljski popis),
tko u mail stavi rarani privitak i jos ako na njega stavi pass ide odmah u zatvor (od 2 do 10g)
.
.
.


@verdi

molim vas da vise ne pricate o skicama jer ako mi ukinu skice na gmailu vas cu kriviti [angry]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


REGISTRACIJA PREPAIDA
Ivica Mudrinić: Registracija korisnika koštat će nas 200 milijuna kuna, male poduzetnike izbacit će iz posla
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – Prema novoj zakonodavnoj proceduri mobilni operateri su obvezni registrirati sve pre-paid korisnike do 1.rujna 2010.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/mudrinic-registracija-ce-kostati-200-milijuna-kuna%2c-a-male-trgovce-izbaciti-iz-posla,74070.html

Ovo je najgluplja stvar koju su mogli napraviti, kriminalci će se snaći kao i uvijek, a masa malih ljudi koja je težila nekakvoj slobodi i anonimnosti od nadgledanja velikog brata jednostavno će ugasiti broj jer im je to paralelan broj uz neki redovni, a tih brojeva ima nekoliko milijuna!
Netko se tako dopisuje s ljubavnicom, netko dogovara neki sitni posao za koji ne želi da mu čuje poslovni partner, netkogao drži kao privatan broj jer već ima službeni mobitel i broj i sl.
Neka se ugasi 1-2 milijuna prepaid brojeva, pa neka izračunaju koliko se tu biti manje zarade od telefonije, manje PDV-a, koliko će ljudi postati višak i ostati bez posla itd. itd.
Još jedna katastrofalna odluka Jace i njene Vlade kojima guraju državu u ponor! [angry]

p.s. pročitajte si prijedlog novog zakona o HRT pristojbi i kako tek tamo planiraju opljačkati građane…..Sramotno!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Netko se tako dopisuje s ljubavnicom, netko dogovara neki sitni posao za koji ne želi da mu čuje poslovni partner.

Pa eto država pazi na naš moral kad već crkva zakazuje tu. [lol]

btw, pretpostavljam da će te imat mogućnost da to ostanu ‘tajni’ brojevi al znamo kako u nas take ‘tajne’ završavaju.

Malo mi je ovo postalo dosadno za moj ukus. Ajmo nekud ili dole ili gore. Kaj se sad glumi?

who dares, wins

bit će dosadno još danas, eventualno sutra ujutro, a onda ide dolje.
za pogodit sat kad će se naslagat nalozi na asku to je već teško reć.

Eee tako. Pa ne moram vas valjda na sve nagovarati [lol]
Ne bumo se sad valjda lagali.

who dares, wins


bit će dosadno još danas, eventualno sutra ujutro, a onda ide dolje.
za pogodit sat kad će se naslagat nalozi na asku to je već teško reć.

Ak ode dole to bu apsurd apsurda.

who dares, wins

Jel ima još koji normalan u toj stranci da se javi čisto da pogledamo brojno stanje?

mudro, mudro … onda bi znao oba 😀

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

…do kolika bi mogla doći cijena u petak prijepodne???…koliko bi mogla pasti u ponedjeljak???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close