HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dajte nek neko ponovi ljudima do kad trebaju grijati dionice HT-a,zbog SKD i od kad ih mogu brzinski prodati!!!!!

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

Ponavljam gradivo…..

Da bi ostvarili pravo na dividendu HT morate biti upisani u SKDD kao vlasnik dionica 21. travnja 2010.
To znači da ukoliko želite ostvariti pravo na isplatu dividende dionice HT morate kupiti do 16.travnja (uključujući i 16.travanj).

Prvi dan kada možete prodati dionice, a ipak ostvariti pravo na dividendu je 19. travnja 2010.

e odj…te sa tim stalnim ponavljanjem dividenda dana nek koriste jeb… search ili nek listaju 20tak strana u rikverc. Nije zvaka za seljaka !!!!!

Ako dođe do 345 ja prodajem…10% nagradnih dionica, tri dividende, ja zadovoljan…ako padne više kupujem, ako ne u druge puduhvate [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

ht je više obveznica nego što je dionica tako da ne treba panićarit ako padne i na 250 jer godišnji prinos od preko 10% nemate nigdje

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Ponavljam gradivo…..

Da bi ostvarili pravo na dividendu HT morate biti upisani u SKDD kao vlasnik dionica 21. travnja 2010.
To znači da ukoliko želite ostvariti pravo na isplatu dividende dionice HT morate kupiti do 16.travnja (uključujući i 16.travanj).

Prvi dan kada možete prodati dionice, a ipak ostvariti pravo na dividendu je 19. travnja 2010.


To sve stoji, ali vidim da nitko ne računa i na 2-4% harača od dividende preko 3.000 i 6.000kn. Treba i to pribrojit računici.

evo ga skoro na 329. iznad mojih očekivanja. definitivno je ovom pomogla ZAPI.
mislim da se do petka može očekivat hlađenje. i to naglo zahlađenje.
sad gađajte vrh.
ja sam ga, čini se, već omašio. [bye]

Nema hlađenja do 16.
Ako gledamo INA-u i njene rezultate te cijenu ispada da je ovo još uvijek jeftino.

who dares, wins

neće se moć progutat količine koji će niknit na prodaji do 16 -og.
krenit će rasprodaja malo prije. sad je samo pitanje kada.
Ponavljam ZAPi je oslobodila dosta love pa je (uz probližavanje ex dividend daya) zato vako (opet) skočila, i na tome joj hvala 🙂
izgleda da stvarno neće (puno) ispod 300 nakon 16.4.

Prošle godine nije bilo Zapi-a pa si pogledaj količine koje su se prodavale. Ja si mislim da u opće neće više ispod 300 premda ne treba zanemariti i interes onih koji će kupovati 19. da bi nakon mjesec dana zaradili na odbijancu. Moguć je i scenarij 400 do kraja godine jer pravi ATH ovoga čuda još nismo ni vidjeli zbog krize koja je nastupila. Inicijalna ponuda je bila sa nekim popustom koliko se sjećam i pitanje je šta će fondovi odlučiti na koju razinu to treba natjerati posebno sad kad je malih unutra sve manje i manje.

who dares, wins

Hoće li pasti bedem na 330 i kada?

obožavam strvine-posebno ovce


Hoće li pasti bedem na 330 i kada?

Načelo ga dobrano, pada do kraja dana sigurno! [proud]

New Report

Close