HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,75
44.724
1,287
34,70
34,80
0,29%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@lolek

Ako ti trebaju novci prodaj do 16.4., vjerojatno ti je cijena oko 330, kuna gori doli nije ti ni bitno na 2 paketa.

A ako ti ne treba cash beri dividendu i dalje.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Moje prvo javljanje na ovom forumu. Imam 2 paketa ht-ea još od javne ponude. Molim savjet iskusnih forumaša. Da li čekati isplatu dividende ili prodati? Negdje sam čuio da će bit porez na dividendu?
Molim vas da budete blagi i kolegijalni.
[smiley]

Ovisi koliko ti trebaju ti novci i da li imaš neko bolje ulaganje na umu. U principu ništa značajno se ne bi trebalo desiti. Cijena dionice će pasti vjerojatno za iznos dividende koji ćeš dobiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jedan prodaj 16.04., drugi ostavi, pa 19.4 ponovo kupi 10% više dionica, a u utorak se počasti večerom/pićencem (69*34=2346 kn) i tako laganini bez živciranja jesam trebao ovo ili ono.

kaj mislite koliko ce past poslje u toku godine 250..——

jel to o 16,04,,imati ht na racunu vrjedi ko ima pbz-investor molim savjet,,,,,,,,,,,

za sve isto..a kolika će cijena biti zna nostradamus i neki prekaljeni forumaši


Jedan prodaj 16.04., drugi ostavi, pa 19.4 ponovo kupi 10% više dionica, a u utorak se počasti večerom/pićencem (69*34=2346 kn) i tako laganini bez živciranja jesam trebao ovo ili ono.

vako nekako i napravi, jedan prodaj jedan ostavi. pa nemoš falit.


kaj mislite koliko ce past poslje u toku godine 250..——

Nece pasti. Do kraja godine ce biti preko 400.

Nije bolest sve što boli

je li HT u posebnom režimu trgovanja [undecid]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

ili su fondovi kupili prije neki dan previše obveznica ili treba stati na loptu. No, mora se priznati i prodaja je za sada žilava.

Prava cijena HT-a će se znati u tjednu kada Hrvatska bude pristupala EU, do tad će biti svega ali treba biti smiren i ne obazirati se na dnevno-tjedne promjene vrijednosti. Kako su analitičari u krizi snižavali vrijednost dionice tako će je i u oporavku dizati. Sve su to igre velikih igrača, zato pametno…

otvaranje je bilo smješno 640,00 kuna. [lol]
mislim da se nikad od izlistavanja nije nešto vako dogodilo.
i da, nema se para. opet je debeli sve pokupio.

ROMF u zadnja dva dana kupio 5 000 komada, ”nakrcao” se i PBZ OMF (oko 7.000).
čak i devetka i desetka kupuju, koji su do neki dan prodavali.

New Report

Close