HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 11:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

onda su i te s pravomprvenstva.. tj. povlastene.. ja tu 11 dionicu ionako ne namjeravam cekati kao ni 99% ljudi ovdje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a što mislite da vlada natjera investicijske fondove da od nas otkupljuju po 1000 kuna


Meni ovo nije skupo:

Price EV/EBITDA P/E P/B
THT 280 28.1 11.1 1.6
MAGYAR TELEKOM 978.0 4.8 13.5 1.9
TELEKOM SLOVENIJE 110,155.3 10.4 28.9 3.0
CESKY TELEKOM 556.5 6.6 22.2 2.1

THT nema kredita pa mi nije usporediv po EV/EBITDA.

A sto slovence pere da su spremni tolko platit za svoj telekom?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


onda su i te s pravomprvenstva.. tj. povlastene.. ja tu 11 dionicu ionako ne namjeravam cekati kao ni 99% ljudi ovdje..

evo ja mislim držati dionice HT-a pet godina[smiley16]


blueman: ” Meni ovo nije skupo: Price EV/EBITDA P/E P/B THT 280 28.1 11.1 1.6 MAGYAR TELEKOM 978.0 4.8 13.5 1.9 TELEKOM SLOVENIJE 110,155.3 10.4 28.9 3.0 CESKY TELEKOM 556.5 6.6 22.2 2.1 THT nema kredita pa mi nije usporediv po EV/EBITDA. ” A sto slovence pere da su spremni tolko platit za svoj telekom?

rodoljublje iliti domoljublje

Ne usporedjujte sa DT i Vodafoneom.
Usporedjujte sa regionom. (Slovenci, Madjari, Cesi…)
Po meni je cijena od 400 vrlo dostizna…

Ne bih rekao da ce dobit drasticno padati u sljedecim godinama, nece jako rasti ali padati previse nece…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da su usporedbe sa Mađarima najbliže.

DECKI, nemojte me pitati za telekom slovenije, odite na berzu ljubljana i P/E im je 30 a P/B im je oko 3.0.
Ok, oni mislim nisu dovrsili pricu sa privatizacijom do kraja ali to nema veze; vrijedi koliko pise.

Zato mi ova cijena THT-a zvuci jako primamljivom.
Ja svojih lovu za 9 paketa imam.
Mozda uzmem jubilej 10-i.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

A slovenci debelo odskacu od svih… Ima neka kvaka, ili cisto nemaju kud sa parama?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ako uspredimo sa Madjarima koji su isto pod DT-om uz cijenu od 280 to je jos uvijek diskont od 20-25%.
+efekt listanja i prve kotacije..
Po meni ima prostora da ode prvi dan min. 30%.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


a što mislite da vlada natjera investicijske fondove da od nas otkupljuju po 1000 kuna

To nije bas realno. A cijena bi mogla stagnirati na oko 25 do 33% zarade, zbog toga sto vecina ce izlaziti na brzinu i onda ce se odnos ponude i potraznje balansirati.
Jedna od teorijskih strategija je da apsoluno nitko ne prodaje barem 2 mjeseca, a onda cete vidjeti trenutni nagli skok ali mozda ipak samo kratkotrajni.

Lijep pozdrav [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Ako uspredimo sa Madjarima koji su isto pod DT-om uz cijenu od 280 to je jos uvijek diskont od 20-25%.
+efekt listanja i prve kotacije..
Po meni ima prostora da ode prvi dan min. 30%.

Ako je INA dosla na 3.400, gdje je HT-u kraj? 500-600?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close