HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 14:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,94
42.688
1,426
29,90
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

Dobro čovjek pita [lol] [wink]
[/quote]

ja samo neznam zasto se ljudi pacaju u stvari koje ih nezanimaju i ocekuju neku korist od toga [lol] [thumbsup]

Pa ja sam u prvih tri dana naucio vise od ovakvih za tri godine, a cetvrti dan sam proucavao TA, peti dan sam kupovo HT, sesti dan sam zaradijo pare, a u nedjelju sam odmaro i trosijo pare [yawn]
[/quote]

Bez brige – znaš onu staru bolje pitati nešto iako se na prvi pogled čini glupo, pa biti 5 sekundi budala, nego biti neznalica cijelu vječnost.

Bez uvrede – moderator će to većinu ovih postova do 10 h ujutro pobrisati 🙂

Da bi ostvarili pravo na dividendu HT morate biti upisani u SKDD kao vlasnik dionica 21. travnja 2010.
To znači da ukoliko želite ostvariti pravo na isplatu dividende dionice HT morate kupiti do 16.travnja (uključujući i 16.travanj).

Prvi dan kada možete prodati dionice, a ipak ostvariti pravo na dividendu je 19. travnja 2010.

Američki regulator će zahtijevati da u sljedećih 10 godina 100 milijuna američkih domova dobiju minimalne brzine prijenosa od 100Mbps (megabita u sekundi), dok su u ovom trenutku brzine ispod 4Mbps
http://seebiz.eu/hr/techno-_-it/cisco-najavljuje-tehnologiju-koja-ce-‘zauvijek-promijeniti-internet’,69393.html
Koliko je ovo što HT sad postavlja? 20 ili griješim?

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/seebiz-trend/techno/tele2-pohranite-vas-adresar-na-nas-server,69366.html

who dares, wins


Američki regulator će zahtijevati da u sljedećih 10 godina 100 milijuna američkih domova dobiju minimalne brzine prijenosa od 100Mbps (megabita u sekundi), dok su u ovom trenutku brzine ispod 4Mbps
http://seebiz.eu/hr/techno-_-it/cisco-najavljuje-tehnologiju-koja-ce-‘zauvijek-promijeniti-internet’,69393.html
Koliko je ovo što HT sad postavlja? 20 ili griješim?

[lol]
Griješiš.

Rekao mi je lik kaj to postavljaju da je 20 nečega. Jedino da nisu kilobajti? Ja sam s tim mjernim jedinicama još uvijek na vi.

who dares, wins


Rekao mi je lik kaj to postavljaju da je 20 nečega. Jedino da nisu kilobajti? Ja sam s tim mjernim jedinicama još uvijek na vi.

Misliš na optiku? Optika ima maksimalnu propusnost od 10Gbps(gigabita po sekundi) ali naravno i to se može povećat…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Hvala. Da to je radi Max TV a ovo u Amera je samo internet.

who dares, wins




Do kojega datuma vrijedi opcija za kupnju dionice za isplatu dividende?

Hvala

Dobro čovjek pita [lol] [wink]
[/quote]

ja samo neznam zasto se ljudi pacaju u stvari koje ih nezanimaju i ocekuju neku korist od toga [lol] [thumbsup]

Pa ja sam u prvih tri dana naucio vise od ovakvih za tri godine, a cetvrti dan sam proucavao TA, peti dan sam kupovo HT, sesti dan sam zaradijo pare, a u nedjelju sam odmaro i trosijo pare [yawn]
[/quote]

Al vidim da školu nisi završio….pravopis ti je katastrofa….

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Regija/tabid/103/View/Details/ItemID/57865/ttl/Neto-dobit-Telekoma-Slovenije-manja-za-71-posto/Default.aspx


Hvala. Da to je radi Max TV a ovo u Amera je samo internet.

max tv radi na 5-6 mbps-a. kroz bakrenu paricu (to je ono što ste plačali i do 20.000 kuna) što je većina posjeduje omogućene su maksimalne brzine do 20mbpsa. ovisno o udaljenosti od ‘centrale’.
ova optika što se postavlja i s kojom HT nailazi na ‘male administrativne ”probleme’ (čitaj HAKOM)omogućava svašta.
to već postoji i široko je rasprostanjeno u razvijenijim zemljama, brzine do 10gbpsa su nerealne za fizičke osobe al ako svaki dom bude imao do 100mbpsa što ovi iz cisca guraju to znači da ćete downloadat pjesmu za 0,00001 sekundi, a film u dvd kvaliteti za 1 sekundu. [lol]

šalu na stranu takve brzine u hrvatskoj nećemo imat u sljedećih 20 godina, dok ove od 20mbpsa neki, kao ja, mogu sanjat dok mi god ne spoje optiku.
btw, ni ostali se ne trude previše, bnet još nije spojio svoju infrastrukturu u mom kvartu a da nije ona na kojoj ptice odmaraju.

sve u svemu kao trogodišnja investcija svaki telekom operater jest defenzivni sketor, al kad se uzme u obzir razvoj tehnologije sigurno je jedino da ništa nije sigurno al kapital i pamet koju take firme sad imaju sigurno neće stajat po strani.
Sve u svemu svjetla budućnost je pred dioničarima HT-a. A i ako nije, onda je svjetla budućnost pred svima (Hrvatskoj). [tongue]

ne čujem moje kritičare da se oglašavaju?jaka je kupnja na 304-305,ali i prodavača je jako jako puno kao da nema dividende.što bi tek bilo da su rekli da će dividenda biti 24,71?da mi je znati kolika će biti dogodine i koja će cijena biti nakon 30.04 nakon objave prvog kvartala.

New Report

Close