HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne znam čija je baba bila u pravu,ali znam da ht ne dam ispod 400kn,i tada bih razmišljao.I u kriznim godinama ht ima rezerve da nas hrani iz zadržane dobiti,ima još rezerve i za sljedeću godinu i godinu iza.čestitam svim strpljivima koji nisu nasjeli preporuci raifeisen banke koja je ovih dana najviše kupovala za svog mirovinca.

15% je porez

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ha što reći nego bravo! Posebno me impresionira rast korisnika IPTV i interneta, posebice znajući kakve sam im sve mailove pisao zbog maxtv-a, ali činjenica je da se ga poboljšali i uljepšali. Vjerujem da ako se taj trend nastavi, da će pobrati i dobar dio kolača od korisnika koji su možda htjeli preći na neki drugi paket. U zadnje vrijeme se dosta oglašava i opti tv i bnet i sl, ali mislim da im je dugoročna perpektiva ipak znatno lošja od ove ht-a.

Ipak je moj tweet bio točan…

Nemoram niti gledati a bi znao kako će dan završiti s obzirom na vijesti. S dvije blokade, ht-pozitivna igh-negativna.

Vaš link

Idemo na 350

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

fučurs +100
dax i ftse + 1,3%
ht 34,05
——————

Ht na kraju dana 320 -325 🙂


15% je porez

+ 4 % ako je ukupan iznos dividende iznad 3000( to dioničari plačaju) znači 26-28 kn ovisno kako kome..sve u svemu [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


15% je porez

Otlud ti to? 34,05 kn je čisti iznos dividende, a ne bruto iznos. Na tih 34,05 kn će se eventualno platiti 2-4% kriznog poreza (iako je i to upitno jer se očekuje da će vrlo brzo biti ukinut pa možda isplata bude i bez njega) [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

DIVIDENDA-KRIZNI= [smiley](pa i to je moguće u ovoj godini)

nijedna knjiga nije loša, ako je pravilno pročitana

ajde netko ko zna za taj porez…meni kažu da od 1.1. se ponovo plača porez ukinut 2005(firma) dioničari moraju platiti od 4-6% to je ziher..daj neg netko vidi za ovih 15 %

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


15% je porez

A odakle vam to? Vi ste prošle godine platili 15% poreza na dividendu?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

@lanica
stvarno ne znam o čemu pričaš?
34,05 kn je neto iznos na koji je već plaćen porez, eventualno će biti na taj neto iznos obračunato 2-4% kriznog poreza (ako prije isplate ne bude ukinut jer je jučer najavljeno ukidanje)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nema ovog 15 % moja greška..samo 2-4%..čisto je ovo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close