HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 18:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Glavna skupština Društva 21. travnja 2010.

who dares, wins

ne očajavajte,ht je bio nedavno i 185 kn,uvijek ima prodavača,bitno je da znate koliko ht vama vrijedi,to je jedina dionica na crobex-u koja je dosegnula svoju najvišu cijenu od 400kn.i tko je tada uzeo opet je danas na nuli jer je ubrao tri dividende.pogledajte druge dionice i njihove najveće dosegnute cijene pa ćete zaključiti koliko bi izgubili da ste ih tada kupili.na nekima i dvadeset puta.ht je odličan izbor.stalno drukam,ali stvarno tko mislim i zato ne prodajite ht,jer vas pohlepa za brzim dobitkom neće usrećiti.

Nema zime ( bez obzira na vrijeme u Zg). Bit će dobro sutra. Twitno mi netko…


ne očajavajte,ht je bio nedavno i 185 kn,uvijek ima prodavača,bitno je da znate koliko ht vama vrijedi,to je jedina dionica na crobex-u koja je dosegnula svoju najvišu cijenu od 400kn.i tko je tada uzeo opet je danas na nuli jer je ubrao tri dividende.pogledajte druge dionice i njihove najveće dosegnute cijene pa ćete zaključiti koliko bi izgubili da ste ih tada kupili.na nekima i dvadeset puta.ht je odličan izbor.stalno drukam,ali stvarno tko mislim i zato ne prodajite ht,jer vas pohlepa za brzim dobitkom neće usrećiti.

lijepo sročeno i pametno rečeno…100tka [rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!

Koja je ovo vrsta ljudi???

http://www.seebiz.eu/hr/burze/erste-ciljana-cijena-ht-a-310-kuna%2c-preporuka-snizena-na-drzati,68315.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/raiffeisen-prodati-dionice-ht-a,-ciljana-cijena-299-kuna,68184.html

KATASTROFA!

LEAVE THE WORLD BEHINED

ne zna se tko je veci luzer – novinari ili analiticari

raiff bank – HT:trenutna cijena 300, target 300 – reduce, u Hrvatskoj novinari preveli sa Prodati [bye]
Erste banka – – HT:trenutna cijena 300, target 300 accumulate [bye]

a razlika u izvjescima 3 dana, ko je ovdje lud [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

uh, vidim da je i media dosao do istog zakljucka, samo ovi iz see biza imaju problem s prijevodima – accumulate – drzati, [thumbsup] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

a sad bi se dodatno ukrcali. slobodno, na 365 ih čekam 🙂

pazite,erste prognozira p/e ht-a za 2010 na 14.to je više nego smiješno,to znači da bi dobit trebala biti cca 21-22kn na cijeni 300kn.ako pažljivo iščitate 9-to mjesečno izviješće i laiku će biti jasno da će ht uštedama u rashodima maksimalno neutralizirati negativne efekte na dobit firme.jasno su napisali u izvješću da će doći do drastičnog rezanja investicija i maksimalnih rezanja rashoda.i sada pametnjaković iz erstea kaže da će p/e biti 14.ne znam tko njega plaća i tko mu daje mogućnost da iznosi ovakve nebuloze.zar netko stvarno misli da će njemci nastaviti investirati između 1,6-1,8 milijardi kuna,a dobit će im padati u odnosu na 2008g za 25%.to su tako nebulozne tvrdnje da ih je glupo i komentirati.tvrdim da će dobit ht-a u 2010g biti MINIMALNO na razini 26-28kn,a da će se ili sada ili sljedeće godine podijeliti i izvanredna dividenda,sigurno će to napraviti prije parlamentarnih izbora.tko ne vjeruje mojim tvrdnjama neka pažljivo pročita 9-to mjesečno izvješće kao i očitovanje ht-a na uvođenje poreza na mobilnu telefoniju gdje jasno kažu kakav će biti njihov odgovor na negativne utjecaje krize i uvođenja novih poreza.špekulacije i odluka ht-a o kupnji trezora bila je direktno u svezi sa eventualnom propasti braniteljskog fonda i otvaranju mogućnosti da 7% dionica prodaju trezoru zbog likvidnosti i isplati branitelja.ovo što prognozira erste je čista glupost,a vi imaoci ht-a sami odlučite,prije toga pažljivo čitajte što kaže u svojim izvješćima transparentna uprava.

Evo ja sam črčka malo u excelu da malo dočaram sebi HT samo kroz isplate dividendi na jedan paketić. U žute kućice ukucate broj dionica ,dividendu, cijenu dionice , u drugoj tablici mjenja se kamatna stopa pa se može usporediti HT vs. banka. Druga tablica je rađena da se dividenda pribraja glavnici. Dugoročno kako okreneš da okreneš kombinacijom HT i banke osigurava se mašala prihod.

za sada možemo samo nagađati o rezultatima za 2010 godinu, ali ja očekujem za 2009. veću ili jednaku dobit u odnosu na 2008.

Malo jaca kupnja, bar naizgled, u svakom slucaju malo je teze kupiti neke povece kolicine bez dizanja cijene..

No pain no Game

New Report

Close