HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 08:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nije mi jasno kako svih ovih godina nije isplaćivana dobit od mobilne telefonije?mislim da je to dezinformacija ili možda nije?ima li netko odgovor na to pitanje?odakle podatak o dividendi 35-40kn?

*imam ht

ako su financ izvjesca objavlijivana na konsolidiranom nivou, a jesu http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=HT-R-A onda je i dobit mobilnog dijela ukljucena u konsolidirani izvjestaj te po ovoj osnovi definitivno nema prostora za rast dividende

ovdje ne govorimo o tome da li se extra cash skupio u samoj matici nakon spajanja tcom-tmobile

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

bokte pa ne kotiraju t mobile i t com zasebno na burzi, nego t-ht grupa.
al dobar pokušaj lova u mutnom 😀
al sve u svemu bit će tu znatna ušteda na rashodovnoj strani.

ajde sad budi pametan?
Dali cuvat ili prodat po ovoj cijeni?

Sto se to danas desilo poslije 12 h…cemu rasprodaja i pad ??

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ajde sad budi pametan?
Dali cuvat ili prodat po ovoj cijeni?

Sto se to danas desilo poslije 12 h…cemu rasprodaja i pad ??

Ništa samo opet pratimo svjetske burze..

ajde da jednom i ovdje bude volatilan dan, a da nije dividend ili ex dividend day [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



DA se više nemučite, razlog za ovakav rast koji će se nastaviti još do određenog razumnog nivoa je u tome što je došlo do "financijskog" spajanja mobilne mreže sa ostalim djelom HT-a tako da dividende od mobilnog dijela koje nisu bile isplaćivane u zadnje dvije godine, će biti isplaćene ove godine. tžTako da bi dividenda ove godine mogla biti od 35 do 45kn. Informacija stara 4 tjedna što se mene tiče a neki su je znali i ranije 🙂

Svi to zanaju,ali su izgleda čekali da im to potvrdi gosp. kolumnist sa TA. Šteta što ne vjeruju sami sebi nego uvijek čekaju da vide šta će drugi napraviti. Bilo je vremena za kupovinu bez nervoze,a ne sad ovako, drž-nedaj-uteće
[smiley]
[/quote]

dada 67,9% u hateju ulaz -oko 260…..
neam briga, nisam potrošio NIŠTA vremena, ni imalo živaca,….
a prinos je čisto zadovoljavajući, onako recesijski [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


DA se više nemučite, razlog za ovakav rast koji će se nastaviti još do određenog razumnog nivoa je u tome što je došlo do "financijskog" spajanja mobilne mreže sa ostalim djelom HT-a tako da dividende od mobilnog dijela koje nisu bile isplaćivane u zadnje dvije godine, će biti isplaćene ove godine. tžTako da bi dividenda ove godine mogla biti od 35 do 45kn. Informacija stara 4 tjedna što se mene tiče a neki su je znali i ranije 🙂

Ovo je izjava dana [lol]
Reci te Vi onome tko Vam je to rekao da pojma s pojmom nema.

who dares, wins

kako bilo da bilo … jedina sigurna luka ovih dana , dok se ne vidi gdje će sve ovo…


kako bilo da bilo … jedina sigurna luka ovih dana , dok se ne vidi gdje će sve ovo…

Ovisi po kojoj cijeni si platio vez i koliko je visok lukobran…..

MY PRECIOUS!!!!

I dodatno pitanje: da nije 7 mlrd kuna u domacim obveznicama? Onda bi lukobran mogao biti prilicno plitak…..

MY PRECIOUS!!!!



kako bilo da bilo … jedina sigurna luka ovih dana , dok se ne vidi gdje će sve ovo…

Ovisi po kojoj cijeni si platio vez i koliko je visok lukobran…..
[/quote]
Kontrolirana je ovo dionica… mali su potegli u zadnja dva dana… a velikima samo odgovara hlađenje…Obveznice??? e to je najveća enigma ove nase male burzice … sto ce biti sa novcima koje su mirovinci ako se dobro sjecam "dobrovoljno " investirali u 1 i 2 mjesecu prosle godine … ne vidim , bar trenutno prijetnju da ce to morati napraviti i one godine… vidjet cemo….

New Report

Close