HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 12:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


u ovakvoj situaciji najviše volim postati prijašnje ‘Činjenice’ i slatko se nasmijati 😀


Prije dva mjeseca postan je ovaj graf,koji je još uvijek aktualan,i gdje stvarno razina od 275 kn predstavlja veliki otpor za ovu dionicu,bez obzira na dividendu koja pristiže.


bezobrazno, znam 😀
[/quote]

Obzirom da i ja pratim Svijet dionica moram te ispraviti jer si ovo izvukao iz konteksta. Ti ljudi su još u studenom napisali da probojem otpora na 274 kn dionica ima svoj target na 340 kn.
Registriraj se na njihovim stranicama i upiši HT-R-A u tražilicu pa pogledaj grafove.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Bitno je samo naglasiti koliko se novca oslobađa rastom HT-a. Vrlo bitno. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

je li se netko bavio procjenom koliko ovo spajanje TMobilea i TComa vrijedi?

hmmm vrlo malo postanja i diskusija s obzirom kako dionica raste

20 kunića u svega par dana, nije loše al me zanima otkud sad toliki preokret. Više od 2 mjeseca se zaglavila na 269-272 a sad odjednom ups ode u visine. Kako je nastavila do dana odluke o dividendi mogla bi biti i 350.

ali ko može da objasni otkud sad ovoliki interes i želja da se plati toliki rast u takom kratkom vremenu. Nemojte me krivo shvatit imam HT-a dosta i sretan sam kao mali psić što raste i raste ali bi htio shvatit ZAŠTO sad odjednom toliko???

Dobro, HT i T-mobile su se spojili ali smo svejedno bili vlasnici i T-mobila (dioničari) i njihovim spanjanjem nastat će određena ušteda ali ne baš tolika.
Možda se već krenulo u dokup i utrku za dividendom sa željom da se što ranije uđe dok je još niska, samo mi je to malo još prerano.
Je li možda HT sam potiho krenuo u otkup?

puno pitanja i baš me zanimaju odgovori i mišljenja
ali šta god da je samo neka RASTE, RASTE I RASTE

rast je induciran ponašanjem fondova i malih dioničara ili ti narodski rečeno više nema džabe ni u stare babe.


je li se netko bavio procjenom koliko ovo spajanje TMobilea i TComa vrijedi?

ne vrijedi nista, odnosno vrijedi vise onoliko koliko eventualno koliko vrijede ustede, ali u principu vrlo malo…..

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Dokup za dividendu.A i kriza je istrosena.


Dokup za dividendu.A i kriza je istrosena.

Ne bi rekao da se radi samo o dividendi, mora postojati još neki razlog. Očito je da ovi koji kupuju po asku znaju zašto kupuju, a ostali će to saznati za koji dan…

Razlozi za rast:
1. moguće pripajanje s Combisom
2. pripajanje dvije organizacijske jedinice kako bi se uštedila koja kuna
3. vrlo vjerojatna isplata dividende
4. još uvijek aktualno (moguće) pripajanje s HT Mostarom
5. pozitivan trend na svjetskim tržištima
6. pozitivna politička situacija u zemlji nakon izbora
7. očekivanje dobrog financijskog izvještaja koje bi moglo biti na razini iz prošle godine

Vi slobodno demantirajte gore navedene i napišite razloge za pad (ako ih ima i ako ih znate)…

dionica raste jer vrijedi. end.

Ako ne vrijedi Hrvatima (nama nikada naše ništa ne vrijedi) vrijedi strancima. Pa vi im prodajite dionice po ovim cijenama. Pitam se bi li im i djedovinu na kojoj živite prodali za pola cijene. Ne radi se samo o HT-u ovdje nego opola izlistanih tickera na burzi. Samo prodajite. I za koju godinu plačite [bye]


Razlozi za rast:
1. moguće pripajanje s Combisom
2. pripajanje dvije organizacijske jedinice kako bi se uštedila koja kuna
3. vrlo vjerojatna isplata dividende
4. još uvijek aktualno (moguće) pripajanje s HT Mostarom
5. pozitivan trend na svjetskim tržištima
6. pozitivna politička situacija u zemlji nakon izbora
7. očekivanje dobrog financijskog izvještaja koje bi moglo biti na razini iz prošle godine

Vi slobodno demantirajte gore navedene i napišite razloge za pad (ako ih ima i ako ih znate)…

1. stara vijest, ne previše bitna za prihode HT-a
2. još starija
3. još starija 🙂
4. pripajanje? odakle ti to? djelomično vlasništvo je tu u pitanju, nema govora o "pripajanju".
5. ovo ima utjecaj na HT isto koliko i na ostale dionice. čak bi bilo logično da ima veći utjecaj na ostale, HT je puno "tromiji" i kad se ide gore i kad se ide dolje.
6. vidi pod točku 5., premda ne znam što je to pozitivno? jedina korist ovih izbora je da smo dobili precizni postotak koliko seljačina imamo u hrvatskoj
7. neće biti na razini prošle godine, to je sigurno, bit će nešto manje (cca 10%), ali i to je stara vijest koju već svi znaju. i da će bit dividende isto već dugo svi znaju.

moran priznati da nisam siguran koji su točno razlozi ovom skoku, ali ovih 7 nabrojenih sigurno nisu.

2 su glavna razloga po meni. prvo je to što ide dividenda a drugo je to što se globalno gosp oporavlja i da nećemo ni mi vječno biti u blatu i imuni na vanjska kretanja. Ide se gore vrlo skoro a prve potežu najbolje dionice.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close