HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u ovakvoj situaciji najviše volim postati prijašnje ‘Činjenice’ i slatko se nasmijati 😀


Prije dva mjeseca postan je ovaj graf,koji je još uvijek aktualan,i gdje stvarno razina od 275 kn predstavlja veliki otpor za ovu dionicu,bez obzira na dividendu koja pristiže.


bezobrazno, znam 😀

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


u ovakvoj situaciji najviše volim postati prijašnje ‘Činjenice’ i slatko se nasmijati 😀


Prije dva mjeseca postan je ovaj graf,koji je još uvijek aktualan,i gdje stvarno razina od 275 kn predstavlja veliki otpor za ovu dionicu,bez obzira na dividendu koja pristiže.


bezobrazno, znam 😀
[/quote]

ili nemaju blage veze ili?

sjecamo se i onih koji su se kleli u 130 kn [yawn]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



u ovakvoj situaciji najviše volim postati prijašnje ‘Činjenice’ i slatko se nasmijati 😀


Prije dva mjeseca postan je ovaj graf,koji je još uvijek aktualan,i gdje stvarno razina od 275 kn predstavlja veliki otpor za ovu dionicu,bez obzira na dividendu koja pristiže.


bezobrazno, znam 😀
[/quote]

ili nemaju blage veze ili?

sjecamo se i onih koji su se kleli u 130 kn [yawn]
[/quote]

[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

bez pretjerivanja molim.. sasvim dovoljno 10-12 % a ako šta bude više neka bude…

Pa nisu više cijene dionica kakve su bile na 05.10.2007. godine kada je HT izašao na burzu. Nije više DLKV 1950 kn. Nije više LEDO 15000 kn, nije više IGH 16000 kn, nije više ATPL 3800 kn ili JDPL 870 kn. Sve ovo kaj bum danas kupio sigurno ću za godinu, dvije prodati s solidnim prinosom.
Ja ne trejdam, ja investiram. I to novac koji mi neće trebati idućih 5, a ako treba i više godina. Dakle, mogu čekati koliko treba. Ako si primjetio i HT sam morao čekati kad je padao sa 419 kn na 185 kuna da bi sad došao do 185 kn.

svim kolegama ht dioničarima koji se čvrsto uzdaju u ovu pouzdanu dionicu, želim uskoro cijenu od 300 kn (mada ja ne uživam toliko u rastu, jer i dalje laganini dokupljujem.)

proklet bio na božić 2010.

može pitanje… Do kojeg iznosa dividende se ne plaća porez, jel 3000kn? I dali se to odnosi na sve dividende u tekućoj godini ukupno ili samo ako je pojedina divididenda za određenu dionicu > 3000kn? Unaprijed hvala!

iznos na koji se placa krizni porez je kao i kod placa, dakle granice su od 3000-5999->2% te >6000->4%. koliko sam upucen za poreznu osnovicu se gleda ukupna dividenda po dionici no s obzirom na proslogodisnju praksu isplate dividende HT-a volio bih potvrdu tj demantij nekog iz struke. mislim da opcija zbrajanja svih dividendi u toku godine za sve dionice po pojedinom skdd racunu nije ni pod razno…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

mi5, hvala! To mi odgovara, lp…



@tip
top : mene zanima na čemu temeljiš tvrdnju da će dionica dolje kada se objavi iznos dividende i to baš za taj iznos!?

Nisam čuo za takvu praksu, nego obično je baš obrnuto… Zato, za ulagače u HT nema straha, uskoro treba očekivati i prve informacije o dividendi.


ak bude 15 kuna onda bi se dao zamisliti takav pad, ak ne i veći [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jedno pitanje:
Da lI Uprava HT-a , obzirom da će najveća i najosjetljivija skupina imatelja
dionica-građani – koji su se i zadužili za kredite , da bi je kupili, i plaćaju kamate………razmišlja o porezu na dividendu do 3000,00 kn ………na ovaj način:
– dioničari uz oslobađanje obaveze- će dobiti dividendu/ uglavnom građani sa po jednim paketom iz IPO-a tj.69 dionica sada/ tj. dividenda do 3000,00kn ….
– a dioničari sa preko , ne znam 70 dionica će dobiti ……….bonus dionice- tj. po shemi…….
kao za ATPL… đ

Naime, skupljeno je u fondovima popriličan broj dionica, a nitko ne piše, da li i Uprava HT
duže vrijeme vrši otkup svojih dionica…………..ili sam to propustila……… ???
Hvala na odgovoru……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


iznos na koji se placa krizni porez je kao i kod placa, dakle granice su od 3000-5999->2% te >6000->4%. koliko sam upucen za poreznu osnovicu se gleda ukupna dividenda po dionici no s obzirom na proslogodisnju praksu isplate dividende HT-a volio bih potvrdu tj demantij nekog iz struke. mislim da opcija zbrajanja svih dividendi u toku godine za sve dionice po pojedinom skdd racunu nije ni pod razno…

do 3000 (uključujući) mjesečno 0%
od 3000,01 (uključujući) do 6000 (uključujući) mjesečno 2%
od 6000,01 (uključujući) mjesečno 4%
i ne zbrajaju se divednde iz razlićitih tvrki (što bi se reklo u mjesec dana možeš dobiti 3000 od HT, 3000 od atlanske, 3000 od ere, 3000 čakovečkih mlinova … i nećeš platiiti ni kune posebnog poreza).

New Report

Close