HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Špekulanti HT-a
Šta mislite za ovu analizu.
Slika se ponavlja već par dana! [cool]

Sasvim promašena analiza…… moje mišljenje

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Sasvim tehnička analiza…… moje mišljenje – ne znam koja korist od nje.


Sasvim promašena analiza…… moje mišljenje

Stvarno misliš da će HT i dalje skakati 13%-15% tjedno, step by step, bez korekcije ?!? [bye]


Sasvim tehnička analiza…… moje mišljenje – ne znam koja korist od nje.

Paaa….zaključak nisam napisao, ali ako hoćeš kupit HT-a po cca 260, rado ću ti prodati, pa se čujemo za par dana [undecid]

po mo misljenju dividenda ostaje 29,xx kuna, zato sto zadrzano zbog drzave iznosi 700mil, 1,5milijardi kuna je namijenjeno za punjenje trezora a to je po cijeni od 293kn za dionicu 10%, normalno ht ih ponistava ili ne nije bed ali imaju mali pad dobiti ako se nevaram oko 3% sto je zanemarivo s obzirom da ce 10% svojih dionica pokupit sa trzista, ako me sjecanje dobro vara oko 2,5 milijardi su imali poslje isplate dividende tako da su do jaj. likvidni i puni kada sve namire ostaje im 300milijuna samo stare dobiti neracunajuci ostalo tako da mislim da je neupitna dividenda od 30kunica, i jos da se sjetimo da DT kupuje kod amera drugog ili treceg operatera po velicini a znamo svi da ga nemoze zrakom platit pa se vi sada mislite dali mu je u interesu isplatit max. sto moze, ali to je samo moje misljenje [wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male



Sasvim tehnička analiza…… moje mišljenje – ne znam koja korist od nje.

Paaa….zaključak nisam napisao, ali ako hoćeš kupit HT-a po cca 260, rado ću ti prodati, pa se čujemo za par dana [undecid]
[/quote]
Ne bih, hvala na ponudi.

Poštovani kolege, može molim Vas netko postati kupnju i prodaju…

hvala

Ovdje upišite svoj komentar…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

zahvaljujem


Ovdje upišite svoj komentar…

koji je ovo broker pa nudi ovoliku dubinu?

Moja analiza HT-a u nebesima !!
Tko visoko leti "USKORO" nisko pada !!! [cool]

New Report

Close