HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.





sićišni i malo krupniji na skrbi od investora

Misliš? To bi bilo OK.. Nego jel zna tko kad su kupovali?
[/quote]

mislim da je taj skribnicki PBZ ustvari GDR-ovi u Londonu.
[/quote]

To jesu GDR-ovi u Londonu, a dobar dio njih opet drže hrvatski mirovinski fondovi.
[/quote]

Naravno. Ista stvar je bila i s inom. Mirovinci su drzali vecinu tih GDR-ova.

Neznam čemu uopće ti GDR-ovi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.






sićišni i malo krupniji na skrbi od investora

Misliš? To bi bilo OK.. Nego jel zna tko kad su kupovali?
[/quote]

mislim da je taj skribnicki PBZ ustvari GDR-ovi u Londonu.
[/quote]

To jesu GDR-ovi u Londonu, a dobar dio njih opet drže hrvatski mirovinski fondovi.
[/quote]

Naravno. Ista stvar je bila i s inom. Mirovinci su drzali vecinu tih GDR-ova.
[/quote]

Možeš otići na stranice mirovinaca i iz njihovih godišnjih izvještaja vidjeti koliko su držali GDR-ova na početku godine.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kolega a gdje si načuo za tu dividendu…mislim bilo bi super…da li je to neko smanjenje temeljnog kapitala ili sl? Molim nekog ako išta zna…supe bi leglo prije Božića…


Kolega a gdje si načuo za tu dividendu…mislim bilo bi super…da li je to neko smanjenje temeljnog kapitala ili sl? Molim nekog ako išta zna…supe bi leglo prije Božića…

Ne, ne… Smirite se nema niti primisli o nekoj izvanrednoj dividendi… Biti će samo redovna na proljeće i to vjerojatno ne više onako izdašna…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...



Kolega a gdje si načuo za tu dividendu…mislim bilo bi super…da li je to neko smanjenje temeljnog kapitala ili sl? Molim nekog ako išta zna…supe bi leglo prije Božića…

Ne, ne… Smirite se nema niti primisli o nekoj izvanrednoj dividendi… Biti će samo redovna na proljeće i to vjerojatno ne više onako izdašna…

[/quote]
Vi ste kolega mora da ste neki teski insajder kad ste tako sigurni u svojim tvrdnjama? Ovo sto ste izjavili trenutno vjerojatno ne zna niti Mudrinic 🙂



Kolega a gdje si načuo za tu dividendu…mislim bilo bi super…da li je to neko smanjenje temeljnog kapitala ili sl? Molim nekog ako išta zna…supe bi leglo prije Božića…

Ne, ne… Smirite se nema niti primisli o nekoj izvanrednoj dividendi… Biti će samo redovna na proljeće i to vjerojatno ne više onako izdašna…

[/quote]
??? Molim objasnjenje ovog navoda g. Antraxxx… (shvacam za izvanrednu, ali ne shvacam od kuda Vam ovo "ne više onako izdašna")

Gospon sudac, mene su navukli!

261,50 5000 10:35:28
261,50 138 10:35:28
261,50 1000 10:35:28
261,38 25 10:35:28
261,33 60 10:35:28
261,32 35 10:35:28

who dares, wins

ja se slažem sa antraxom. 700mil kuna zadržane dobiti je od prije godinu dana vezano uz kredit državi. Da bi se isplatila ovogodišnja dividenda je posegnuto u zadržanu dobit a kako je realno za pretpostaviti određeni pad dobiti ove godine – trebalo bi još više posegnuti u zadržanu dobit da se nastavi isplata dividende od 30kn godišnje. Međutim ne očekujem niti drastično smanjenje dividende – jedno 25kn po dionici bi bila nekakva moja prognoza.
Izvanredne dividende neće biti i to je sasvim jasno.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

pa šta ćeš bolje 25 kn po dionic je meni super, ja se jedino razmišljam na kojoj razini je ht precijenjen i gdje bi ga se ispaltilo prodati, mislim da razina od 360 je već precijenjeno ili treba čekati na 300-320




Kolega a gdje si načuo za tu dividendu…mislim bilo bi super…da li je to neko smanjenje temeljnog kapitala ili sl? Molim nekog ako išta zna…supe bi leglo prije Božića…

Ne, ne… Smirite se nema niti primisli o nekoj izvanrednoj dividendi… Biti će samo redovna na proljeće i to vjerojatno ne više onako izdašna…

[/quote]
??? Molim objasnjenje ovog navoda g. Antraxxx… (shvacam za izvanrednu, ali ne shvacam od kuda Vam ovo "ne više onako izdašna")
[/quote]

Kolega Ozapa i još neki su me preduhitrili u odgovoru, no vidim za zaključuju slično kao i ja… Poslijednje financijsko izvjšće govori o trendu smanjenja dobiti, osim toga i odluka o mogućnosti otkupa dionica su faktori koji govore o smanjenju dividende …. ja očekujem oko 20-25 kn…. Naravno, to je moje razmišljanje, možda sam skroz u krivu…. vrijeme će pokazati….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

kakav trend smanjenja dobiti? kriza vamo kriza tamo,a ono smanjenje zanemarivo, uz povećanje prihoda.
vidit ćemo po trećem kvartalu koliko će trošarine djelovat na dobit ali mislim da će i tu teret bit prebačen uspješno na korisnike.
znaju u HT-u kako.
što se tiće dividende prerano je za špekulaciju al DT će sigurno izvlačit maksimum bez obzira na harač. kojim modusom vidit ćemo.

New Report

Close