HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma čemu pesimizam, ljudi? Promet je čak bolji nego jučer, pa ako se to nastavi, brane koje brane, brane, nestat će sve… (jedna mala grupica iz Dubrave to tako veli…)

proklet bio na božić 2010.

branimir je na 255 kuna, ne daju veliki dole.

Čine uslugu drhtavim ručicama.. Da zaključimo promet slab, u pon idemo dalje u napad.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Čine uslugu drhtavim ručicama.. Da zaključimo promet slab, u pon idemo dalje u napad.

da se zaključiti i ne samo iz slabog prometa već i ako se pogledaju nalozi kojima su, ne samo ht, nego i druge dionice stjerane u crveno… izgleda kao manja korekcija, a nastavlja se uzlazni trend bar još neko vrijeme, dok nas mediji ne počnu opet bombardirat sa naslovima kataklizme, velikim izjavama svjetskih stručnjaka, propasti svijeta i izrazima tipa "stropoštao" hehehe taj mi je najači tipa "…xy-r-a stropoštao se 0.08%…" 😛 (samo moje mišljenje)

sta je sa tom dividendom,m jel to trac ili ima nesto

ne mari za male stvari i ostat ce male

Raiffeisen OMF kupio je 201 dionicu Atlantic grupe (ZSE:ATGR-R-A) po cijeni između 580,00 i 726,80 kuna, 126.786 dionica HT-a (ZSE:HT-R-A) po cijeni između 226,05 i 255,00 kuna

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-dionice-ht-a-ove-godine-ojacale-30%2c4%25,56563.html

top 10 je kupovao prošli tjedan i to mirovinci.
Raiffeisen najviše, iza njega PBZ.

skrbnički na desetki je špekulirao. al opet ima isti broj dionica(čak i malo veći) kao i 15. rujna.

sve u svemu, fondovi se nakrcavaju, što je dobra vijest. 🙂

Meni je dobra vijest da i uz ovako skromni promet u usporedbi s prošlotjednim dnevnim prometima (3,5 milja), dinica ne ide prema dolje… Je li to znak da su oni koji su bili spremni dati budzašto… na izdisaju?

proklet bio na božić 2010.

biti ce zanimljivo vidjeti kroz par dana kamo ce se preliti 40 milja od prodaje dionica ht.

Može k/p top 10 da vidimo di idemo, tj kad nastavljamo

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

molim vas da u 12 mj padne sto nize oslobada mi se neka lova pa bi malo kupio, samo nemojte pisat nista pozitivno, [wink], taj ht je najgori od svih treba ga odmah pocet prodavat

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close