HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 16:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,21
71.824
2,163
33,30
33,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Aj me sada popljujte i napunite asevima, ali ja bih ga se, da ga još imam odmah rješio. Ask se nemilo mete, netko malo veći i mislim da će ga ta koji dan biti za manje.
Što ne mora značiti, samo moja pretpostavka. Ja sam svoj prodao za puno manje na crobiju 1500 al sam ga zamijenio za drugo tako da me je HT spasio. Imat ovo je ko imat keš…
I baš mi milo što raste, neka ga nemam

[thumbsup]

Ajme drukera
[bye]

šta ima govorit , mali ima svoj target pa neka misli oće rast ili neće. ako je pametan onda zna koliko vrijedi i jeli ispod ili iznad fundamenata.
ja imam uvid u trgovanje pa nekad nemam pojma što će se sljedeće dogodit, samo me može sjebat 😀

unatoč trošarinama HT je pokazao da vrijedi

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-globalni-optimizam-najavljuje-nastavak-uzleta,56265.html

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a33daaa7-12b5-4783-820b-7348f1eaf300&open=sec

Šmrc, šta je sad??? Tko je prigušio svjetlo na kraju tunela ??
Taman sam si složila konstrukciju dnevno + 5% i vidi vraga.

getaway :D, nadam se da bježe mali, i da ih neki naš debilni fond manager pelješi.
ako bježe stranci, et o nije nikako dobro.
plađ
plaši me onaj od 4500 komada , al to mu i je cilj valjda.


getaway :D, nadam se da bježe mali, i da ih neki naš debilni fond manager pelješi.
ako bježe stranci, et o nije nikako dobro.
plađ
plaši me onaj od 4500 komada , al to mu i je cilj valjda.

Ja sam također pomislio da mu je svrha to nas uplaši…

zanimljivom,i sa ht om se da manpiulirat…

čim uleti dovoljan broj malih(špekulanata) svime se da manipulirat.
a očigledno je da su danas i jučer (pametniji prekjučer) mali uletali skupa sa fondovima.
nema veze, zblokiran je pad. prosječna će bit 263 (završna na 259 psihološki valjda)pa sutra kud puklo da puklo
ovisi o amerima, panike nema više 🙂

Ma ovo je super, promet i danas 20 mlja, znači velik je interes na kupnji i dalje, no nemojmo zaboraviti da je 5 % od 260 puno više nego 5% od 200 – zar ne? Ništa ništa, neka malo padne, pa da i ja još pridokupim, sad mi nekak puno zvuči 260!!!!

proklet bio na božić 2010.


Šmrc, šta je sad??? Tko je prigušio svjetlo na kraju tunela ??
Taman sam si složila konstrukciju dnevno + 5% i vidi vraga.

Tehničari, tehničari. Dobitonosna prodaja. Prekupljenost u vrlo kratkom vremenu. Pregrijani indikatori. Rijetko se može vidjeti RSI iznad 90. Na svjetskim burzama, mislim da gotovo nikada. Počne padat već na 70 ili eventalno maksimalno na 80. Nede to tako svaki dan +5%. Trebaju se ohladit indikatori.


zanimljivom,i sa ht om se da manpiulirat…

Nema te dionice s kojom se neda manipulirart 🙂

New Report

Close