HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 11:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



osnovna matematika kaže da svi oni koji su kupili dionicu na IPO-u i nisu je prodali do sada zaradili 33,67% na uloženi iznos ( dvije dividende + 10% dionica )
takve kamate nema niti u jednoj banci – a ni stresa!!!

a tko je odmah prodao zaradio je 50%

[/quote]

točno i ak oje uložio dobro zaradio je još više!!!!!
samo mi se čini da je takvih jako malo jer naš narod nije baš vješt burzovnom mešetarenju!!!!
HT dionica je za duga i stabilna ulaganja bez puno stresa.
i sada, ako se proda u dobrom trenutku moći će se drpiti kojih cca 15-20%!!!

transakcije od danas,

pozdrav

Puno hvala kolega dionicar1.


kolega Ivan1902,znam da je za danas gotovo,ali me zanima u kakvim su se paketima vršile transakcije.Zato molim ako netko može staviti te transakcije.

Trazili ste K/P a ne transakcije, nije mi bio problem postati transkacije!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

"Poskupljenje HT-a je opravdano"

Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 16.09.2009 15:16
Pročitaj komentare (5) /forum/Default.aspx?page=subject&forum=5bca00b1-8335-46d6-994d-036b2e4536a9&subject=ea53f032-afcf-4e21-bccc-243325d786a4Pročitajte sve komentare na forumu (5)
a33daaa7-12b5-4783-820b-7348f1eaf300
Ocijenite članak (0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.

Informacije iz domaće financijske industrije da iza eksplozivnog rasta Hrvatskih telekomunikacija stoje strani institucionalni investitori, konkretno američki mirovinski fondovi, Igor Gvozdanović iz Platinum Investa prokomentirao je izjavom: "Ako je, odlično."
Vezane vijestiAnaliza: HT srušio letvicu na 260 kuna

Naime, dionica HT-a je trgovanje u zelenom završila šest dana zaredom, a u tom je razdoblju osvojila 9,58 posto i dosegnula 251.30 kuna.

U fondovskoj industriji pojavile su se informacije da iza rasta Hrvatskih telekomunikacija stoje strani mirovniski fondovi, i to američki, a u kuloarima se priča i da je za dovođenje investitora odgovoran JP Morgan, koji je prije dvije godine bio jedini globalni koordinator i voditelj knjige upisa u inicijalnoj javnoj ponudi HT-a.

Nastavi čitatiOglas:

Igor GvozdanovićGvozdanović je rekao da ne zna radi li se o tako nečemu, ali da je moguće da u HT vrlo polako ulazi neki veći mirovinski fond.

Istaknuo je kako je HT već dugo podcijenjen u smislu dugoročnog ulaganja te da je njegovo poskupljenje opravdano, ali i kako nije isključeno da se radi o napuhavanju, iako smatra da se ne radi o tome.

Dionica Hrvatskih telekomunikacije i danas raste pa je u 14:14 vrijedila 258 kuna i osvojila 5,04 posto. Prva današnja transakcija HT-om zaključena je po 255 kuna, a najniža cijena, koja je također zabilježena u prvim minutama trgovanja, bila je kunu niža.

U prvim minutama trgovanja HT je uzletio do 259,75 kuna, da bi desetak minuta prije 11 sati vrijedio 257,32 kune, a oko 11:30 258,07 kuna. Do 12:20 HT je uzletio na 259,77 kuna, a njime se tada trgovalo po 259,10 kuna. U međuvremenu je najviša cijena dosegnula 259,92 kune.

Upitan stvara li se na 260 kuna psihološka barijera koju će biti teško probiti, Gvozdanović je rekao da uvijek postoje psihološke granice, ali ne bi rekao da se radi o nekom posebnom otporu te da će on, ako se zaista radi o velikom investitoru, vrlo brzo biti razbijen.

*Autorica posjeduje dionice HT-a

Neznam malo sam provjeravao po bloombergu pa ako vam sto znaci izbacio mi je da je neki fond od Merrill lyncha kupio 10 i 11. 09 nekih 30000 kom.

Nazalost nedami kopirati stranicu tako da vam nemogu poslati sliku.

SAM PROTIV SVIH

Ko je da je moćan je [wink]

pa napravi print screen ili daj link…

hvala crveni brate za info! [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

evo nas na IPO cijeni, na toj razini sve 69 i 63 paketi otišli 😀
pozdrav i posljednjim mohikancikma 😀

Ne prodavajte (još) ,jer ovaj samo čeka na se nagomila ask ,da ga počisti .
Malo mudrosti pokažite,jer ja nažalost nisam [cry]

to radi zadnji pet dana svaki dan deset puta tako postupa. brokeri to nikada malom prodavatelju neće reći nego samo uzme nalog i proda po zadnjoj cijeni.

dan je pametniji od noći

New Report

Close