HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,14
55.833
1,589
35,10
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kupio sam 250 kom. prije godinu dana, a otad mi supruga ne prestaje prigovarati jer više – manje smo u konstantnom padu…(ona je imala druge planove s lovom – moš si mislit).
Nakon godine dana, tek sada nemam za čime žalit, nadam se da ćemo i ostati iznad 230…

zasto se ne pribacis na neku drugu dionicu bar neki dio pa da mozes malo uzivat u rastu.
HT je najgluplja dionica……pogledaj malo druge,jesu padale ali i rasle.
Dok je padalo bio si zasticen u HT koliko toliko a sad si isto tako zasticen ali od rasta.

šumaru šumaru trebaš slušat ženu vidiš da ti i nisi baš za zaradit ha ha

potrošnja usluga mobitela porasla ove godine 6%!!!!!!
znači da će i dobit barem porasti 6% ( uz to što se promjenio i vremenski obračun razgovora – kraći razgovor SKUPLJI!!!! )



Kupio sam 250 kom. prije godinu dana, a otad mi supruga ne prestaje prigovarati jer više – manje smo u konstantnom padu…(ona je imala druge planove s lovom – moš si mislit).
Nakon godine dana, tek sada nemam za čime žalit, nadam se da ćemo i ostati iznad 230…

šumaru šumaru trebaš slušat ženu vidiš da ti i nisi baš za zaradit ha ha
[/quote]

Meni se čini da je šumar bolji investitor od većine domaćih fond managera koji upravljaju dioničkim fondovima. Fondovi su u zadnjih godinu dana pali za cca. 25% (IFI-D, Indeks dioničkih fondova), dok je šumar izgubio manje od 15%.

Izvor: http://www.investa.hr

hmm dionica nam divlja a ni jednog novog komentara, čudno 😛

Nisu stigli uci..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

svi junaci šaptom padoše.
možda im se i ovo ne svidja. 😀

zanima me oće prskočit 240 do kraj tjedna, nekako mi se to ne čini vjerojatnim al ko zna.
ovo danas su sve neke male transakcije, nigdje nema ulaska od preko 2000 komada.
sve u svemu možda je burza odradila svoj rast za sad pa se bježi u sigurno,sve u svemu dobro je.


Kupio sam 250 kom. prije godinu dana, a otad mi supruga ne prestaje prigovarati jer više – manje smo u konstantnom padu…(ona je imala druge planove s lovom – moš si mislit).
Nakon godine dana, tek sada nemam za čime žalit, nadam se da ćemo i ostati iznad 230…

konzervativni ulagaci su dosli na svoje. npr:

paket ht je kostao 16695 kn

dividenta za 2g. 3900 kn

69 dionica trenutno vrijedi 16353 kn

uloženo 16695-3900=12795 kn

16353-12795=3558

zarada je 3558 kn po paketu

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ne ak si kupio na kredit

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U 18 mjeseci ubila se 23 radnika France Telecoma
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/35553/U-18-mjeseci-ubila-se-23-radnika-France-Telecoma.html

Kakva je statistika u našem telekomu?

Meni se čini da su uvjeti rada bolji u našem telekomu nego li su to čak i u "socijalističkoj" Francuskoj.

Eh ljudi, pa rekoh da sam u plusu ako smo iznad 230… sve iznad je zarada, jer smo skupili i jednu dividendu. Dakle, momentalno sam u plusu, a kako stvari stoje, on će biti sve veći i veći…

proklet bio na božić 2010.

S HT-om su svi u plusu, ako netko nije: sam si je kriv.

Ako je netko kupovao na kredit, pa tako kupljeno na kredit prodavao po najnižim cijenama koje su bile zadnjih mjeseci… e taj je dobio i nešto malo vrjednije od tih par tisuća kn koje je prosječni mali ulagač u HT zaradio kroz ovo vrijeme: taj je dobio neprocijenjivo vrijedno znanje/spoznaju/iskustvo: da nije pametno ("ako nisi profesionalni i već dugogodišnje uspješni investitor, iskusan i koji zna što radi") dionice kupovati na kredit. Ako je netko naučio i prihvatio spoznaju da se to ne radi kreditom… to mu je za život vrjednije od bilo kakvih par tisuća kn koje je možda za razliku od njega neki njegov kolega zaradio.

New Report

Close