HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,22
13.981
397
35,20
35,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


”fer cijena” je na 330 kuna.
do sljedeće dividende ja je vidim na 300 kuna.
10%-tni prinos je više nego dobar. 🙂

Prodaje:
Količina Cijena
198 231,00
504 231,39
581 231,50
1024 232,00
127 232,73
100 232,95
482 232,97
100 232,98
3226 233,00
63 233,33
Da li ti imaš ovo ili pišeš onako da ti prođa dan?

who dares, wins

e i?

jučer sam u 10:01 vidio naloge na 222 od po 3000 komada na prodaji.
ovako iz glave se sjećam da se do 11 sati vrtila na oko 223-224 a onda ošla do 235 u par minuta.
do sljedeće dividende ima više od pola godine, što tu nije jasno.
ti koji gledaš svakodnevno naloge valjda ne znaš što znači dugoročno ili?
jasno je meni da ti jašeš na day tradeu i volatilnosti al onda piši na ATPL-u JDPL ili ULPL -u , tamo je zanimljivo postat naloge (i korisno). ovjde se može eventualno raspravljat na kraju dana.

ht za sada drži burzu u plusu ,ako krene ispo 230 ,bit će rasprodaje.


e i?

jučer sam u 10:01 vidio naloge na 222 od po 3000 komada na prodaji.
ovako iz glave se sjećam da se do 11 sati vrtila na oko 223-224 a onda ošla do 235 u par minuta.
do sljedeće dividende ima više od pola godine, što tu nije jasno.
ti koji gledaš svakodnevno naloge valjda ne znaš što znači dugoročno ili?
jasno je meni da ti jašeš na day tradeu i volatilnosti al onda piši na ATPL-u JDPL ili ULPL -u , tamo je zanimljivo postat naloge (i korisno). ovjde se može eventualno raspravljat na kraju dana.

Meni je isto jasno da ti pratiš mamin portfelj jer ne možeš shvatiti šta znači na dnevnoj bazi promašiti 1,2% i tako svaki dan pa se onda tješiti da će to dogodine biti hohoho skuplje.
Dečec dragi zapamti da trejdera ima na svakoj dionici a ne samo na Atpl.

who dares, wins

o todoriću, nisam znao da s tobom imam čast diskutirati.
o kakvim promašajima pričaš?
ovima od par transakcija s ukupno 20 000 komada na oko 220? sjećam se da si ih prozivao.
nađi ti prodavatelja jedine stabilne dionice od po 4000 komada u bloku ispod prosječne cijene tog dana.

to što ti ne vidiš dalje od svoje milmetarske kite je tvoj problem.
znam ja da ti ovo vidiš kao kladionicu al smanji doživljaj malo. ući ćeš ponovo na HT. kad bude na 250.
dotle probaj pogodit oće li intel, google ili neko drugi pokazat ”rezulatate bolje od očkivanja” pa uleti prije di možeš. sretno.

danas je izgleda vrijeme za povećan obujam trgovine kalibra 63 i 69. potaklo ih se jučer 🙂

Ni je to nikakva kladionica. Jednog dana kad se ulogiraš kod nekog brokera brzo ćeš shvatiti o čemu ti je striček pričao. Do tad zbogom. [bye]

who dares, wins

zasad "deal" funkcionira, budemo vidli kad opet nekome puknu živci, ako mali dosta ne sruše


danas je izgleda vrijeme za povećan obujam trgovine kalibra 63 i 69. potaklo ih se jučer 🙂

110 paketa danas. 1/4 ukupnog prometa.

izgleda da su krenuli stepenicu gore,s 220 na 230

a danas bi mogli dole.. .
možda se napumpala cijena kako ne bi (previše) pala nakon izglasavanja trošarina…
možda se petrov ipak nije našikao.
možda.

bunker nema jakog uporišta niti na prodajnoj niti na kupovnoj strani, čeka se strpljivo.
izgleda da je sve manje ipak dionica na prodaji jer se smanjuje dio sitnih igrača-dioničara.

dan je pametniji od noći

New Report

Close